Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τις τελευταίες δύο εβδομάδες το μόνο που κάνω είναι να πηγαίνω, κάθε μέρα, στην οδό Φυλής και τα πέριξ της και να γαμάω πουτάνες.
Έχοντας πρωινές καύλες, πριν λίγες ημέρες, επισκέφθηκα το μπουρδέλο επί της οδού Διδύμου 22. Ένα σπίτι, σχετικά καινούργιο, στο οποίο δεν είχα περάσει ποτέ μέσα.
Μπήκα κατά τις 13:00 το μεσημέρι και το σαλόνι ήταν γεμάτο από κόσμο, 40 ετών και άνω, στην πλειοψηφία τους. Τι έγινε ρε πούστη μου, σκέφτηκα, δεν δουλεύει κανένας και όλοι έχουν ξαμοληθεί στα μπουρδέλα;
Η τσατσά παρουσίασε την Ειρήνη και την Μπιάνκα. Τις συγκεκριμένες κοπέλες τις είχα ξαναδεί, στο διπλανό μπουρδέλο, επί της Διδύμου 20. Με την Ειρήνη είχα περάσει στο δωμάτιο και έχω ανεβάσει και σχετική κριτική. Την Μπιάνκα την είχα βάλει στο μάτι από πριν και αφού την παρατήρησα καλύτερα, αποφάσισα να περάσω και με αυτή.
Η παρουσίασή τους ήταν πολύ σέξι. Έβλεπες δύο φρέσκα, νεαρά κορίτσια 20κάτι ετών, να λικνίζουν τα κορμάκια τους και σου έτρεχαν τα σάλια. Ήταν δύο πολύ όμορφα κουφετάκια, με την Ειρήνη να είναι, με μεγάλη διαφορά, η ομορφότερη.
Η υπηρεσία μας ενημέρωσε για την καθυστέρηση, καθώς τα μωρά είχαν μεγάλη ζήτηση και οι περισσότεροι πελάτες τις έπαιρναν και τις δύο μέσα στο δωμάτιο.
Ακούγοντας, τα περί καθυστέρησης, σχεδόν όλοι οι παρόντες έφυγαν, αφήνοντάς με μόνο στο σαλόνι, να περιμένω μαζί με έναν γέρο, 70φεύγα ετών, άκωλο, με καμπούρα και ατσούμπαλο σώμα. Η εμφάνισή του ήταν τόσο τραγική, που μπροστά του ο συμπαθής Κουασιμόδος έμοιαζε με man of the year.
Ήταν ο επόμενος πελάτης και περίμενε να αδειάσει το δωμάτιο. Μέχρι να έρθει η σειρά του, μου σχολίασε την εμφάνιση των κοριτσιών, δίνοντάς μου την ευκαιρία να τον ενημερώσω για τις υπηρεσίες της Ειρήνης και να τον γλιτώσω από επερχόμενο κάζο.
Αυτός, όχι μόνο δεν με άκουσε, αλλά μου αποκάλυψε ότι είχε αγοράσει από μία κολόνια, δώρο, στο κάθε κορίτσι. Μόλις του έκανε νόημα η τσατσά, αυτός σηκώθηκε και έσυρε το λείψανό του προς το δωμάτιο, καθώς είχε πληρώσει να περάσει και με τις δύο κοπέλες.
"Άλα της, θέλει και παρτούζα ο σακάτης", σκέφτηκα και κοίταζα με οίκτο το σαραβαλιασμένο του κορμί, καθώς έμπαινε μέσα στο δωμάτιο. Αμετανόητος αγαπούλης, μέχρι τα τελευταία χρόνια της ζωής του. Είθε οι θεοί του έρωτα να συγχωρέσουν την σάπια και αμαρτωλή ψυχή του.
Εγώ καύλωσα ακόμη περισσότερο, καθώς σκεφτόμουν, παράλληλα, τα όμορφα πιπίνια, που θα τον πλάκωναν στα ακάποτα τσιμπούκια και το creepy κουφάρι του, το οποίο θα έπεφτε πάνω στα νεανικά κορμιά τους.
Τις λάγνες σκέψεις μου διέκοψε η τσατσά, η οποία με ενημέρωσε πως ο κύριος θα αργούσε 20 λεπτά. Την ρώτησα, αν πλήρωσε για 20 λεπτά και μου απάντησε πως όχι, αλλά θα αργούσε 20 λεπτά. Την ρώτησα, εκ νέου, πως ήξερε τον ακριβή χρόνο που θα έκανε ο κύριος και επέμενε, πως επειδή ήταν γέρος θα τελείωνε στον συγκεκριμένο χρόνο.
Απόρησα, με τον τρόπο που υπολογίζει τον χρόνο, έφυγα, έκανα μια βόλτα στην Λιοσίων, όπου πέρασα και γάμησα την Ανδριάνα, στο Χωματιανού 11Β. Έπειτα πήγα απέναντι, στο μαγαζί με τα στρατιωτικά είδη, όπου δοκίμασα και παρήγγειλα ένα παντελόνι.
Είχα ξεπεράσει τον χρόνο που μου είχε δώσει η τσατσά και επέστρεψα πίσω στο μπουρδέλο. Μόλις μπήκα μέσα, με έπιασε η τσατσά από το μπράτσο και πριν προλάβω να πω λέξη, με έβγαλε έξω από το σπίτι, λέγοντάς μου ότι ήρθαν κάποιοι για επιθεώρηση.
Στραβωμένος και περισσότερο καυλωμένος, μπήκα σε ένα ταξί και πήγα στο Πλαίσιο, στα Εξάρχεια, για να αγοράσω κάποια αναλώσιμα και μετά συνέχισα με τα πόδια, προς τα αθλητικά καταστήματα, στην οδό Θεμιστοκλέους και μετά πάλι πίσω, στο συγκεκριμένο μπουρδέλο.
Μπήκα μέσα και η τσατσά μου απολογήθηκε, για πριν, ζητώντας μου συγνώμη και λέγοντάς μου ότι ήταν η πυροσβεστική, η οποία έκανε επιθεώρηση. Της απάντησα, πως υπήρχαν τόσα κυβερνητικά κτίρια και γιατί η Πυροσβεστική Υπηρεσία επέλεξε ένα μπουρδέλο, για να κάνει έλεγχο, εισπράττοντας ένα νεύμα απορίας, από μέρους της.
Πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο, δίνοντας τόπο στην οργή. Γδύθηκα και περίμενα την Μπιάνκα, στο κρεβάτι, γυμνός. Αυτή μπήκε από άλλη, διπλανή, πόρτα ξαφνιάζοντάς με. Με χαιρέτισε, γδύθηκε και άρχισε να με φιλάει στο στήθος. Πήρε την καπότα στα χέρια της και πήγε να σκίσει την συσκευασία. Της είπα πως θέλω πίπα χωρίς προφυλακτικό, κάτι που έκανε, παίρνοντάς μου ένα πολύ μέτριο τσιμπούκι, χωρίς να ασχοληθεί καθόλου με τα αρχίδια.
Μόλις ένιωσα έτοιμος της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό σεξ και αφού μου πέρασε την καπότα, της τον έβαλα μέσα και άρχισα να την σπρώχνω. Αυτή γύρισε το κεφάλι από την άλλη μεριά και απέφυγε όσα φιλιά προσπάθησα να της δώσω.
Της είπα να γυρίσει για πισωκολλητό, όπου άρχισα να την γαμάω δυνατά, με αυτή να βγάζει ψεύτικα βογγητά. Το τέλος με βρήκε ξαπλωμένο πάνω της, σχετικά γρήγορα, παρόλο που είχα γαμήσει πριν λίγα λεπτά.
Ντύθηκε, με χαιρέτισε και έφυγε, καθώς ήμουν στον νιπτήρα, όπου έβγαζα το προφυλακτικό και σκουπιζόμουν.
Εν κατακλείδι, η Μπιάνκα είναι μια κλάση, για να μην πω δύο, κατώτερη σε εμφάνιση από την Ειρήνη και το πρόγραμμα που προσφέρει είναι απλό και άγευστο. Εννοείται πως είναι για δοκιμή της μίας φοράς, αφού δεν φαίνεται να έχει διάθεση για να ευχαριστήσει τον πελάτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, greeksnoopy, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2016
Μετά τα 70 έχεις κάθε δικαίωμα να γίνεις αγαπούλης αν αυτό σου δίνει κουράγιο να γαμάς ακόμη στα μπουρδέλα Μεγάλο χαμόγελο
23 Ιουνίου, 2016
Φίλε μου εγώ όταν βλέπω παππούληδες σε αυτά τα μέρη, και μάλιστα μερακλήδες που παίρνουν και ντουέτο και το πιπιλάνε και για 20λεπτο, ε τότε φίλε μου τους ζηλεύω. Και παρακαλώ το θεό να με έχει γερό να μπορέσω να φτάσω τα χρόνια τους και να δουλεύουν οι μασελίτσες μου να κάνω από τα ίδια.
Από όσα μας γράφεις ο συγκεκριμένος παππούλης κάνει πολύ καλή διαχείριση του χρόνου του και του χρήματός του, και πιθανά να παίρνει πολλά περισσότερα από τα κορίτσια (είναι και πιο έμπειρος άλλωστε) από εσένα που μάλλον σε ξεπέταξαν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2