Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα από αρκετό καιρό ξαναβρέθηκα στη Μίνωος κ ήθελα να επισκεφτώ την Εύα στο Νο 5. Είδα όμως ότι υπήρχε νέα κοπέλα στο σπιτάκι. Δεν πέρασα μέσα κ είπα να δοκιμάσω κάπου αλλού. Ανέβηκα τα σκαλοπάτια του Νο 11 και με υποδέχτκε η Τσατσά με συνηθισμένα καλά λόγια για την κοπέλα.

Πήγε να τη φωνάξει κ μετά από 2-3 λεπτά ήρθε η Βίκυ και αντίκρισα μία ωραία νεαρή κοπέλα που φαινόταν καθαρά ότι η επισκεψή μου της διέκοψε τον μεσημεριανό της ύπνο. Παρόλα αυτά έδωσα το αντίτιμο των 30€ και πέρασα στα ιδιαίτερα. Είχε και ελεύθερο στοματικό στα 40 € αλλά προτίμησα τα 30 €.
Από εμφάνιση η Βίκυ συστήθηκε σαν Βουλγάρα ενώ ηλικιακά την υπολόγισα γύρω στα 23-25. έχει ωραίο σώμα , πολύ ωραίο κωλαράκι ( δεν το δίνει) κ ωραίο σφιχτό βυζάκι. ¨Εχει όμως κ λίγη κοιλίτσα αλλά δεν πιστεύω ότι χαλάει έστω κ ελάχιστα το σύνολο.

Στην αρχή φαινόταν καθαρά ότι η Βίκυ νύσταζε ( ίσως είχε μία έντονη νύχτα) αλλά μετά από λίγο συνηλθε. Ανέβηκε από πάνω μου κ άρχισε κάτι σκαστά φιλάκια ενώ με χάιδευ στο στήθος ένω έγλειψε λίγο κ το σώμα.
Η πίπα της η΄ταν ωραία και μετά ήρθε από πάνω. Δεν μου πολυαρέσει αυτη η στάση κ της είπα γρήγορα να γυρίσει από κάτω ενώ ύστερα την έστησα στα τέσσερα για αν δω την ωραία θέα. Μετά απο λίγο η΄ρθε κ το τέλος.
Παραφωνία κατά τη γνώμη μου ήταν ότι έβαλε πολύ τζελ και κάπου αισθανόμουν ότι δεν υπήρχαν τριβές.

Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος και μάλλον θα την ξανα έβλεπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.450
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού