Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κοπελα κανει το cg για να καυλωνει και οχι για τα λεφτα. Δεν εξηγειται αλλιως. Τετοιο σερβις και τετοιο παθος ουτε στα καλυτερα μου. Βεβαιως της εκανα και εγω γλυφομουνι παλαβο και το κοριτσι γκαριζε σαν γαϊδουρα απο την καυλα και εγω να εχω γινει Πινατουμπο απο την υπερκαυλα μου.

Προσωπο οπως στις φοτο αλλα επειδη γενικα ειμαι πολυ απαιτητικος της εβαλα 7αρι γιατι θελω απο Μπελουτσι και πανω να γαμαω. Μπουταρες που τις εγλυφα και εσκουζε απο την καυλα, μουνακι που υγραινεται, βυζι σχετικα ωραιο, κωλος ωραιος, γλωσσιδια με τα χειλακια της και δωστου μανα μου. Τρομπονι δεν μου εκανε και πολυ καλο. Συμμετοχη δεν το συζητω ... καλυτερα και απο τη γκομενα σου.

Επικοινωνια 10αρι, αν και δεv ξερει Αγγλικα, αλλα οταν περνας τοσο καλα στ' αρχιδια μου αν δεν εχει Proficiency. Υπηρχαν τετοια vibes στην ατμοσφαιρα που η επικοινωνια των ξαναμμενων ερωτικων μας κορμιων ξεπερναγε καθε ανθρωπινη γλωσσα.

Γαμογελαστη ολη την ωρα και πολυ απλα την προτεινω σε καθενα να την τιμησει. Μπορει να μην ειναι το 10αρι σε εμφανιση (ειναι σιγουρα ομως 7αρι αυστηρα και για μερικους μπορει 8αρι) αλλα αν ταιριαξει η χημεια γαμας λες και δεν υπαρχει αυριο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexander81, THV, sisax87 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2016
Πόσο σου πήγε το μαλλί υπουργε; Οι φωτογραφίες που έχει είναι αντιπροσωπευτηκες;
15 Ιουνίου, 2016
200 οβραιοι καυλιαρη μου αν θυμαμαι καλα. Τα λεει και το σαϊτ. Κοιτα με τις φοτο σε καμια περιπτωση δεν ειναι fake. Απλα στις φοτο με τα κοκκινα εσωρουχα το προσωπο λογω μακιγιαζ φαινεται πιο ωραιο και εξωτικο σε σχεση με αυτο που ειδα. Να μην παρεξηγηθω δεν εννοω οτι δεν εχει ωραιο προσωπο. Μακαρι να ειχα ενα τετοιο μουνακι διπλα μου. Απλα επειδη ειμαι ψωναρας θελω Μπελουτσι και πανω να γλωσσοφιλαω.
Επισης κατι αλλο που δε φαινεται στις φοτο. Εχει κατι ουλες κατω χαμηλα στην κοιλια (αριστερα - δεξια). Επισης μπορει να ειδα (δεν ειμαι σιγουρος γιατι ειχα τυφλωθει απο την καυλα) και κατι σπυρακια (πολυ λιγα) στο σωμα και στο προσωπο.
15 Ιουνίου, 2016
Κριτική κατάθεση ψυχής. Λιτή, αλλά ταξιδιάρα. Εύγε Υπουργέ μου
16 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω υπουργε, καλα να περνας..Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4