Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οπως λεει ο τιτλος, η γκομενα αξιζει το πολυ 25€ (τοσο δεν ειναι τωρα στο βαρδαρη.??) για να την πηδηξεις και € παραπανω, ειναι εδω απο οτι βλεπω πανω απο μηνα και δεν εχει κριτικες??? Μια μονο και αυτη πολυ φιλοδοξη. Αφου την ειδα στο προγραμμα ειπα να παω απο εκει, γιατι φανταζει πολυ εκθαμβωτικη και δεν επρεπε να λυπει απο τα τροπαια μου.!! ...στο prive δεν μπηκα, αλλα βαση προγραμματος δουλευε η Ισαβελα, (την εχω πηδηξει και αυτη χωρις να με εκπληξει) και μαλλον γινοταν λαικο προσκυνημα, στο παρκιν ειχε γυρω 5-6 αμαξια τα οποια ηταν εκει και οταν βγηκα απο την Ζανετ, και με το που μπενω στο 7 να την δω, ημουν εγω και η τσατσα. Την βλεπω στο σαλονακι, απεχει κατα πολυ με τις φωτογραφιες της στο αλλο σαιτ, βλεπεις ενα κοριτσακι απλο ταλαιπωρημενο και οχι τον μουναρο της διαφημισης στο αλλο σαιτ, λεω δεν γαμιετε ποσο φολα να ειναι?? πληρωνω 40€ και μπενω μεσα...

Η κοπελα ηρθε γρηγορα, εμφανησιακα εχει ωραιο γυφτικο προσωπο με τσιμπουκοχειλαρες, φτιαχτες προσφατα απο οτι διαβασα στην αλλη κριτικη, μαυρα μαλια, βυζακια φυσικα οχι τοσο μεγαλα οσο στις φωτος, κωλος πλαδαρος αγυμναστος, μπουταρες, ωραια τρυφερη μαυρησμενη επιδερμιδα με πολλα τατου σε ολο το κορμι της, Ελληνικα καθολου, συνεννοηση στα Αγγλικα, μπηκε στο δωματιο με προσπερασε και εβγαλε το μαυρο κορμακι που φορουσε, εκατσε στα γονατα στο κρεβατι και με περημενε με την καποτα ετοιμη, προσπαθησα να την σηκωσω πανω στο κρεβατι, εφλυψα και επαιξα με τα βυζακια της και αρχισε να μου σηκωνετε, μεγα λαθος να μου συκωθει ε??? Βλεποντας το σηκωμενο γκαβλι μου, μου λεει οτι τον εχω μεγαλο και οτι εχει μικρο μουνι και δεν θα μπορεσω να την γαμισω, μαλλον δεν καταλαβαινα σωστα και την ρωταω, και τι με αυτο αν εχω μεγαλο πουτσο, μου ξαναειπε το παραμυθι, οποτε σε ηρεμο τον τις λεω τι θελει?? θελει να φυγει και να παρω τα λεφτα μου πισω?? εκει κοντοσταθηκε και μου ειπε τελικα οτι θα προσπαθησει να παρει τον πουτσο στο μουνι της, δηλαδη τι ηθελε να μην την γαμισω.?? να με τελειωσει με μαλακια.??? πιπα.??? μονο με την εμφανηση της να χυνω ποταμια.???? Χμμμ; εμεινα, μαλακια μου...στηλτην την πουτανα να φυγει...εν το μεταξυ ο πουτσος εγινε σαρμας, και χωρις προκαταρτικα και σε πεσμενη πουτσα περασε καποτα και αρχισε να τον γλυφει σαν λιωμενο παγωτο, καταφερε και μου τον εκανε καγκελο, η πιπα της καλη, δεν τον επαιρνε ολο μεσα, απλη εκδοση χωρις εξτρα, κοονως σαν να το συχενοταν, μην πω οτι τον επαιρνε στο στομα της με ανταλαγμα το νοικι.!!!!!!!!!????? Μεγάλο χαμόγελο Κεφάλι σε τοίχο! ....τα ποδια της κλειστα προς το μερος μου, τις τα ανοιγω προσπαθωντας να ποιασω λιγο μουνακι και μου λεει οχι, γιατι εχει κανει πιρσινγ.!!!ΘυμόςΘυμός ουτε να το χαιδεψω δεν με αφησε ...τωρα εκανε πιρσινγγ, πριν εβαλε χειλια φτιαχτα...ολα στην Ελλαδα ηρθε να τα κανει??? αυριο θα βαλει βυζια.???? παλι καλα που δεν μου ειπε ειναι καινουρια και τα τατου μην αγγιζεις.... τεσπα το προσπερασα, το μουνι της ειναι λιγο ασχημο, εβαλε και 2 σκουλαρικια το εκανε σαν αχριστο γαμωτο... Αφου τελειωσε με την πιπα των 2 λεπτων, μου λεει θα με γαμησεις στα 4αρα, οχι της λεω κανονικα, οπως και εγινε, γρασαρε το μουνι της με τζελ αφου το ανοιξε και φανηκε ροζ μεσα Γλώσσα και εποιασε τον πουτσο να τον βαλει στο μουνι της. Η φαση ηταν σαν να γαμαω παρθενα, εδειχνε να σφυγγετε και εγω σαν ευγενικος γαμιας να ενδιαφερομαι συνεχεια για το μουνις της και να την ρωταω αν ολα ok, μηπως ποναει κτλ... το χερι της συνεχεια μπροστα στο μουνι της, και το βλεμα της πανω του, καπου καπου μου εριχνε και καμια ματια να δει αν ειμαι εκει, βαζοντας μονο τον μισο πουτσο μεσα της, προσπαθησα να μπω ολος μεσα, αλλα ματαια με φρεναρε χωρις να ξεστομισει κατι, αλλαγη στα 4αρα...εκει προς εκπληξη μου τον πηρε ολο μεσα της αδιαμαρτηρητα και δεν χρησημοποιησε χερι, αμετοχη σε ολη την φαση, το μονο που αξιζει ειναι η κωλαρα της που απλωθηκε παντου.!!! Γλώσσα χτυπηθηκα ετσι και αρχισα να την χυνω, με το που καταλαβε οτι χυνω, παει να κανει αποσυνδεση, λεγοντας μου οτι τελειωσα, την κρατησα καλα μην μου φυγει και στραγγιξα και την τελευταια σταγονα μεσα στην καποτα, την αφησα και τραβηχτηκε χαμογελοντας.!!!! ουστ μωρη λαμογιο.!!! Σηκωθηκα πηγα προς τον νυπτηρα, ντυθηκε και με καληνυχτησε....
Φολα η γκομενα....αξιζει μονο να φυγουν τα χοντρα και τιποτα αλλο, φυσικα οι μακρυψωλαραδες και χοντροπουτσιδες, να την αποφυγουν γιατι το μωρο εχει μικρο μουνι και δεν θα μπορεσει να τους παρει μεσα της...θα μπορουσε να βαλει εναν καταλογο στην υποδοχη με σαντιμετρς και να λεει, τοσο μεγεθος...τον περνω στο μουνι μου, τοσο δεν τον περνω να φευγουν οι πουτσαραδες να μην ταλαιπωρουνται...ημαρτον με τις πατσαβουρες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Veros, extramask και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού