Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ροζαλίντα : αλβανίδα μιλφ χαμηλών τόνων , με μακρί μαύρο μαλλί , νορμάλ φάτσα , μικρά βυζιά , νορμάλ κορμί με κοιλίτσα , η οποία σε εκείνους που θέλουν , αλλά και μπορούν , κάθεται να της πάρουν τον κώλο , αφού όμως πρώτα τους πάρει εκείνη δέκα ευρώ..... Μεγάλο χαμόγελο
"Αυταρχικό , κάνεις?"
"Κάνω"
"ΟΚ , με αυταρχικό θα περάσω" Ναι!
"Πέρνα"
Χρησιμοποιήσαμε το δικό μου στραπόν , με τον δεκαπεντάρη πούτσο και τα μαύρα δερμάτινα λουριά , το οποίο της φόρεσα εγώ , μιας και εκείνη δεν είχε φέρει κάτι άλλο μαζί της , εκτός από κρέμα και τα σέξι εσώρουχά της τα οποία και δεν έβγαλε.
Ξεκινήσα πιπώνοντάς την και χαιδεύοντας τον κώλο της Γλώσσα, ενώ ταυτόχρονα έπαιζα το πουλάκι μου Γλώσσα ( εκείνη όρθια δίπλα στο κρεβάτι , εγώ ξαπλωμένος στο πλευρό μου , απλά με παρακολουθούσε κρατόντας την κρέμα Λύπη, ενώ κάποια στιγμή γονάτισε , με το ένα της πόδι , στο κρεβάτι).
Βλέποντας πως δεν είχε ιδιαίτερη συμμετοχή δεν άργησα να γυρίσω στα 4
Εκεί , αφού πήρε θέση πίσω μου , γράσσωσε πρώτα την ψωλή της , με γρήγορες περιστροφικές χεριές Γλώσσα, όπως κάνουν οι γαμιάδες στις τσόντες , ενώ στην συνέχεια και την περιοχή γύρω από την κωλοτρυπίδα μου Γλώσσα.
Μου τον έχωσε με προσοχή και πιάνοντάς με απαλά από τα κωλομάγουλα , άρχισε να κουνιεται μπρος πίσω , κτυπώντας με , μια δυο φορές , πολύ ελαφριά στον κώλο Λύπη. Ετσι όπως έκανε ένιωθα ένα πολύ μικρό κομμάτι ψωλής να μπαινοβγαίνει στην κωλοτρυπίδα μου Λύπη. Φαντάστηκα πως σκοπός της ήταν να συνηθίσω το μέγεθος , όμως είδα πως συνέχιζε αυτή τη βιόλα οπότε κουνώντας αργά το χέρι μου μπρος πίσω , της έδειξα πως θα ήθελα να με γαμάει με μεγαλύτερο εύρος κινήσεων έτσι ώστε να νιώθω την διαδρομή Σπασίκλας. Πράγματι ξεκίνησε να το κάνει και τότε άρχισα τα βογκιτά και τα ρουφήγματα στα μπράτσα μου Γλώσσα. Παράλληλα χτύπησα τον κώλο μου δείχνοντα΄ς της πως θα ήθελα να κάνει το ίδιο Μεγάλο χαμόγελο. Οντως με κωλοχαστούκωσε κάπως πιο δυνατά απότι πρίν Γλώσσα.
Τώρα μπαινόβγαινε καλύτερα : με πηδούσε με δυνατές κοφτές στραπονιές που εναλλάσσονταν με ευρίες Γλώσσα, έχοντας τα χέρια της ακουμπισμένα στα κωλομάγουλά μου τα οποία και χτυπούσε σιγανά.
Ετσι όπως με γαμούσε σήκωσα και πλησίασα την πλάτη μου προς το μέρος της μπας και με πιάσει από τους ώμους ή μου τρίψει τις ρώγες ή επιχειρήσει να παίξει το ξεκα΄βλωτο πουλάκι μου, αλλά δυστυχώς δεν έκανε τίποτε από αυτά Λύπη , παρά , εξακολουθώντας να με κρατάει από τα κωλομέρια , συνέχισε αυξομειώνοντας τον ρυθμό Γλώσσα.
Κάποια στιγμή της είπα να αλλάξουμε στάση
Ξάπλωσα ανάσκελα , σηκωσα τα πόδια , πιάνοντάς τα από τα μπούτια και εκείνη αφού ήρθε ανάμεσά τους , γονατιστή , προσπάθησε να μου τον ξαναχώσει.
Επειδή δυσκολευόταν , για να την βοηθήσω , έπιασα τα κάγκελα του κρεβατιού , πίσω από το κεφάλι μου και σηκωσα τον κώλο μου. Πράγματι μετά από μια δυο προσπάθειες κατάφερε να με ξανακαρφώσει Ναι!. Οπως άρχιισε να με πηδάει ακούμπισα τις γάμπες μου στους ώμους της. Η μαλακία ήταν πως γαμούσε καρτώντας με το ένα χέρι της την πούτσα Λύπη ( αυτό για μένα είναι μεγάλη ξενέρα.... ). Το προσπαθούσε όμως.
Τελικά δεν άντεξα και της είπα να μην την κρατάει αλλά να περάσει τα μπράτσα της κάτω και έξω από τα μπούτια μου, να γύρει όσο πιο μπροστά μπορεί και να με γαμήσει έτσι (η τέλεια στάση για μένα!!). Δυστυχώς της ήταν δύσκολο Λύπη(όπως και στις περισσότερες άλλωστε), οπότε συνεχίσαμε με μένα να΄έχω απλά τα πόδια μου ψηλά και κέινη να με γαμάει γονατιστή έχοντας τις παλάμες της στην εξω μεριά των μηρών μου Γλώσσα.
Κάποια στιγμή άρχισα να παίζω το πουλάκι μου (που ακόμα δεν είχε καβλώσει Λύπη, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν διασκέδαζα με την φάση Γλώσσα). Βλέποντας λοιπόν πως εγώ μαλακιζόμουν άρχισε να με γαμάει γρήγορα και κοφτά (σαν πραγματική γαμιάς Ναι!) έτσι ώστε να με βοηθήσει στο χύσιμο. Δυστυχώς αυτό δεν συνέβη , στις επόμενες στραπονιές , οπότε σιγά σιγά σταμάτησε , τραβήχτηκε και χτυπώντας , με το χέρι της , μαλακά το μπούτι μου μου είπε : "Εντάξει?" (ήταν το υπονοούμενο πως τελειώσαμε) Λύπη
Πριν φύγει μου είπε (εγώ ήμουν εκείνος που της άνοιξε κουβέντα) πως κανονικά παίρνει 20 ευρώπουλα για αυταρχικό. Μου ανέφερε μάλιστα την περίπτωση πελάτη της που , για να έχει τον χρόνο του , την κλείνει για μισή ώρα και χαριστικά του ζητάει 50 ευρώ.
Της είπα πως στα γύρω μπουρδέλα , για το ίδιο χρονικό διάστημα που κι εκείνη με γάμησε πριν λίγο (10 λεπτά) , χρεώνουν 10 ευρώ , της είπα και ονόματα , και στο τέλος την ρώτησα πόσα θα μου πάρει την επόμενη φορά. Τελικά συμφώνησε να ξαναδώσω δέκα ευρώ Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Ροζαλίντα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού