Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197471
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το βράδυ της περασμένης Πέμπτης επισκέφτηκα με συναγωνιστή πορνομελετητή το συγκεκριμένο στριποίδρυμα. Είχαμε να πάμε στο συγκεκριμένο πάνω από 4 μήνες και θέλαμε να κάνουμε νέα αξιολόγηση...
Θυμάμαι το μαγαζί γεμάτο πελάτες, ακόμη και τις καθημερινές. Αυτή τη φορά όμως οι πελάτες ήταν σημαντικά λιγότεροι. Αυτό δεν με πείραξε, όσο το και οι κοπέλες ήταν σημαντικά λιγότερες. Δεν νομίζω ότι φταίει η κρίση γιατί πριν δύο εβδομάδες που πήγα στις Μούσσες ήταν γεμάτο κόσμο. Αραιομένοι ήταν και οι χοροί στην πίστα...λογικό αφού τα κορίτσια ήταν λίγα, αλλά όχι ευχάριστο για μας αφού στο στριπ πάμε βασικά για το πρόγραμμα. Ίσως Παρασκευή/Σάββατο να είναι περισσότερα. Άλλο αρνητικό ήταν η απουσία παντελώς ερωτικών σόου και θεατρικών.
Από το δυναμικό των κοριτσιών απουσίαζαν αρκετά λατρεμένα μωρά...πού να μπούμε στον Ιούλιο - Αύγουστο...ένα από αυτά ήταν η Μιρέλα που μου αρέσει πολύ ΈρωταςΈρωτας Κρίμα που έλειπε. Βέβαια δεν πέρασα άσχημα. Χόρεψα ένα απλό των 5 με ένα ξανθό πιπίνι, κοντό και αδύνατο, αλλά καλό και δύο συνεχόμενους απλούς των 5 με ένα άλλο ωραίο καινούργιο μωρό αδύνατο, αλλά πιο ψηλό, την Τζούλια. Ευγενική και πολυ καυλερή κοπέλα, μου έκανε ονειρεμένο χορό, να είναι καλά Έρωτας
Το φιλαράκι μου (με μεγάλη εκπαίδευση στα στριποκόριτσα) έκανε περισσότερους από μένα χορούς και νομίζω ότι τελικώς έκανε σχέση με την Θεοδώρα, ένα καυλομένο μωρό εξ Ισπανίας (έκανε και πριβέ μαζί της)...
Ο χώρος τεράστιος, η μουσική καλή νομίζω (δεν την προσέχω ιδιαίτερα), το προσωπικό ευγενικό, η μπύρα που πίνω πάντα στα μαγαζιά αυτά καλή μου φάνηκε, ο φωτισμός καλός, το τραπέζι μας από τα καλύτερα στη θέα της μπάρας.
Οι τιμές ευτυχώς δεν αυξήθηκαν (κάποιοι άλλοι βρήκαν εποχή να τις ανεβάσουν...μυρίζονται ανάπτυξη φαίνεται):
Είσοδος με ποτό:10€
Απλός χορός: 5€
Πριβέ χορός: 40€
Δεύτερο ποτό: 5€
Γυναικείο ποτό: 5€-105€
Αυτά τα ολίγα από εμένα...Καλή Διασκέδαση παιδιά!!! Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2016
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 zoo@34, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Masazonomaxos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2016
ήταν πολύ ρομαντική βραδιά διδάσκαλε ! Γερο-μύστηςΚαπέλο
30 Ιουλίου, 2016
Kατι ηξερε το φιλαράκι σου και πηρε πριβε την Θεοδωρα Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2