Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το μήνυμα που έλαβα στο κινητό μου τηλέφωνο από το γιο του φίλου μου του Βρασίδα, ήταν λακωνικό και σαφές: “Έλα γρήγορα στον Ευαγγελισμό. Τον προλαβαίνεις-δεν τον προλαβαίνεις τον φίλο σου.”

Ευθύς αμέσως έσπευσα στο νοσοκομείο. Στο βάθος ενός διαδρόμου, και έξω από την πόρτα της Μ.Ε.Θ, διέκρινα τον γιο του. Τον πλησίασα με αργά βήματα και τον ρώτησα κάθιδρος : “Πως είναι τώρα;”

Ο νεαρός απάντησε: “Άστα να πάνε μπάρμπα... Έχει ένα συντριπτικό κάταγμα στο κρανίο και πολλαπλά κατάγματα σε όλο του το σώμα.

Εγώ: Μα πώς έγινε αυτό; Τον παρέσυρε κανένα αυτοκίνητο;

Νεαρός: Όχι. Έπεσε.

Εγώ: και έπαθε τόσο μεγάλη ζημιά;

Νεαρός : Ναι.

Εγώ: Αμ, καλά λένε λοιπόν ότι “ο γέρος θα πάει ή από πέσιμο, ή από χέσιμο”... Πάλι καλά που τον βρήκε το πρώτο.

Νεαρός: Χμ... Ναι... Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω μπάρμπα Σίμο... Αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι...

Εγώ : Τι εννοείς;

Νεαρός: Βασικά ο φίλος σου βρίσκεται σε αυτήν την κατάσταση από το δεύερο.

Εγώ: Δηλαδή;

Νεαρός: Ε να... Βγήκε το πρωί για να πάει στο καφενείο. Μόλις όμως έκανε λίγα μέτρα του ήρθε διάρροια. Έτρεξε βέβαια ο φουκαράς για να προλάβει να πάει στην τουαλέτα, αλλά ο ανελκυστήρας δεν λειτουργούσε λόγω συντήρησης, και έτσι άρχισε να ανεβαίνει από την σκάλα. Κάπου λοιπόν πριν το τελευταίο σκαλί του ορόφου μας, δεν άντεξε. Του φύγανε, τα πάτησε, γλίστρησε και πήρε κουτρουβάλα όλα τα σκαλιά.

“Ρε τον φουκαρά τον Βρασίδα...” σκέφτηκα. Αφού παρέμεινα για αρκετές ώρες στο νοσοκομείο, και αφού είχε αρχίσει πλέον να νυχτάνει για τα καλά, οι ιατροί μας ενημέρωσαν ότι η κατάσταση του είναι πλέον σταθερή, αλλά δεν παύει αν είναι κρίσιμη.

Αναλογιζόμενος την κατάσταση και το πόσος χρόνος μου απομένει ακόμα για να γεύομαι τις μικρές χαρές της ζωής, δεν είχα άλλη επιλογή. Κινήθηκα προς εξεύρεση αγοραίας συνουσίας


Στην καλαίσθητη αίθουσα αναμονής και επιδείξεων του πολυτελούς συνουσιουργείου “Sensuality”, η ευγενέστατη και καλοσυνάτη εύσωμη επιστάτης, μου παρουσίασε την Κατερίνα.

Πρόκειται για αρκετά μικρόσωμη γυναίκα, με καλές καμπύλες και πικάντικο πρόσωπο ανατολικού τύπου με έντονα ζυγωματικά. Μπήκε ευδιάθετη στο δωμάτιο και αφού ανταλλάξαμε τα τυπικά ξάπλωσε δίπλα μου. Το στήθος της, ικανό σε μέγεθος, με μεγάλες ανοιχτόχρωμες θηλές, τα οπίσθια της αρκετά ελκυστικά σε σχήμα και μέγεθος, το αιδοίο της ανοιχτόχρωμο με ευμεγέθη μικρά χείλη, όλα αρκετά σφριγηλά αν και έχουν αρχίσει να δέχονται την επίθεση του πανδαμάτορος χρόνου μιας και ηλικιακά δεν είναι και πιτσιρίκα.

Κατά την ταπεινή μου γνώμη, η Κατερίνα δεν δίδει άμεσα την εντύπωση της πόρνης. Φέρνει περισσότερο σε πεταχτούλα καμαριέρα. Πρόσχαρη, ομιλητική, φιλική, με κουτσομπολίστικη διάθεση, και λίαν ναζιάρα. Γι΄ αυτό και η προσπάθεια που έκανε για να με ερεθίσει εκτοξεύοντας και κουνώντας την γλώσσα της σαν τον κατηραμένον όφιν, αποδίδοντας συγχρόνως εκφράσεις παράφορης λαγνείας στο πρόσωπό της, περισσότερο γέλια μου έφερναν, παρά το επιθυμητό αποτέλεσμα. Το στοματικό της (στο οποίο δεν μερίμνησε για το όσχεο), ήταν υγρό, με σφιχτή και θερμή αίσθηση, καθώς και καλή χρήση της γλώσσας. Του εξέλειπε όμως το βάθος, και αυτό είναι κάτι που προσωπικά θεωρώ βασικό μειονέκτημα. Στις υπόλοιπες περιπτύξεις που ακολούθησαν δεν την βρήκα να μειονεκτεί σε κάτι. Τουναντίον η τεχνική της ήταν πολύ καλή, όπως άλλωστε και η συμμετοχή της. Υπήρξε δεκτική σε αβρότητες, ενδοτική, μου προσέφερε ποικιλία στάσεων στις οποίες επέτρεπε απρόσκοπτες διεισδύσεις και δεν έδειξε το παραμικρό σημάδι βιασύνης. Έτσι η κορύφωση ήλθε έντονη με αβίαστο τρόπο.

Μετά το πέρας της συνουσίας, κατευθύνθηκα προς το λουτρό. Μπαίνοντας στην ντουζιέρα, κάτι η ένταση των προηγούμενων λεπτών... κάτι συγκίνηση που κατάφερα να συνουσιαστώ... γλίστρησα στα υγρά πλακάκια . Όταν μετά βίας ανέκτησα την ισορροπία μου ευχήθηκα : Μακάρι Θεέ μου νά ΄ναι από τέτοιο είδους πέσιμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
32.003
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, panagos7, heartbeat και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2016
καλυτερα να πας απο πεσιμο παρα απο χεσιμοΓλώσσα
K
kapoutsa81
28 Ιουνίου, 2016
γεια σου ρε μπαρμπα μορτη με τις ιστοριες
K
kapoutsa81
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2