Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρία είναι μια κοπέλα γύρω στο 1.65-1.70 απο Ρωσσία, με αρκετά καλό σώμα για την ηλικία της μιάς και πρώην αθλήτρια στον στίβο όπως αναφέρει η ίδια.
Έχει ωραία δυνατά-σφιχτά πόδια και εξίσου σφιχτό κώλο που θα ζήλευαν πολλές 20άρες.
Έχει πλούσιο στήθος αν και λίγο πεσμένο, κοντό μαλάκι και συμπαθητικό πρόσωπο.
Έχει μια μικρή κοιλίτσα που χαλάει το όλο σύνολο αλλά είναι γλυκιά, ομιλητική και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά χωρίς βιασύνες.
Ξεκινάει με τσιμπούκι και περιποίηση της γύρω περιοχής. Να πω την αλήθεια το τσιμπούκι το περίμενα με περισσότερο σάλιο και πιο βαθύ μιάς και σε συνδιασμο Μίλφ+Ρωσία περιμένεις κάτι δυνατό. Εν πάση περιπτώση ήταν αισθησιακό.
Αλλάξαμε 2-3 στάσεις χωρίς να λέει όχι σε κάτι μέχρι που ήρθε το τέλος.
Η κοπέλα αν και καπνίστρια μύριζε όμορφα και φαινόταν καθαρή. Την έχω ξαναδοκιμάσει αν θυμάμαι καλά στο Διδύμου 16Α.
Την επόμενη φορά θα την ξανατιμήσω μίας και θα πηγαίνω πλεόν σε στανταράκια για να μην πετάω αριστερά και δεξιά τα λεφτά μου και αυτη τη φορά θα το κάνω με την Μαρία παρέα με μια άλλη ρωσίδα που είχα πετύχει λίγο παλίοτερα ξανθιά και γλυκιά με ωραίο σώμα και στήθος γύρω στα 25-30 όνομα δεν θυμάμαι.
Αυτά απο εμένα, καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού