Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για πάμε μια κριτική μιας και δεν βλέπω άλλη για την εν λόγω κοπέλα.
Πρόκειται για όμορφο πιπίνι (22-23 την έκοψα) με ωραία στητά βυζιά και πρόσωπο με γωνίες. Δεν είναι αντίστοιχου επιπέδου με τις γειτόνισσες της (Ντιάνα, Αντζελίνα, Σόνια) αλλά γυρνάς εύκολα να την κοιτάξεις στον δρόμο. Μου θύμισε λίγο σε Linda Fiorentino. Μου θύμισε λίγο είπα... μην το δένετε σχοινί κορδόνι ότι θα βρείτε αυτήν.
Στο σαλόνι εμφανίστηκε αμίλητη αλλά αυτό δεν λέει απαραίτητα κάτι. Ας ήταν έτσι και στο δωμάτιο στην τελική, αρκεί να με άφηνε να την γαμήσω όπως θέλω.
Μπήκε, καλημέρισε και υπόμεινε τα προκαταρκτικά μου που αναλώθηκαν σε μαστολειχία και ελαφρύ δαχτυλάκι του ομολογουμένως τριχωτού αιδίου της. Πραγματικά εξεπλάγην με την τρίχα εκεί κάτω. Δεν το περίμενα από κοπέλα τόσο νεαρής ηλικίας αλλά δεν χαλάστηκα καθώς η θέα μου ξύπνησε αναμνήσεις παλιές, από διακορευμένα πιπίνια της προ-προ-προηγούμενης δεκαετίας, όταν ήμουν πιπίνι κι εγώ, πράγμα που ξύπνησε και το καυλί μου με τη μία... Κάτω από την τρίχα, το μουνί της γυάλιζε από την κρέμα (από την καύλα όπως λένε πολλοί αδαείς που βαυκαλίζονται πως είναι μεγάλοι εραστές).
Προφυλακτικό και πίπα μονότονη για αρκετή ώρα μέχρι να ερεθιστώ καλά επειδή έτσι επέλεξα εγώ μιας και αμφέβαλλα ότι θα με άφηνε να την γαμήσω για ώρα ώσπου να χύσω.
Ιεραποστολικό μετά όπου μετά βίας με άφηνε να χώνω τον μισό μέσα στο στενό της μουνί και γύρισμα στα τέσσερα για την τελική πράξη. Εκεί καμπούριασε αρκετά όσο εγώ έδινα πόνο και χαστούκια στα κωλομάγουλα ενώ η ροδέλα της φαινόταν πιο δουλεμένη από το μουνί της γιατί μάλλον οι περισσότεροι αυτήν πληρώνουν να γαμήσουν.
Τελικά λίγα λεπτά μετά έφτασα σε οργασμό με τη συνοδεία του καλέσματος της τσατσάς και μόλις ο πούτσος μου εξήλθε, εξήλθε και η Μαρία χωρίς να χαιρετίσει. Πολύ στενοχωρήθηκα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Μακελάρης
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
39
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, AssMaster, Tsakonan και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2016
Πραγματικά πέρα από την Χριστίνα την Καζακστανή δεν θυμάμαι καμιά αλλη που να άξιζε σ αυτό το μαγαζί τα τελευταία τρία χρόνια.
14 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε όχι, μην το λες. Κατά καιρούς έχω μακελέψει πουτανάκια στο εν λόγω οίκημα που το τιμούσαν το στρινγκάκι. Η Αλίσια είναι μία που μου έρχεται στο μυαλό.
15 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άλλη;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3