Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αγάπη την έχω πλέον μέσα στα στανταράκια μου...Είναι όμορφη γυναίκα,οι περισσότεροι την γνωρίζουν καθώς εδώ και αρκετό καιρό μονοπωλεί στη βραδινή βάρδια.Δουλεύει από 12 τη νύχτα έως 8 το πρωί...!
Γύρω στις 3 τη νύχτα πέρναγα από την περιοχή και είπα να περάσω και απ' το εν λόγω κατάστημα...Βγήκε στο σαλόνι με ένα ωραίο σετ εσωρούχων ροζ με μάυρο...Πέρασα στο δωμάτιο και την περίμενα καθισμένος σε ένα μεγάλο σκαμπό...Μόλις μπήκε ξεκινήσαμε εκεί τα προκαταρκτικά...Φιλάκια πεταχτά που στη πορεία ήταν πιο έντονα,και σε όλο το σώμα...Αρκετή ώρα πιπίλισα το στήθος της ενώ εκείνη είχε επικεντρωθεί στην ευαίσθητη περιοχή.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο στοματικό...Αρκετά καλό με ωραίες κινήσεις της γλώσσας και με μαλάξεις στα @@@κια.Σεξ σε δύο στάσεις πρώτα ιεραποστολικό με άψογη συμμετοχή με φιλιά και αναστεναγμούς και στη πορεία πισωκολλητό όπου με πιο δυνατό ρυθμό μας βρήκε το τέλος...
Μάζεψε τα εσώρουχά της με ευχαρίστησε και αποχώρησε αναενώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον μίας και όπως σας έγραψα την επισκέπτομαι κάπου κάπου και ό λόγος είναι πως πάντα είναι ευδιάθετη χαμογελαστή και με όρεξη να σε ικανοποιήσει!

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στη Αγάπη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, John.Greek και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού