Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αναφέρομαι στο αριστερό , όπως ανεβαίνουμε την σκάλα , μπουρδέλο.
Εκεί ήταν δύο κορίτσια : η Μαργαρίτα και η Μαρία , τα οποία πρόσφεραν απλό πρόγραμματάκι . Φυσικά σε εκείνους που ήταν σεξουαλικά ικανοί να το πάρουν Μεγάλο χαμόγελο.
Εγώ που δεν είμαι ικανός , ρώτησα για αυταρχικό.
Εκαναν Ναι!. Μάλιστα το κατάστημα , μου είπαν , πως διέθετε και ζωνάτο (το οποίο δεν είδα)
Πέρασα με την Μαργαρίτα. Μία νεαρή βουλγάρα , μάλλον κοντή, με μαύρο μαλλάκι λίγο κάτω από τους ώμους της που το είχε πιασμένο πίσω , εκφυλομέτρια φατσούλα , μάλλον μικρά βυζιά (δεν έβγαλε στουτιεν, έβγαλε όμως το βρακί ) , ωραίο κορμάκι.
Χρησιμοποιήσαμε το δικό μου στραπόν , με την ψωλή των 16,5 πόντων (λειτουργικοί οι 13) Κουλ
"Σου αρέσει να γαμάς?" Γλώσσα
"Ε, βέβαια! Αυταρχικό έκανα χθές , προχθές....."
Ξεκίνησα πιπώνοντάς την (εκείνη όρθια , εγώ γονατιστός και οι δύο πάνω στο κρεβάτι)
Κατά την διάρκεια της πίπας δεν ήταν αμέτοχη Γλώσσα. Με έβριζε ("έλα πουτάνα!!" "έλα καργιόλα!! ), με χαστούκιζε και με χτυπούσε στην πλάτη (όχι δυνατά και αφού πρώτα με ρώτησε αν θέλω κάτι τέτοιο), μου έκανε ωραίο mouth fuck , πιάνοντάς με από τους ώμους και παλινδρομόντας γρήγορα την ψωλή της στο στόμα μου , ενώ εγώ κρατούσα την πούτσα με το ένα χέρι για να ελέγχω την διείσδυση, δέχτηκε να της κάνω hand worship ( τα δάχτυλά της όμως δεν ήταν τόσο ενεργητικά , μεσα στο στόμα μου , όσο θα τα ήθελα Λύπη. Με κύτταζε όμως σαν πινασμένη γαμιάς και αυτό μου άρεσε), μου τσιμπούσε ταυτόχρονα τις ρώγες.
"Είδες τι μικρό πουλάκι που έχω?" Γλώσσα
"Ναι, μωρό μου...."
Κυρίως με πήδηξε πισωκολλητά Κατσικογάμης (εγώ στα 4 και εκείνη να ξεκινάει όρθια , πίσω μου , με τα γόνατα λυγισμένα πιάνοντάς με από τα κωλομέρια αλλά και από τους ώμους και να συνεχίζει πάλι όρθια , αλλά αυτή την φορά πατώντας στο πάτωμα , αφού πρώτα με είχε τραβήξει στην άκρη του κρεβατιού), με πήδηξε λοιπόν κυρίως από πίσω, σε ρυθμό πιο πολύ γρήγορο, με το βλέμμα καρφωμένο στην ψωλή που μπαινόβγαινε στην κωλοτρυπίδα μου , πολλά , δυνατά κωλοχάστουκα (αν και όχι τόσο τεχνικά) , υποτιμητικές κουβέντες : "Σ' αρέσει πουτάνα?" , "Καργιόλα!!" , "Κάτω τον κώλο σου πουτάνα!!" , "Μην μου τραβιέσαι μωρή καργιόλα!!"
Στην αλλαγή σε ιεραποστολικό , είδα (και είδε) πως υπήρχε λίγη μερέντα στην βάση του πουτσοκέφαλου Λύπη, την οποία και σκουπισε με μαντιλάκι χωρίς παιρετέρω σχόλιο Προσκύνημα.
Στην στάση αυτή (εγώ ξαπλωμένος ανάσκελα με τα πόδια ανοιχτά και ψηλά , εκείνη γονατιστή ανάμεσα) δυσκολευτίκαμε στην αρχή ,μιας και η λαστιχένια ψωλή έβγαινε από την κωλοτρυπίδα μου Λύπη. Αλλά στην συνέχια η Μαργαρίτα συντονίστηκε και βρήκε ρυθμό , με αποτέλεσμα να απολάυσω γρήγορες και δυνατές στραπονιές Κατσικογάμης, κρατώντας με από τους αστραγάλους , τους οποίους πότε απομάκρυνε και πότε ένωνε , ρίχνοντας και ματιές στον πλαινό μεγάλο καθρέφτη.
Με ξενέρωσε προς το τέλος , όταν μου είπε πως είχε κουραστεί και πως για να κάτσει περισσότερο , έτσι ώστε να προλάβω να χύσω (δεν είχαμε συμπληρώσει ακόμα το δεκάλεπτο) ήθελε να της δώσω άλλα 10 ευρώ! Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, perseas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2016
σου προτείνω να δίνεις 20ρικο και να αγοράζεις διπλάσιο χρόνο (20 λεπτά) δείχνοντας το ρολόι
23 Ιουνίου, 2016
Καλησπέρα φίλε μου.Τι ώρες είναι εκει η Μαργαρίτα γιατι δε ξέρω τα ωραρια της απογευματινες. Και ακομα καθε ποια μερα ειναι εκει; Ακομα με 30-40 ευρω μπορεί να κλεισει το μαγαζι για κανα μισαωρο 40λεπτο ξερεις;αξιζει;
24 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα φιλαράκο!! Ολα αυτά που ρωτάς τα έχω ήδη απαντήσει στην σχετική ενημέρωσή μου

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=99636.msg7036132#msg7036132
G
Guino
24 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νομίζω πως κακομαθαίνουν έτσι.....
G
Guino
24 Ιουνίου, 2016
Ευχαριστω αδερφε δε το ειχα δει να εισαι καλα. Πιστεύεις είναι καθαρή η Μαργαριτούλα; Να γλυφω ελευθερα ποδια χερια μουνι κτλπ; Η θα εχουμε καμια αρωστεια; Απο την εμπηρια σου θελω. Πχ εμενα μαρεσει το φτυσιμο γλυψιμο κτλπ.
25 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Μαργαρίτα μου φάνηκε καθαρή κοοπέλα.
Βέβαια με το κάθε γλύψιμο που κάνεις , παίρνεις και τα ρίσκα σου, έτσι?.....
Εντάξει , αν τα πόδια , το μουνί , το στόμα , φαίνονται καθαρά και δεν μυρίζουν άσχημα το πιο πιθανο είναι να μην υπάρχει πρόβλημα , αλλά πάλι ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις.
Ολα αυτά (γλύψιμο , φιλιά , ακάποτες πίπες , πρωκτικά )εντάσονται μέσα στα πλέσια της παράχρησης του σώματος , που όλοι εμείς (πελάτες και πουτάνες) έχουμε απενοχοποιήσει. Ομως όπως κα΄θε παράχρηση , έτσι και αυτή (αυτή του γλυψίματος , που συγκεκριμένα σε ενδιαφέρει) έχει τους κινδύνους της
Κοντολογίς , η Μαργαρίτα δεν μου φάνηκε να έχει κάτι , αλλά γενικά μιλόντας , προσεχε! Οπως και εγώ πρέπει να προσέχω (για να έχω) , όπως και όλοι μας.
G
Guino
27 Ιουνίου, 2016
Guino σε ευχαριστώ αδερφε για τις πληροφορίες και για να κλεισω θελω τη γνωμη σου. Απο καθαριωτητα Μαργαρίτα η Αλισια που εχεις γραψει για εκεινη; και απο ομιλία και ενεργητικοτητα στο δωματιο ποιες απο υις δυο; η αλισια τι ωρες ειναι γτ δε ξερω βάρδιες
27 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την Αλίσα έχω γράψει εδώ

http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:54726/

Τώρα σε ότι αφορά ομιλία και ενεργητικότητα , η πλάστιγκα γέρνει υπέρ της Αλίσα , χωρίς αυτό να σημαίνει πως η Μαργαρίτα υστερεί.
Τέλος για το ωρα΄ριο της Αλίσα που ρωτάς, εγώ την πρώτη φορά την βρήκα πρωινή και την δεύτερη , απογευματινή ( μετά τις 5,30 )
G
Guino
28 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιος δηλαδη απο ολες οσες εχεις γραψει ξεχωρίζει λιγακι η αλισα? Εκει στο δεκαρι με δεκαπενταρι.
28 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Αλισα ξεχωρίζει, ναι! Στα 10 ευρώ είναι
G
Guino
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10