Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οταν τελειωνα το γυμνασιο ειχε βγει η ταινια "Εμανουελλα" με την Συλβια Κριστελ. Απο τοτε κυκλοφορησαν καμποσες ταινιες "Εμμανουελα" με αυξοντες αριθμους που εφτασαν μεχρι το 5 αν δεν κανω λαθος.
Μολις μπηκε στο σαλονι του στουντιο η Εμμανουελα με ενα διχτυωτο κορμακι, επαθα. Με επιασε τρακ σαν τοτε που πηγα να δω την Εμανουελλα στο σινεμα και φοβομουν οτι θα μου ζητησουν ταυτοτητα. Εκανε γρηγορο σαλοναρισμα και της λεω "εισαι πολυ ομορφη κατσε να σε δω λιγο απο κοντα". Οταν καθησα την ρωτησα αν επιτρεπεται να βαλω το χερι μου στον ωμο της. Μου εδωσε την αδεια. Την ρωτησα μηπως μου κανει δωρο το ελευθερο και μου λεει "οχι, γιατι μου εχετε παρει τον αερα", "ποσο κανει" την ρωταω "50", "ΟΚ" λεω και δινω το παραβολο στην υπηρεσια.
Το δωματιο προσεγμενο με 2 μεγαλους καθρεπτες και μεγαλη πετσετα. Ντουζ, χαλαρωση και αναμονη. Ηλθε στο δωματιο ολογυμνη. Λεπτουλα αλλα οχι κοκαλιαρα. Προσωπο πανεμορφο με ελαφισια ματια. Λαιμος κυκνου. Στηθη διαρια, φυσικα και πουπουλενια. Μεση δακτυλιδι, κολαρακι στρογυλλο και γαμπες ατελιωτες.
Πιπα απιθανη, φτυσιματα, βαθια ρουφηγματα, πολυ παιξιμο της γλωσσας στην ουρηθρα, εναλλαγη σε mouth fucking οπου αρχισε τα "μμμμ". Η πιπα της ειναι απο τις λιγες που μου μυρμηγκιαζουν τα ποδια. Η ματια της κατα την διαρκεια του ψωλογλυψιματος λαγνα καρφωμενη πανω μου.
Περασμα ποτας οταν ενοιωσε οτι θα τελειωνα στο στομα της. Cow girl, πισωκολλητο και πισωκολλητο doggy style οπου αρχισε τους αναστεναγμους, ιεραποστολικο με τη νεραιδοαγγελομαγισα να μαλακιζει την κλειτοριδα της. Δυστυχως τελειωσα πριν απο αυτη.
Φιλακια δεχτηκε μονο επιφανειακα, μικρο το κακο αλλα δεν μπορεις απο μια θεα να τα απαιτεις ολα.
Ειναι πανεμορφη, εχει πολυ καλη τεχνικη και θα γινει μια απο τις σταθερες μου, αρκει να δουλευει πρωινη, μαλλον σπανιο αλλα τι να κανουμε. You can't always get all you want to, οπως ειπε και ενας συγχρονος φιλοσοφος.
Την συστηνω ανεπιφυλακτα και ανευ δισταγμου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.421
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sisax87

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού