Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νατάσσα ειναι μια μελαχροινη κοπελα με μακρυα σγουρα μαλλια,με γλυκο ρωσικο προσωπο και με ζουμερο κορμι με χαρακτηριστικο του το γεματο στηθος.
Πολυ λιγο χαμογελαστη στο σαλονι αλλα φορωντας ενα μαυρο δικτυωτο κορμακι που τονιζε τις προκλητικες βυζαρες της με εκανε να περασω για μια δοκιμη.

Με το που μπηκε αρχισε να με χαιδευει και να με φιλαει πεταχτα αλλα αρκετα ερεθιστικα ενω ταυτοχρονα μου επαιζε την πουτσα.
Μόλις με πυρωσε για τα καλα έτσι στα ορθια γονατισε και τον εβαλε στο στομα της.
Πιπα απλη αλλα ηδονικη με τη γλωσσα της να υγραινουν κορμο και κεφαλι.
Υστερα απο λιγο σηκωθηκε μου περασε προφυλακτικο και ξαπλωσε ανασκελα ανοιγοντας τις μπουταρες της για να με δεχτει μεσα της.
Αρχισα να της τον τριβω ωσπου μη αντεχοντας μπηκα μεσα της χτυπωντας μανιασμενα και ακουγοντας απ'τη μια το ερεθιστικο παπ παπ απ'την αλλη τις καυλωτικες φωνουλες της ενοιωθα να φτανω στο τελος.
Επανω στη στιγμη τραβηχτηκα εβγαλα το προφυλακτικο και ανεβαινοντας ψηλα στο στηθος της τον επαιζα ωσπου τελειωσα στις βυζαρες της Αυτη κοιταζε με καυλωτικο χαμογελο τους...καρπους μου που την ειχαν γεμισει μη δισταζοντας να τους απλωσει επανω της ακομη περισσοτερο!!!
Ανακουφιση,απολαυση σηκωθηκα και της εφερα τα μωρομάντηλα της και σκουπιστηκε.
Με χαμογελο μού ειπε καποια καλα λογια εβαλε το κορμακι της τουρλωνοντας μπροστά μου κωλο και στηθος και βγηκε.
Μια αρκετα καλη περιπτωση η Νατασα τουλαχιστον με οσα περασα εγω στα λιγο παραπανω απο 10 λεπτα της συνευρεσης μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, captaindekto, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού