Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294463
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την εμφανιση της Σαμανθας εχω ξαναγραψει.
Την χαλανε λιγο τα δοντια της. Ωραιο λεπτο κορμακι, φυσικα τρυφερα βυζακια (2αρια) τρυφερο κωλαρακι (θα μπορουσε να την λενε και Κωλετα), επιδερμιδα με πολυ ωραια αφη.
Ζητησα απο την ευγενεστατη ρεσεπτιονιστ να μου την στειλει στο σαλονι παρολο που την ξερω και ειχα αποφασισει να την παρω. Μου αρεσει το χαμουρεμα στο σαλονι το οποιο ηταν διαρκειας και με καυλωσε.
Περασα στο δωματιο, εκανα μπανιο,, ηλθε η ψωλογλυφις, επεσε στο κρεββατι και μου εστεισε κωλο και τον οποιο εγλυψα βαθια δεοντος. Την ρωτησα αν ειναι παρθενα απο τον κωλο και μου ειπε "σχεδον". Την σηκωσα και αρχισα να γαμω το στομα της ορθιο βαθια και με δυναμη. Μετα την εριξα πισω και αρχισα να την γλυφοκλειτοριδομουνιαζω. "Ωραιο γλυφομουνι" μου ειπε και μου εσπρωχνε το κεφαλι στο μουνετο της. Αφου πιαστηκε ο σβερκος μου σταματησα και μετα απο ενα στοματογαμισι ξαπλωτο αρχισαμε το σεξ με καποτα. Cow girl, στα τεσσσερα που την σφυροκοπησα παρα πολυ ενω μια ετριβε την κλειτοριδα της και μια που πιεζε τα αρχιδια για να χυσω μια και την κυριολεξια εσπρωχνα πολυ ωρα. Το κουδουνι ειχε κτυπησει 3 φορες. Την γυρισα ιεραποστολικα και πριν να χυσω της λεω "θελω στο στομα σου", "οχι" μου λεει "στα βυζια μου". Τελικα εχυσα ηδονικα στο μουνι της εντος της καποτας. Ηταν τοσο δυνατο το σπρωξιμο και κρατησε τοση ωρα που η μουνιτσα ελεγξε μην εσπασε η καποτα. Της λεω "αντε πηγαινε μη φυγουν οι πελατες".
Αυτα, θα την ξαναπαρω και σας την συστηνω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.388
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, bourdeliaris82, Stefanos the grait και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού