Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πηγα στο Λιοσιων 73, οπου εχουν ωραιο στραπ ον. Βλεπω τη Τζουλια και η τσατσα μου λεει οτι κανει και ελευθερο στοματικο στα 30€. Αυταρχικο δεν αναφερθηκε, οποτε ρωτησα και λεω ποσο παει μαζι με το ελευθερο; 60€ λεει, ενω φανηκε οτι το ειπε στην τυχη... Καλα λεω, ειναι πολλα. Ερχεται κι η κοπελα, μου λεει 50€. Θα τα εδινα, αλλα με τσαντισε η κοροιδια, αφου περναω με 40€ καθε φορα εκει. Εντωμεταξυ κι απο εμφανιση δεν τρελαθηκα, με ξενερωσε μια μελανια που ειδα στο ποδι... Οποτε εφυγα. Ειπα να παω στο 118, να δω τη Βικυ. Χριστινα και Λανα ειδα. Ομορφουλες και οι 2, αλλα με καυλωσε η Λανα. Ζητησα αυταρχικο, λεει 10€. Τελικα οταν πηγα να μπω λεει 20€. Οτι να'ναι, τα εδωσα.
Το δωματιο μεγαλο, με ντους, πολυθρονα, καθρεφτες, πετσετα, αλλα παντοφλες πολλων χρησεων. Εκανα μπανακι κι ηρθε το μωρο. Δεν εφερε δονητη ουτε κρεμα. Μονο ενα προφυλακτικο, λεει ενας δονητης που εχουν ειναι τεραστιος. Ξεκινησα να γλυφω ποδια. Εχει πολυ γυμνασμενες γαμπες, χοντροκομμενες αλλα καλοσχηματισμενες. Δυστυχως αξυριστες. Εγλυψα, εβαλα τον πουτσο μου αναμεσα και γαμησα, πολυ ωραια. Μετα ανεβηκα στο κρεβατι και αρχισε δαχτυλακι και γλυψιμο. Εγλυψε τα αρχιδια πολλη ωρα, αρνηθηκε κατηγορηματικα να γλυψει κωλο. Συνεχισε με δαχτυλακι κι εχυσα, δεν ηθελα και πολυ. Χαιρετουρα και εφυγε. Ενα χρονο λεει δουλευει, καπου στα 25 την εκοψα.
Μου εμειναν οι γαμπες της! Κατα τα αλλα ωραιο προσωπακι, μικρο βυζακι, χαλαρη κοιλια, καλα ελληνικα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kotsos81, Guino και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού