Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα βγει άπω το Ιάσονος 20γ αντουφέκιστος και τσάρκαρα μέχρι που έφτασα σε αυτό το ημιυπόγειο χαμαιτυπείο.
Η Μυρωδιά υγρασίας και τσιγαρίλας στο σαλόνι δύσκολα καλύπτονται με τα αποσμητικά του κιλού.
Η χοντρή φαφούτα τσατσά με κοιτάει λάγνα από την κουρτίνα στο κουζινάκι.
- Κάνει ζέστη έξω καυλιάρη;
- Ψήνεται ο τόπος.
- Έλα να ψηθούνε τα κορμιά μας...
Αμηχανία...
Ήταν σχεδόν σίγουρο ότι μόλις εμφανιζόταν η πουτάνα θα έκανα μεταβολή και θα έφευγα αμίλητος.
- Η Τζώρτζια είναι μωρό μου. Θα περάσεις;
Η κουρτίνα τραβήχτηκε και η γνώριμη μορφή εμφανίστηκε στο σαλονάκι.
- Φυσικά και θα περάσω. Ένιωσα Μάχιμος, δυνατός, γνώστης, καμικάζι γαμιάς.
Βγάζω το πορτοφόλι μου και δίνω στην τσατσά ένα εικοσάρικο. Μου δείχνει το δωμάτιο που βρίσκεται στα αριστερά, η Τζώρτζια μου χαμογελάει και μπαίνω.
Το δωμάτιο είναι ένα ορθογώνιο κουτί, στα αριστερά ένα παράθυρο και το κρεβάτι, στα δεξιά ο νιπτήρας και ένα ξύλινο παγκάκι, από πάνω βρίσκεται μια δεκατεσσάρα τηλεόραση που παίζει μια θολή τσόντα με δυο αραπάδες να ξεκωλιάζουν ένα πιπίνι.
Άρχισα να γδύνομαι, ακούμπησα τα ρούχα στο παγκάκι. Το εργαλείο μου κράταγε μια χαλαρή αιμάτωση από πριν και κρεμόταν μελάτο, η πόρτα άνοιξε και η τσατσά μπήκε αργά με τα ρέστα από το εικοσάρικο. Έκανε ένα βήμα μπροστά για να δει τον πούτσο μου και δαγκώθηκε με τα τρία δόντια που της είχαν μείνει στην πρόσοψη, άπλωσε το χέρι της να μου δώσει το δεκάρικο και την στιγμή που δοκίμασα να το πάρω το τράβηξε απότομα και προσπάθησε να χαϊδέψει τα αρχίδια μου με αυτό... Πρόλαβα και έκανα ένα βήμα πίσω και έτριψε το στήθος μου με δύναμη.
- Θα έρθει τώρα να την γαμήσεις καυλιάρη μου... Να την σκίσεις...
Μου έδωσε το δεκάρικο και έφυγε αργά.
Ένιωσα ελαφρά βιασμένος...
Ξάπλωσα και χάζεψα για λίγο την τσόντα, ένοιωθα ότι η τσατσά με παρακολουθούσε από κάπου και την φαντάστηκα να τρίβει το σαπιόμουνο της για μένα.
Πριν με κατακλύσουν περισσότερες φριχτές σκέψεις η πόρτα άνοιξε και η Τζώρτζια μπήκε με τις κλασσικές αργές κινήσεις της. Με την Τζώρτζια γνωρίστηκα πριν τρία χρόνια στο υπόγειο της Κολωνού 27 και από τότε μετράω διψήφιο αριθμό επισκέψεων. Γυναίκα με κυβικά αλλά σφιχτό σώμα, ελάχιστη κυτταρίτιδα, βυζάρες αρκετά στητές για το μέγεθος τους, ξανθά μαλλιά και ηλικία γύρω στα σαράντα.
Όσοι την γνωρίζουν οφείλουν να παραδεχτούν ότι μόνο βελτίωση έχει παρουσιάσει η εμφάνιση της. Πάντως όπως και να έχει απευθύνεται σε περιορισμένο αριθμό ατόμων που γουστάρουν αυτού του τύπου γυναίκες.
Έβγαλε τα πορνοπάπουτσα και το μαύρο δικτυωτό και ήρθε στο κρεβάτι.
Μαζί της πάντα θα βρεθεί κάτι να συζητήσω και να με κάνει να χαλαρώσω αρκετά πριν απολαύσω την πίπα της.
Πίπα με καπότα, βαθιά και δυνατή, φουλ ντίπθροτ με σωστό παιχνίδι. Την έβαλα να γλύφει τα αρχίδια μου, τον έπαιζα με το αριστερό και της χούφτωνα την κωλάρα με το δεξί μαζί με τα ανάλογα σκαμπίλια.
- Μην χύσεις έτσι. Πρέπει να με γαμήσεις... Η σωστή κουβέντα την σωστή στιγμή.
Την βάζω στα τέσσερα και αρχίζω τις ανασκαφές στη μουνάρα της. Δεν πρέπει να το κράτησα πάνω από δυο λεπτά και τον έβαλα με μια κίνηση στον κώλο της.
Η Τζώρτζια είναι από τις ποιο συνειδητοποιημένες πουτάνες που έχω γνωρίσει. Δεν δουλεύει μόνο με τις τρύπες της αλλά με ολόκληρο το σώμα και το μυαλό της. Ξέρει να σε ψυχολογήσει και να σε κάνει να το απολαύσεις στα τέρματα.
Η πράξη συνεχίστηκε με ιεραποστολικό από κώλο και φινάλε στο πλάι με τις βυζάρες της στα χέρια μου. Κατά την όλη διάρκεια η Τζώρτζια έπαιζε με ατάκες του στιλ "Τι μου κάνεις; Σκίσε μου τον κώλο!" και άλλα ανάλογα.
Μετά την αποφόρτιση άραξε στο κρεβάτι και πιάσαμε κουβέντα για γενικά θέματα.
Παραμονή χαλαρά πάνω από είκοσι λεπτά ενώ το μισό πρέπει να ήταν η καθαρή πράξη.
Η ερώτηση αν θα ξαναπάω δεν πρέπει καν να ειπωθεί, είμαι και θα είμαι πελάτης της στην κάθε ευκαιρία.
Ντύθηκα και βγήκα από το δωμάτιο. Η τσατσά είναι μπροστά στην πόρτα, μου χαϊδεύει τον ώμο και μου βαράει μια στο αριστερό κωλομέρι. Σεξουαλική παρενόχληση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 targetass, fouxter, antiosmuchachos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2016
Τι έγραψες ρε τύπε , κλαίω απλά Προσκύνημα
23 Ιουνίου, 2016
κλασσικά πολυ καλή κριτική με γαματο χιούμορ. με ποσά τον εδινές στο ραμολι;με ενα χιλιαρικακι της τον πεταγες; σιχαινεσαι τον εαυτο σου αλλα το χιλιαρικο στην τσεπη.
25 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι θέμα με ποσά ούτε αν σιχαινόμουν τον εαυτό μου. Το θέμα είναι αν θα μπορούσα να καυλώσω με αυτό το πράμα.
26 Ιουνίου, 2016
Καλή στο πήδημα αλλα δεν βάζει γλώσσα μέσα της....πολυ μπλα μπλα, και εμφάνιση γεμάτη....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4