Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348184
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χρύσα η Πρώτη.Γιατί πρώτη? Γιατί είναι η πρώτη κοπέλα που πλήρωσα για sex.Δεν χρειάστηκε ποτε στην ζωή μου να πληρώσω για sex και να που ήρθε η ώρα και μάλιστα με πήρε η κατηφόρα πολύ αγρια.
Μετά από 5 χρονια και βάλε τσακώνομαι με την αγαπημένη μου σκοτωνόμαστε και χωρίζουμε,στην μάνα της αυτή,σπίτι μας εγώ,και αφού μου είπε όλα τα άσχημα πράγματα που λέει μια γυναικα σε έναν άντρα που τον αγαπά όπως,δεν σαγαπώ πια,είσαι ανώριμος και άνανδρος,είσαι μαλάκας,χαραμίζομε μαζί σου,δεν είσαι εσύ για μένα,δεν θέλω πια να σε παντρευτώ,τέσπα και άλλες πολλές μαλακίες,σκαλώνω και εγώ το περνώ απόφαση,για σας.Ποτέ κέρατο ποτέ ξύλο,το λάθος μου ότι είμαι σπάταλος με το χρήμα που βγάζω,99 καλά θα κανεις 1 κακό αυτό ήταν.Τέσπα η επανασύνδεση παιδιά θα γίνει όπως είναι λογικό αλλα εγώ μέσα σ αυτόν τον μηνα έκανα παρα πολλές αμαρτίες της οποιες και θα γράψω,εξάλλου 26 χρονών είμαι τώρα που βρήκα το άνοιγμα ας το κάνω για να μην έχω απωθυμένα αργότερα,πριν από την δικια μου πήγα με άλλες 5 κοπέλες οποτε καταλαβαίνετε ότι δεν έχω τρελες εμπειρίες με γυναίκες.. Αλλα αρκετά με μένα,τα έγραψα όλα αυτά για να καταλάβετε γιατί ξεκίνησε αυτή η περιπέτεια.

Κάτι φίλες που είχα παλιά η σοβαρευτήκανε η φύγανε η δεν μου απαντήσανε ποτε,οποτε τι να κάνω λέω,θυμήθηκα ένα φιλαράκι που πηδάει μονίμος σε studio,και επειδή δεν ήμουνα στο mood να παο σε club να αρχίζω να την πέφτω κλπ λέω δεν παω και εγώ? Ψάχνω το κοντινότερο βλέπω Κατεχάκη 5,ok έφυγα,βουτάω την μηχανή φτάνω,ανεβαίνω η madam πολύ καλή και ευγενική μου προσφέρει κάτι να πιω,τις λέω πρώτη φορα έρχομαι και δεν ξέρω τι παίζει εδώ,μου εξηγεί και μετά μπουκάρουν οι κοπέλες μια μια,βλέπω την Χρυσά μου άρεσε ο κώλος της λέω αυτήν,παω στο δωμάτιο το αριστερό για όσους ξέρουν,κάνω μπανάκι,μπαίνει η Χρυσά,μιλάμε λίγο,εγώ ήμουνα ξενερομενος αλλα άμεσος μου έφτιαξε την διάθεση η Χρυσά με μερικά ωραία λόγια και ωραίο μασαζάκι,περνάει καποτά και αρχίζει την δουλειά,πίπα με καποτά δεν μου αρέσει οποτε οποια και να μου πάρει δεν νιώθω,ξεκινάμε με ιεραποστολική μετά cow girl και reverse cow girl στα 4 μετά με το χέρι αλλα εγώ τίποτα,γενικά έχω αντοχή,εδώ με την δικια μου χωρίς καποτά και πηδάω κάνα 40λεπτό και βάλε οποτε δεν,τις λέω δεν πειράζει δεν φταίς εσύ,μου λέει σε καταλαβαίνω να ξανάρθεις όταν θα είσαι πιο χαλαρός και ήρεμος να το ξανακάνουμε,φιλάκια στο μάγουλο bye!
Ήμουνα εντελώς αλλου κάποιοι θα με καταλαβαίνετε πιστεύω...
Η Χρυσά από εμφάνιση είναι πολύ ωραία κοπέλα καστανή με ωραίο κώλο,λίγο πλαδαρός αλλα στητός,το βυζάκη είναι πολύ καλο,το πρόσωπο ωραίο και στον χαρακτήρα και την συμπεριφορά ήταν παρα πολύ καλή.Νομίζω κάνει και πρωκτικό στο full πρόγραμμα.

60 euro έδωσα.

Αυτά κύριοι το be continue...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Horselord
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
171
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Υπουργός83, LanciaRallye037, Invisible Man

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2016
Η Χρυσά που κάνει πίπα με καποτά!Ναι!Κεφάλι σε τοίχο!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 160222
18 Ιουνίου, 2016
Lol έκανα μετάφραση από Greeklish και κοίτα τι έβγαλε!
19 Ιουνίου, 2016
Καλώς ήρθες στο κλαμπ των μπουρδελιαρηδων αρχηγε
20 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν το εχει το ακα και με καποτα ειναι για γελια η τυπισσαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
K
kapoutsa81
21 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχάριστω καλός σας βρήκα μάγκες!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5