Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μπιανκα ειναι ένα ομορφο ξανθο πιπινι με πολύ καλο κορμι και προκλητικο προσωπακι δηλωνει Τσεχα, στο σαλοναρισμα με επαιζε συνεχως με το βλεμμα της
μου χαμογελουσε και μου εκανε νευμα να περασω δωματιο κλεινοντας το ματι της. Δεν αντεξα και ενεδωσα στο ερωτικο καλεσμα της
και αυτό που ακολουθησε ηταν ένα γαμησι σαν one night stand με μια μπουρναζογκομενα.
Ηρθε στο δωματιο και με βρηκε ορθιο να χαιδευω το πουλι μου με πλησιασε με γρηγορο βημα εμεινε ένα μετρο μακρια μου εβγαλε τα εσώρουχα της και μου εκανε μια επιθεση
αγκαλιαζοντας με και δινοντας μου ένα γλωσσοφιλο θερμο και ζουμερο, εγω χουφτωνα τα ομορφα σφιχτα κωλομερια της και ρουφαγα τη γλωσσα της.
Ξαπλωσα στο κρεββατι και από μονη της εκατσε σε σταση 69 βαζωντας τη μουναρα της μεσα στο στομα μου, εγω εγλειφα το δροσερο μουνακι της και την γλυκια
κωλοτρυπουλα της η οποια ειναι δουλεμενη αφου η γλωσσα μου εμπαινε βαθια μεσα της,η μπιανκα εκανε μια ωραια ακαποτη πιπα χωρις περασμα από μπαλες.
Γρηγορο περασμα προφυλακτικου αφου το εβλεπα ότι ηθελε να γαμηθει, μου ανοιξε τα ποδια και με τραβηξε μεσα της, της επιανα τα σφριγηλα μπούτια και
αυτή με ειχε παρει αγκαλια και βαριανασαινε στο αυτι μου, της ελεγα θα σε σκισω πουτανακι, αυτή κατι ελεγε στη γλωσσα της αλλα δεν καταλαβαινα.
Μετα από δυνατο γαμησι με φωνες και τσιρίδες της κοπελιας την εχυσα βαθια μεσα στη μουνα της.
Το μουνακι της ηταν αρκετα σφιχτο και δεν ειχε βαλει σταγονα κρεμας, και δε χρειαστηκε γιατι η μπιανκα με ένα καλο και βαθυ μουνογλειψιμο κατεβαζει φυσικο λιπαντικο Ματάκι
Με ευχαριστησε και εφυγε.

Ηταν η πρωτη μου φορα με την μπιανκα και ετσι αυτός ο τυπος γαμησιου που μου πρεσεφερε με ενταση και με επιθυμια να γαμηθει δυνατα δε μπορω να
ξερω αν ειναι στο μονιμο μενου της, μπορει βεβαια να μη σας αρεσει αυτό το στυλ και να ειστε του gfe.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Mπιάνκα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.428
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2016
της αρεσει το gfe πολυυυ και εμενα με καυλωνει αλλα γνωμη μου μην σκας γλωσσοφιλα ρε αδερφε θα κολλησεις τιποτα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1