Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στα γνωστά λημέρια της οδού φυλής, Κυριακή απόγευμα, λίγο μετά τις 17:00. Τα περισσότερα σπίτια ήταν κλειστά και, όσα λειτουργούσαν, ήταν με τις ίδιες κοπέλες, που δουλεύουν εκεί τον τελευταίο καιρό.
Αφού έκανα παράπονα στην τσατσά, του Νο 86Β, για την τσιγκανο-Ρουμάνα Αντελίνα και την προειδοποίησα για τις φάπες που θα φάει, την επόμενη φορά που θα την δω μπροστά μου, λόγω του ότι την είχα πάρει πριν μήνες και έφαγα φόλα, χωρίς να χύσω, στο παραπλήσιο Νο 84Α, μπήκα σχεδόν σε όλα τα μπουρδέλα, χωρίς να με συγκινήσει καμία κοπέλα.
Στοχοποίησα την Αλίνα, από το Νο 71Α, την Σόνια, από το Νο 65Α και την Χριστίνα, από το Νο 54Β. Το κοινό τους σημείο είναι ότι τις είχα γαμήσει και τις τρεις. Η Αλίνα είναι δυνατό κομμάτι μέσα στο κρεβάτι, η Σόνια έπρεπε να πάρει μια δεύτερη ευκαιρία, λόγω του ότι είναι μικρή και μουνάρα και η Χριστίνα γιατί είναι πολύ ωραίο μουνί και Ρωσίδα.
Τελικά απέρριψα την Αλίνα γιατί, δεν ξέρω τον λόγο, την Σόνια γιατί καθώς κατέβαινα από το μπουρδέλο παρατήρησα στο διάδρομο ένα "χαλί" από ψόφιες κατσαρίδες που απλώνονταν μέχρι την έξοδο και το πεζοδρόμιο. Αηδίασα και αισθάνθηκα σαν τον Ιντιάνα Τζόουνς, στην ταινία "Ο Ναός Του Χαμένου Θησαυρού", στην σκηνή που ανακαλύπτει μια κρύπτη στο δωμάτιο και… ξέρετε την συνέχεια.
Λογικό, σκέφτηκα, καθώς η Σόνια είναι μεγάλη φόλα. Σε τέτοιο σημείο που σκοτώνει οποιοδήποτε ζωντανό οργανισμό βρεθεί στην περίμετρό της. Εμείς οι μπουρδελιάρηδες δεν κινδυνεύουμε, γιατί είμαστε φτιαγμένοι από το ίδιο υλικό που φτιάχνονται τα όνειρα (συγκεκριμένα οι ονειρώξεις) και με την ανωμαλία που μας δέρνει μπορούμε να ζήσουμε σε ακραίες συνθήκες, σαν και αυτές που επικρατούν στον πλανήτη Ερμή.
Καθώς σκεφτόμουν να περάσω με την Χριστίνα, τελευταία στιγμή έκανα την ανατροπή και πέρασα με την Έλενα, μια καινούργια κοπέλα, την οποία είχα δει λίγες μέρες νωρίτερα, στο Νο 66Α, και δούλευε μαζί της εκείνο το απόγευμα.
Από το βλέμμα της φαινόταν για φόλα, αλλά αποφάσισα να της δώσω μια ευκαιρία. Πρόκειται για μια μικρή κοπέλα, από την Ρωσία, με τεσσάρι βυζί, γλυκό σλάβικο πρόσωπο και μπαμπάτσικο σώμα, με πιασίματα. Το πρόγραμμα που πρόσφερε είναι το ίδιο με τις υπόλοιπες κοπέλες της συγκεκριμένης αλυσίδας: Υπερ-απλό.
Μπήκα στο δωμάτιο και την περίμενα γυμνός, στο κρεβάτι. Μετά από κάποια λεπτά αναμονής ήρθε στο δωμάτιο, με καλησπέρισε και άρχισε να με φυλάει στο στήθος. Μου έκανε και ένα υποτιθέμενο ισπανικό, με το στήθος της, φορώντας, όμως, το σουτιέν.
Μου πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε μια μέτρια πίπα, χωρίς να γλύφει τα αρχίδια. Μόλις ένιωσα έτοιμος της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό. Αυτή με άκουσε και ξάπλωσε, συνεχίζοντας να φοράει το σουτιέν. Της είπα να το βγάλει, αφού το στήθος της είναι το δυνατό της σημείο και ο πραγματικός λόγος που πέρασα μαζί της.
Αυτή υπάκουσε και το έβγαλε, αποκαλύπτοντας τις βυζάρες της. Της τον έβαλα και άρχισα να την γαμάω δυνατά, γλύφοντας παράλληλα τα βυζιά της. Αυτή έδειχνε να πονούσε και να μην ευχαριστιέται καθόλου το σεξ. Εν τω μεταξύ, όποτε έβρισκα ευκαιρία την φιλούσα στα χείλη, με αυτή να μην γουστάρει, αλλά να δέχεται τα φιλιά μου, κρατώντας κλειστό το στόμα της.
Της είπα να γυρίσει στα τέσσερα, για πισωκολλητό, όπου στήθηκε με τον γνωστό, πλέον, τρόπο, δημιουργώντας κούρμπα με το σώμα της για να μην ζορίζεται.
Άρχισα να την γαμάω πιο δυνατά, από πριν, με αποτέλεσμα αυτή να πονάει περισσότερο και να βογγάει δυνατά.
Παρόλο που την γαμούσα σκληρά, δεν μπορούσα να χύσω και της πρότεινα, εκ νέου, να γυρίσει για ιεραποστολικό. Υπάκουσε, χωρίς να πει κουβέντα, και συνέχισα να την γαμάω, με το ίδιο τέμπο και να χύνω δυνατά στο τέλος.
Σκουπιστήκαμε, πλυθήκαμε και ντυθήκαμε, ανταλλάσοντας ένα τυπικό γεια, καθώς έβγαινε από το δωμάτιο.
Συνοψίζοντας, η κοπέλα είναι άβουλη στο σεξ και απλά κάθεται και τον τρώει, υπομένοντας τα θέλω του εκάστοτε πελάτη. Αποστειρωμένο πρόγραμμα και προσπάθεια ξεπέτας, όπου βρει ευκαιρία.
Βγαίνοντας, χαιρέτισα την τσατσά, η οποία δεν βγήκε για να με ξεπροβοδίσει. Με ρώτησε, πως ήταν η κοπέλα, μέσα στο δωμάτιο και όταν της είπα "μέτρια", αυτή μου απάντησε: "Είναι επειδή είναι καινούργια στην δουλειά".
Τα συμπεράσματα δικά σας, όσοι γνωρίζετε την συγκεκριμένη τσατσά και τον τσιγγάνικο πρόλογο που κάνει, για να σε πείσει να περάσεις μέσα στο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, blizardeye, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού