Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 347812
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά το Duo με την Geri και Δέσποινα,κατεβαίνω να φάω κάνα σουβλάκι απ την Πίττα του Παππου να πάρω δυνάμεις,έκατσα λίγο περίμενα την αλλαγή της βάρδιας,και ξανά ανέβηκα πάνω για να πάρω την Sasa αυτή την φορα,μπαίνω τα κλασσικά ξέρετε,παω στο δωμάτο που είναι δεξιά και ευθεία αυτή την φορα,ναι δοκίμασα και όλα τα δωμάτια,κάνω το μπανάκι μου ξανά,και σε λίγο μπαίνει η Sasa.Από Ρωσία η κοπέλα,μιλήσαμε λίγο Ρωσικα μιας και ξέρω πολύ καλά,αλλα η ίδια δεν ήξερε τόσο καλά γιατί μου λέει είμαι από μικρή στην Ελλάδα και ξέρω λίγα,μιλήσαμε για λίγο της λέω ήθελα να σε πάρω παρτούζα με την Geri,μου κάνει a εσύ είσαι το παιδί που πήρε τα κορίτσια παρτούζα? Ναι μου το είπανε μου κάνει,αλλα δεν λέει γιατί δεν το ευχαριστιέσαι όπως θα έπρεπε δυστυχώς.

Λοιπόν ξεκινάει πίπα με καποτα εγώ κλασσικά δεν ένιωθα,μετά cow girl,reverse cow girl εκεί ήταν πολύ καλή,και στα 4 που τελικά έχυσα! Της λέω επιτέλους τελειωσα,με τις προηγούμενες 3 δεν τα είχα καταφέρει αλλα με αυτήν έγινε το καλο,μου λέει δεν αφήνω πελάτη να φύγει άμα δεν τελειώσει,πρέπει να κάτσαμε κάνα 30 λεπτό σύνολο,φιλάκια στο μάγουλο και φεύγει.

Σάσα λοιπόν,φοβερό κορμί βυζί φτιαγμένο αλλα πολύ καλή αίσθηση,πολύ ωραίο κωλαράκι,στο πρόσωπο μονο φαινόταν λίγο μεγάλη 30 και πάνω την έκανα,αλλιώς την περίμενα στο πρόσωπο αλλα σαν σύνολο και εμφάνιση και συμπεριφορά είναι όλα τα λεφτά πραγματικά αξίζει η κοπέλα!

50 euro έδωσα

το be continue...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Sasa
Horselord
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
171
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Υπουργός83, Invisible Man, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού