Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 104 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καποιοι από τους προλαλησαντες στις κριτικες τα ειπαν αλλα θελησα να μην τα πιστεψω.
Με απλα λογια ΜΗΔΕΝ ΕΙΣ ΤΟ ΠΗΛΙΚΟ.
Φιλι του αερα, ουτε γλωσσα, ουτε καν χειλη.
Τσιμπουκι που ο πουτσος μου πονουσε για μερες απ το δοντι.
1 λεπτο γλυψιμο στις ρωγες και δαχτυλο στο μουνι κ εχυσε..(μας δουλευεις???)
Απλα γαμησα λιγο μουνι ιεραποστολικα, το οποιο ηταν πνιγμενο στο κρεας που το περιτρυγυριζε,
και εχυσα γαμωντας μια κωλοτρυπιδα ξεχειλωμενη.

Τιποτα άλλο... Χαλιαααααααα...
Η συναντηση εγινε πριν πολύ καιρο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
gst007ath
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
545
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2016
Τύπε δυστυχώς οι μούφες κριτικές ξεχειλίζουν.. Νταβαντζίδες, πυρφόροι και σαβουρογάμηδες έχουν χύσει πολύ μελάνι εδώ μέσα.. Πας για άλλα
19 Ιουνίου, 2016
αγαπητέ συναθλητη η κυρία Ναντια είναι μια από τις χιλιάδες γυναίκες που η κρίση την αναγκασε να εξασκεί ακόμη αυτό το επάγγελμα μην περιμένεις να δεις κ το θεομουνο απλώς έχει και πολλά θετικά στοιχεία όπως ειλικρίνεια καθαριότητα υγιεινή ,το πακέτο της είναι υπέρ πλήρης τελειώνεις όπου γουστάρεις και είναι πάμφθηνη, θα την συγκρίσεις μόνο με συναδέλφισσες της στην ίδια ηληκιακη ομάδα και τιμή. ......
19 Ιουνίου, 2016
Φιλε μου " ΧΑΛΙΑ" Οταν καποιοσ φαει φολα το συνηθες ειναι στον θυμο του επανω να γραφει αμεσως κριτικη. Εσυ αναφερεις οτι η σηναντηση εγινε πριν πολυ καιρο,ουτε που, ουτε αλλες λεπτομερειεςκαι ουτε εχει μορφη συνηθους κριτικης. Ειναι προφανες οτι την Ναντια ουτε την ξερεις ουτε την εχεις δει ποτε ουτε καν ξερεις πως ειναι, αλλα για καποιου λογους καποιος σε εβαλε να γραψεις αυτη την αθλια κριτικη.Δεν θα μπω σε λεπτομερειες αλλα την Ναντια την ξερω χρονια και ειμαι πελατης της και σε διαβεβαιωνω οτι αυτα που γραφεις ουδεμια σχεση εχουν με την πραγματικοτητα. Εν πασει περιπτωσει οταν καποιος > γραφει μια ψευδη και δυσφημιστικη κριτικη για καποια κοπελλα που δεν εχει δει ποτε, δεν διεκδικει συγχαρητηρια και το μονο που εχω να σου πω ειναι ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ
24 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα σου απαντήσω με το εύστοχο σχόλιο του Josex....δυστυχώς οι μούφες κριτικές ξεχειλίζουν.. Νταβαντζίδες, πυρφόροι και σαβουρογάμηδες έχουν χύσει πολύ μελάνι εδώ μέσα.. Πας για άλλα
23 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε αγαπουλη πες τα αλλού αυτά..
23 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε πήρα γυναίκα της ίδιας ηλικίας η οποία ήταν κούκλα σε σχέση με την Νάντια κ το γαμησι μαζί της ήταν 10 με τόνο...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6