Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΤΑΜΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ

περιμενα το κοριτσι αυτο,κανοντας νηστεια απο μπουρδελα-κωλομπαρα-στριπτιζαδικα-στουντιο και αλλα σιτι τουρια,αρκετες βδομαδες!!
σκοπος ητανε να μαζεψω χρημα για να περασω οσες πιο πολλες ωρες μπορουσα μαζι της!!
αζαζελ σκασε απο την ζηλια σου πυρφορε των φωτο με τα τριανταφυλλα,αγαπητικε της δεκαρας!!

δεν ξερω τι αντικρισανε μερικοι εγω θα ειμαι πληρως αντικειμενικος και οχι αναλογα με το αν περασα καλα η οχι...

ΕΜΦΑΝΙΣΗ

δεν εχει αυτο το αψεγαδιαστο προσωπο οπως στις φωτο και αυτο εννοειται βεβαια.παντα οτι βλεπουμε σε φωτοπρεπει να κραταμε και ενα μειον..δεν πιστευω οτι θα ξεγελαστει καποιος και θα περιμενει να ειναι ετσι ακριβως!!αν το κανει ειναι πρωταρης στο αθλημα(για μενα)!
ειναι ομορφη με σκληρα χακτηριστικα και 2 ματαρες καταγαλανες!!.εμενα μ αρεσε γιατι ητανε και αβαφη..και το βραδι που βγηκαμε φουλ βαμμενη αγγιζε τις φωτο του προφιλ της!
ασε που μας κοιτουσε η μιση θεσσαλονικη!!
σωμα σφιχτο με καποιες ελιτσες στη πλατη οχι ομως εξωτερικης φυσεως,με βυζι 3-4 σφιχτο επισης!!φενοτανε και τα σημαδια της επεμβασης!!κωλος τουρλωτος και πετρα.
γενικα ειχε πραγμα να πιανεις και οχι skinny!!

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

φιλια μεχρι να να μην εχεις αλλο σαλιο..φιλαει λιγο παραξενα με γλωσσα αλλα εμενα μου αρεσε!!
η πιπα της ητανε καποιες φορες γρηγορη με παθος και καποιες φορες αργη!!αρχιδια εγλυφε με ευχαριστηση...τα πηρε και στο στομα στο τελος και τα καταπιε!!
δαχτυλακια αφηνε σε ολες τις τρυπουλες αλλα με μετρο!!
η σταση αυτη που κανει απιστευτα τελεια ειναι το reverse cow!!
η κραυγουλες της ειναι λιγο ψευτικες αλλα αυτο δεν με ενδιαφερει καθολου,απλα το διατυπωνω για τους συναγωνιστες!!
νινακι καθαρο και μυρωδατο και γουσταρει να την γλυφουνε!!

Υ.Γ.
η πυρφοριαση σταματαει εκει που αρχιζει η αντικειμενικοτητα!!
ξερεις εσυ με τις λουλουδατες φωτο που τις στελνεις στα σιτιτουρια τι εννοω!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2016
Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, sisax87, ΦΑΚΙΡΗΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2016
Μιας και ανέφερες το όνομα μου στην κριτική σου,να πω και γω 5 πραγματα,μπας και καταλάβει ο κόσμος με τι αγαπουλη έχει να κάνει!!!
Λοιπόν την έκλεισες για 6 ώρες την πρώτη μέρα που ηρθε,γι'αυτο ήσουν άφαντος(δε σήκωνες τηλέφωνα)το ίδιο και αυτή
Μετά από 2 μέρες την κλείνεις ένα διήμερο για να κάνετε αγαπούλες στη Θεσσαλονίκη(είσαι τυχερός που δε σε πέτυχα στο γνωστό μπαράκι)αλλά και σε ιν μέρος της Χαλκιδικής
Σφάλμα μεγάλο που δεν έγραψες το τελικό ποσό που έδωσες στη μιλφοβουλγαρα,γιατι τόσα λεφτά θα κάνει να τα δει χρόνια...

Καπέλο
14 Ιουνίου, 2016
Ποτέ επιστρέφει ; Και πιο είναι το site EN που έχει φωτός ;
15 Ιουνίου, 2016
Eντάξει...είσαι λίγο υπερβολικός φιλε!
Δικαίωμα σου βέβαια να λες αυτο που νοιώθεις αλλά καλό είναι να μην παίρνεις στον λαιμό σου άλλους!

Τα προσωπικά σου με τον azazel δεν τα γνωρίζω, ούτε με ενδιαφέρουν! Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω όμως είναι....από ποτέ η δική σου άποψη είναι η σωστή ενώ η δική μας λανθασμένη και απο που ως που εσύ είσαι ο αντικειμενικός εδώ ενώ όλοι εμείς είμαστε υποκειμενικοί και περιγρέφουμε άλλη εικόνα απο την πραγματικότητα! Μάλλον με την εισαγωγή που έκανες έχασες ΕΣΥ την αξιοπιστία σου φιλε μου!

Επαναλμβάνω λοιπόν... ότι η κυρία (προς τιμήν της, δεν έχω κάτι κακό να πω για την συμπεριγορά της) έχει αναρτησει νέες φωτο στο ΕΝ και εκεί όλοι μπορούν να δουν τι....θα πάρουν!
2 μπλε μάτια δεν αρκούν...

ΥΓ: δεν πρόκειται να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου, ότι κι αν πεις!! Ο σκοπός εδώ είναι να ενημερώνουμε το κόσμο μέσα απο τις εμπειρίες μας, για το τι πρόκειται να συναντήσουν, ΌΣΟ πιο αντικειμενικά μπορούμε! Γενικώς μιλώντας, θυμώνω με μερικούς που βάζουν τα 10άρια (στην εμφάνιση) για πλάκα ενώ η βαθμολογία μας θα έπρεπε να είναι με απόλυτα αντικειμενικά κριτήρια! Το 10άρι στην εμφάνιση είναι η...Δούκισα ας πούμε! Δεν μπορείς να βάζεις 10 στο μπάζο και να με παραπλανάς(όχι εσύ επαναλαμβάνω)!! Και αν βάζεις 10 εκεί, στην Δούκισα τι θα βάλεις? 30???

Το σέρβις όμως για τον καθένα μπορεί να είναι ό,τι...έχει σχέση και με τις εμπειρίες του καθενός! Το 10 για μένα μπορεί να είναι 5 για κάποιον με άλλες, διαφορετικές ή άλλου τύπου εμπειρίες...και φυσικά έχει σχέση με την χημεία που θα αναπτύξεις με την εκάστοτε κοπέλα. Εμένα ας πούμε η Ταμαρα δεν με φιλούσε με γλώσσα...μπορεί να μην με γούσταρε! Αυτό όμως είναι υποκειμενικό σε κάθε περίπτωση, η εμφάνιση δεν είναι!!! Ο άλλος από πάνω βάζει σε μια γκόμενα 9 στην εμφάνιση (παρότι λέει ότι πανω κάτω είναι όπως στις φωτο, πράγμα που σημαίνει ότι στην πραγματικότητα είναι υποδεέστερη ή τουλάχιστον έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ) και η συγκεκριμένη, απο τις φωτό, είναι του 6...άντε επειδή μπαίνει το λίγο το προσωπικό γούστο, το πολύ 7! Πως μπαινουν αυτες οι βαθμολογίες ρε παιδια????

Αυτά...σόρυ που χρησιμοποίησα την κριτική σου για γενικότητες αλλά πήρα αφορμή απο αυτά που είπες στην αρχή!

Ευχαριστώ anyway! Χαμόγελο
17 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα εκανες και σχολιασες αυτα που ηθελες...
θα παρω 2-3 σχολια μου για να σου δειξω οτι εσυ που κανεις κρικικη σε μενα(και καλα εκανες)πηρες μονο αυτα που σε συμφερανε για να καταληξεις σε αυτο που ηθελες!!!

1 σχολιο μου!!''δεν εχει αυτο το αψεγαδιαστο προσωπο οπως στις φωτο και αυτο εννοειται βεβαια.παντα οτι βλεπουμε σε φωτοπρεπει να κραταμε και ενα μειον''
2 σχολιο μου!!''το βραδι που βγηκαμε φουλ βαμμενη αγγιζε τις φωτο του προφιλ της'' ακομα και εδω ενα παιδι καταλαβαινει οτι αβαφη δεν θα ητανε ετσι!!
3 σχολιο μου!!''η κραυγουλες της ειναι λιγο ψευτικες αλλα αυτο δεν με ενδιαφερει καθολου,απλα το διατυπωνω για τους συναγωνιστες''
εγραψα ακριβως αυτο που ειδα και οχι οτι συζητησα η εκανα μαζι της ...ητανε πληρως αντικειμενικη κι αν εσυ δε το νιωθεις και βλεπω να εχθιαζω την συγκεκριμενη,τοτε ενα εχω να πω...
μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιοοοοοοοοοοος!!!
μην μπεις στον κοπο να απαντησεις και ασε να εχω τον τελευταιο λογο εγω και επειδη κραταω ακριβως αυτο που εγραψες=ΥΓ: δεν πρόκειται να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου, ότι κι αν πεις!!
καλη τυχη!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4