Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823587
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία επίσκεψης δε θυμάμαι αλλά ήταν κάπου μέσα στον Μάρτιο, αν δεν κάνω λάθος. Πάμε λοιπόν γρήγορα στα της Παολάρας! Η Πάολα είναι το βαρύ "όπλο" θεωρώ του εν λόγω ιδρύματος. Πολύ καλή κοπέλα φάνηκε, με social πριν και μετά τον αγώνα, τα αστειάκια της, την θυληκότητά της και απ' όλα. Καλό μαγκάκι! Στα της εμφάνισης είναι λίγο γεματούλα, αλλά με τρομερές βυζάρες και μια κωλάρα για να... σφυροκοπάς όλη την ώρα!!!
Πίπα αρκετά καλή, ενώ την ώρα που στον γλύφει σε κοιτάζει με το λάγνο βλέμμα. Επίσης να σημειώσω πως δέχεται δαχτυλάκια σε λογικά πάντα πλαίσια, και ότι της αρέσει το γλυφομούνι, για το οποίο εγώ με εκδιδόμενες δε τρελαίνομαι... Λοιπόν, επειδή πήγα για να την πάρω από κώλο και μόνο, λες και το κατάλαβε η κουφάλα και μετά την πίπα, μου στρώνει την κωλάρα της, αφού έβαλε λίγο λιπαντικό για να χωθώ.
Βρωμόλογα ωραία και βογκητά δίχως πολλές υπερβολές, κοιτάζει να περάσεις καλά. Δέχεται το άγριο σεξ όπως φάνηκε και ιδιαίτερα από τον κώλο, όπου ήμουν τουλάχιστον 10 λεπτά μέσα της με συνεχόμενες διεισδύσεις.
Στα μείον απλά ότι ο τιμοκατάλογος είναι σχετικά ακριβός σε σχέση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες και τις κοπέλες αφού με 100 ευρώ με πρωκτικό και μόνο μια φορά δεν αξίζει, από τη στιγμή, που μπορείς να βρεις μια call girl με τα ίδια και ίσως λίγα παραπάνω λεφτά. Επίσης στα μείον ο χρόνος αναμονής, ήμουν έτοιμος να τον παίξω με τις τσόντες που δείχνουν στα δωμάτια τόση ώρα που περίμενα, αν και η κοπέλα με προειδοποίησε ότι θα αργήσει.
Συνολικά 2/4 (εννοώ ότι έχω πάει με 4 και από τις δυο έμεινα ικανοποιημένος) για μένα στο εν λόγω studiο, στο οποίο δύσκολα θα ξαναπάω εκτός και εάν προκύψει κάτι εξαιρετικό...
Αυτά από μένα, ελπίζω να βοήθησα!
Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, kablomenos90, CHEYENNE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού