Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228435
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερη συναντηση με τη γυναικαρα.. την ειχα παρει και πριν δυο μηνες με θετικες εντυπωσεις.. εχει αρκετες κριτικες οπως βλεπετε οποτε δε θα αναλωθω σε λεπτομερη περιγραφη εξωτερικης εμφανισης κτλ. Δινουμε ραντεβου στο χοτελ, ειχα φτασει 30 λεπτα νωριτερα κανω μπανακι, πινω ενα φρεντακι, ξαπλωνω και προσπαθω να αναπαραστησω στο μυαλο μου πως θα γαμευσω αυτο το υπεροχο μουνετο. Χτυπαει η πορτα και μπαινει η Αντζελα στον αγωνιστικο χωρο, ωραια ντυμενη, χαλαρη στη διαθεση, μοσχομυριστη, μουναρα στη κυριολεξια. Τα λεμε λιγο και ξεκιναει η εναρξη του αγωνα. Τη βαζω στα 4 στη ακρη του κρεβατιου, εγω στα γονατα στο πατωμα και ξεκιναω να γλυφω τα ποδια της, τα κωλομερια της ενω συντομα φτανω και στο νινακι της. Παιρναει αρκετη ωρα ετσι, σηκωνομαι και τη φερνω στη πιπα, εδω ειναι το ατου της, σε συντομο διαστημα εχυσα στο στομα της ενω αισθανομουν τους σπασμους της εκσπερματισης μου. Αχ βαχ βογκαγα σα το βουβαλο παιρνωντας γκριματσες Γ.Καραγκουνη. Ντουζακι κτλ, παιρνανε λιγα λεπτα και εκει που μιλουσαμε αισθανθηκα την αναγκη να να τη φιλησω και να τη γλυψω παντου, οψε εγενετο. Σκεφτηκα προς στιγμη "θεε μου μονο αυτο θελω να χω στη ζωη μου και την υγεια μου". Βασικα γουσταρα που την ειχα στη αγγαλια μου τη κουκλα. Περασμα καποτας και κανουμε ενα γαμησι "κομπρεσορατο", ηχοι απ τα κορμια καθως χτυπιουνται και απ τις ανασες μας. Πολυ καλη στο ρολο της η κοπελα. Καπου εκει ηρθε και το τελος του 2ου ημιχρονου τελειωνοντας στη κοιλια της. Καλο ματσακι παιχτηκε, ενταση ειχε, τρεξιματα, ωραια τελειωματα, η φανελα ιδρωσε για τα λεφτα της. Στο 80αρι ειναι VFM αρκει να μπορεις και εσυ να αλλαξεις μια πασα που λενε για να παιχτει καλος αγωνας. Δε παιζεις τον τελικο EYRO αλλα εισαι στους 8 σιγουρα. Καλα γαμησια με πολλα και διαφορετικα μουνετα σε ολους. Για την ιστορια το ματσακι εληξε 2-2. Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2016
"""""αισθανθηκα την αναγκη να να τη φιλησω και να τη γλυψω παντου, οψε εγενετο. Σκεφτηκα προς στιγμη "θεε μου μονο αυτο θελω να χω στη ζωη μου και την υγεια μου". Βασικα γουσταρα που την ειχα στη αγγαλια μου τη κουκλα"""""
ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΣΟΝ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1