Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 201 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια ακομη καταθεση στο Μεταξι σε νεα προς εμενα κοπελα ετσι για το παλμαρε.Στο ισογειο του Ιασωνος 19 ηταν δυο κοπελες η Λολα η ξανθια ομορφουλα και η Αννα.Η Αννα ειναι μια μελαχρινη γυφτοειδης κοπελα με μπαμπατσικο σωμα(οχι στυλιαρι ουτε χοντρη ομως)κοντη με μετριο βυζι και πιρσινγκ στη μυτη αν θυμαμαι καλα.Γενικα τιποτα το ιδιαιτερο αλλα τεσπα ειπαμε για το παλμαρε...Δινω το 10αρι και περναω στο δωματιο κοντα στην κουζινα το οποιο πιστευω ειναι το πιο παρακμιακο του οικου αυτου.Βρωμικα σεντονια,μποχα κλπ ρομαντικα πραγματα.Μετα απο λιγο μπαινει και το γυφτακι.Ερχεται μεσα και παει στο νιπτηρα να πλυνει το νινι της απο την κρεμα ενω στην συνεχεια βαζει λιγη φρεσκια.Κατοπιν ερχεται προς το κρεβατι αφαιρει το σουτιεν και το βρακι αλλα αφηνει ενα φουστακι που φοραγε.Ειχε γενικα ορεξη για μπλα μπλα και λοιπα γελακια και τα ρεστα.Ηρθε πανω μου και αρχισε καποια προκατ φιλωντας με στο λαιμο,στο στηθος,στο προσωπο κλπ.Εγω χουφτωνα την κωλαρα της και τα βυζια της.Αφου εγινε ανορθωση εβαλε λαστιχο και μου εκανε πιπα οχι ιδιαιτερας αναφορας μετρια πραγματα και το ιδιο ισχυει και για την διαρκεια της η οποια ηταν Μεταξενια.Κατωπιν και αυτο το βαζω στα θετικα ανεβηκε απο πανω και αρχισε να ιππευει με μανια ποτε σε αποσταση απο μενα και ποτε πιο κοντα δινοντας μου και φιλια(οχι στομα) περιφερειακα.Η ιππασια της κρατησε αρκετα εως οτου τελειωσα αλλα αυτη δεν ειχε παρει χαμπαρι και συνεχιζε να χοροπηδαει μεχρι να της πω εγω το φινιτο λα μουζικα.Εκει χωρισαν οι δρομοι μας αποχαιρετοντας με να παει για αλλα.
Συνοπτικα η Αννα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο εμφανησιακα,υπηρεσιακα ομως κατι κανει αλλα το δωματιο και το χαλι του το μαυρο με ειχε ξενερωσει πρωτου μπει καν η Αννα οποτε δεν μπορω να πω οτι ευχαριστηθηκα την συνευρεση και φυσικα δεν θα την επαναλαβω στο μελλον....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού