Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 15677
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημουνα λιγο επιφυλακτικος πριν κλεισω το ραντβου μαζι της, σε δυο μερες τελειωνε το μεγαλο τουρ της η ωρα του ραντεβού περασμενη και καπου μεσα μου πιστευα πως θα επιρεασουν την διαθεση και την αποδοση της. Τελικα πηρα το ρισκο και δεν βγηκα χαμενος.
Ανοιγωντας την πορτα αντικρισα μια αρκετα ομορφη γυναικα χαμογελαστη γεματη διαθεση και ενεργεια, σχεδον ελάχιστες διαφορες με τις φωτογραφιες της. Η Liza ηρθε με χαμογελο και εφυγε ακομα πιο χαμογελαστη.
Στο πρωτα φιλια καταλαβαίνεις ότι εχει κανει αισθητικη επεμβαση στο κατω χειλος της, στο στοματικο όμως εχει καλη αισθηση,στηθος δικο της, οπως φαινετε στις φωτο και λιγο μαλακο στην αφη. Προσεγμενη και πεντακαθαρη παντου, φρεσκοξυρισμενη χωρις καμια δυσαρεστη οσμη στα επίμαχα σημεια.
Της αρεσει να φιλαει, να την φιλανε και να την γλύφουνε παντου, ζει την στιγμη και δεν υποκρινεται. Πιπα τωρα μετρια με λιγο χερι. προσπάθεια για dt, καπως τον εσωσε τον τομεα του στοματικου.
Στο σεξ τώρα αρκετες στασεις,ωραια θεα στα τέσσερα,cow,reverse cow (δεν το εχει εκει με τιποτα)και τελος αγαπημενη της σταση το ιεραποστολικο οπου και τελειώσαμε μαζι την δευτερη φορα!!
Για μενα είμαι σιγουρος για αυτην δεν παιρνω και ορκο αλλα ετσι εδειχνε, λιγο πριν τελειώσουμε (μαζι) ανεβαζω λιγο ακομα τον ρυθμο και την φιλαω στον λαιμο αρχιζει να αναστεναζει ολο και πιο γρηγορα,γλωσσοφιλα φιλακια στον λαιμο και στο αυτακι της,αυτη μετα να παιζει μετα με την κλειτοριδα της και εγω να αρχιζω να γκαζωνω για την τελικη ευθεια,τραβαει το σεντονι και μετα με εσπρωχνε μεσα της κρατοντας με σφιχτα και δυνατα.Μετα από λιγο εγω ειχα τελειωσει μεσα της και αυτή ειχε ένα χαμογελο μεχρι τα αυτια. Ξαπλωσα διπλα της και την κοιταω με ένα πονηρο βλεμα ενώ αυτή ειχε ακομα ζωγραφισμενο το χαμογελο στο προσωπο της και μου λεει.... It's not funny...
Γενικα περασα αρκετα καλα,τα αγγλικα της αρκετα καλα,μου ειπε ότι μαλλον θα ξαναερθει το φθινοπωρο.
Δυστηχως δεν με αφηνει το συστημα να βαλω μεγαλητερη βαθμολογια,αλλιως παιρνει ανετα 8 στην γενικη συμπεριφορά, 8 στην επικοινωνία. 9 στην διάθεση στο σεξ και συμμετοχή και τελος 8+ σχέση απόδοσης τιμής

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.067
Πόντοι:
5.160
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, chris1955, Bartender 74 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2016
Δεν ξέρω αν σε επηρέασε η προηγούμενη κριτική μου στην απόφασή σου για τη Λίζα !!
Αν όμως σε επηρέασε χαίρομαι γιατί μου δημιουργείται η αίσθηση ότι δεν γράφουμε τζάμαπα εδώ μεσα και ότι τελικάη ενημέρωση βοηθάει σε σωστές αποφάσεις !! ΚαπέλοΚαπέλο
16 Ιουνίου, 2016
Τζαμπα δεν γραφει(ουμε) κανεις πιστευω, ολο και καποιον βοηθαει, ειχα σκοπο να την παρω εδώ και καιρο αλλα μια το ότι ηταν κλεισμενη οποτε ρωταγα μια εγω δεν μπορουσα λογω δουλειας,εβαλες και εσυ το λιθαρακι σου και ειπα ε πριν φυγει θελω να την δοκιμασω.Αν οντως ξαναερθει το σκέφτομαι να τιμησω το κωλαρακι της...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2