Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Εβελινα είναι γνωστη στους περισσοτερους μυστες,ομορφο γλυκο προσωπακι με τσουπωτο σωματακι.
Η δεσποινίς ηρθε στο δωματιο και μετα την χαιρετουρα εβγαλε τα εωρουχα της ανεβηκε από πανω μου και αρχισε να με γλειφει
στις ρωγες ανεβαίνοντας προς τα πανω, εφτασε στο λαιμο μου που μου τον δαγκωσε, εγω την αρπαξα και της εδωσα ένα γλωσσοφιλο
το οποιο δεχτηκε αλλα ηταν σε safe mode δηλαδή μαζευε λιγο τη γλωσσα της και τραβιοταν λιγακι ωστε να μην είναι και πολύ βαθυ.
κατεβηκε προς τα κατω οπου ειδε τον πουτσο μου και μου ειπε ότι θελει να μου τονε φαει, την ρωτησα αν θα ηθελε να μην κανουμε σεξ
και απλα να τελειωσω στην πιπα πραγμα το οποιο δεχτηκε.
Εβαλε ακαποτα τον πουτσο μου ολο μεσα στο στομα της και τον ρουφαγε αργα και βαθια που και που τον εφτυνε και τα σαλια ετρεχαν
μεχρι τα αρχιδια μου από τα οποια εκανε και ένα ωραιο περασμα οπου τα εγλειφε και τα εβαζε στο στομα της.
Μτεα από αρκετη ωρα πιπας της ειπα να μου τον παιξει και την καταλληλή στιγμη της ειπα ότι χυνω και ετσι εκανε ένα deap throat
και τα αδειασα όλα μεσα στο στομα της. Μπορω να μπω ότι εχυσα αρκετα μεγαλη ποσοτητα γιατι πηγε μπουκωμενη στο νιπτηρα.

Σημειωση: Η Εβελινα δεχτηκε ακαποτο τελειωτικο σαν ατισταθμισμα στο ότι δεν ηθελα σεξ μαζι της, εδωσα ένα 20ρικο μονο και μονο
για πιπα και χυσιμο, σε περιπτωση που με το ιδιο αντιτιμο θελετε και γαμησι και 69 και ακαποτη πιπα με χυσιμο
πιθανότατα να σας αρνηθεί και δε θα φταιω εγω μετα ουτε αυτή, επισης θα πρεπει να ειστε καθαροι και ευγενικοι.
Καλα χυσίματα σας ευχομαι !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2016
μου εχει κανει πολλες φορες γαμηση 69 και ακαποτο χυσημο μαζι τυπε μου , ειναι σε τη φαση την βρισκης γιατι αν ειναι σε φαση οτι κανει το κανει με παθος Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1