Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Αντριάννα είναι λίγο - πολύ γνωστή στους θαμώνες του Μεταξουργίου. Αδύνατη, γλυκειά με πολύ ωραίο σωματάκι, σαν πιπινάκι. Το δέρμα της παραμένει βελούδινο και τα βυζάκια της στητά παρότι έχει γράψει πολλά γαμήσια στο κοντέρ. Χαμογελαστή μες τη τρελλή χαρά εμφανίστηκε γυμνόστηθη στο σαλόνι και μου προκάλεσε άμεσα την επιθυμία να περάσω στο δωμάτιο.

Εμφανίστηκε μετά από κανά τέταρτο. Πολύ γλυκειά και επικοινωνιακή έφτιαξε αμέσως το κλίμα. ανέβηκε πάνω μου και τρίφτηκε στο πούτσο μου χωρίς να βγάλει τη μαύρη κυλότα της. Εγώ έφερα τα υπέροχα βυζιά της στο στόμα μου και έγλυψα απαλά τις ρώγες της. Αυτή έσκυψε προς το πούτσο μου και αφού έβαλε προφυλακτικό άρχισε να με πιπώνει με πολύ μαεστρία. Είχε κάτσει στα τέσσερα στο πλάι και καθώς με πίπωνε έβλεπα το κωλαράκι της στο καθρέφτη. Κατέβασα το βρακί της και άρχισα να παίζω το μουνί της και την κλειτορίδα της απαλά ενώ ταυτόχρονα είχα θέα από το καθρέφτη τα μουνοχειλά της καθώς ήταν στημένη στα τέσσερα. Με καύλωσε με την αισθησιακή πίπα της και την έβαλα κάτω. Την πήδηξα αργά στην αρχή μπαίνοντας βαθειά μέσα της καθώς έφερα τα πόδια της στους ώμους μου. Μετά και από παρότρυνση δική της τη γάμησα γρήγορα και βαθειά αφου με τράβαγε μέσα της. Σε μία φάση τα έδωσα όλα και την πήδηξα όσο πιό άγρια μπορούσα. Τελείωσα λαχανιαστά μέσα της ενώ αυτή έδειχνε να το γουστάρει παρότι τη πήδηξα με πολύ ορμή. Μου χαμογέλασε γλυκά. Τη φίλησα στο λαιμό και στους ώμους της πριν αποχωρήσει.

Η Αντριάννα παραμένει μία σταθερή αξία στο χώρο του Μεταξουργείου χωρίς σκαμπανεβάσματα στις επιδόσεις της. Εμφανισιακά είναι υπέροχη αφού έχει κορμί για έρωτα χωρίς κάποιο ψεγάδι, με γλυκό προσωπάκι και χρυσαφένιο δέρμα, υπέροχα πόδια και γάμπες για τρελλό γλύψιμο. Το πιό σημαντικό είναι η καύλα της που παραμένει όπως παλιά. Εξτραδάκια δεν κάνει αλλά η συμπεριφορά της στο δωμάτιο θα ικανοποιήσει το μέσο μπουρδελιάρη σε συνδιασμό με τη χαμηλή τιμή των 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού