Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τους τελευταίους μήνες γουστάρω και την βρίσκω πολύ με τα μπουρδέλα, σε σημείο να ζω δεύτερη νιότη. Σε όποια βάρδια και να έρθει κάποιος, θα με πετύχει εκεί, καθώς, που με βρίσκεις, που με χάνεις, στην Φυλής και στα πέριξ της θα είμαι και θα "βοσκάω".
Τα στούντιο τα ψιλοέκοψα γιατί, εκτός του ότι είναι ακριβά, οι γκόμενες πλέον είναι πολύ αποστειρωμένες και με αρκετό τουπέ, το οποίο δεν το σηκώνει ο οργανισμός μου. Όσον αφορά τα call girls, δεν ρισκάρω να κλείσω κάποιο ραντεβού, καθώς δεν έχω διάθεση να παίξω τις καύλες μου στον τροχό της τύχης.
Αυτό το γράφω, γιατί το site έχει καταντήσει η επιτομή της παραπληροφόρησης στο συγκεκριμένο θέμα. Γκόμενες, με άριστα το πολύ 3, παρουσιάζονται με εμφάνιση 9 και 10. Αλβανίδες, οι οποίες είναι χρόνια στο κλαρί, συστήνονται ως Ελληνίδες ερασιτέχνες κτλ.
Την ευθύνη για αυτή την κατάντια την έχει αποκλειστικά ένα θλιβερό συνονθύλευμα από αγαπούληδες, προμότορες, νταβατζήδες και λοιπούς ανθυγιεινούς τύπους, οι οποίοι, με την ανοχή του διαχειριστή και ένα στρατό από κλώνους, έχουν καπηλευτεί το site και το έχουν κάνει τσιφλίκι τους, εξυπηρετώντας, δικά τους, σκοτεινά και ανώμαλα συμφέροντα.
Εκείνο το απόγευμα είχα απίστευτες καύλες και έκανα αυτό που κάνω πάντα, σε αυτές τις περιπτώσεις. Ξεκίνησα από την Λιοσίων, μπας και βρω κανένα αξιόλογο milf για να ξεκαυλώσω, τελειώνοντας στο στόμα της και, έτσι, με πιο καθαρό μυαλό, να συνεχίσω για να βρω να γαμήσω κάτι καλό.
Δεν βρήκα κάτι αξιόλογο και κατευθύνθηκα προς το επόμενο ακάποτο check point, την οδό Διδύμου. Μπήκα στο Νο 20 και περίμενα στο σαλονάκι, όπου η τσατσά μου παρουσίασε μια καινούργια άφιξη, την Μπιάνκα. Μια νεαρή, ξανθιά και σέξι γκόμενα, η οποία πρόσφερε νορμάλ πρόγραμμα, με ακάποτο τσιμπούκι και τελειωτικό στο σώμα.
Εγώ ήθελα απεγνωσμένα να χύσω μέσα σε στόμα και σηκώθηκα να φύγω. Η τσατσά, όμως, με ενημέρωσε πως είχε και δεύτερη κοπέλα, την Ειρήνη και μου είπε να περιμένω λίγο καθώς ήταν στο δωμάτιο με πελάτη.
Περίμενα, με περιέργεια, να δω και την άλλη καινούργια άφιξη, η οποία δεν άργησε να εξέλθει από το δωμάτιο. Μόλις την είδα, άρχισαν να μου τρέχουν τα σάλια, καθώς πρόκειται για ένα μελαχρινό ρουμανάκι, με μοντελοειδή εμφάνιση. Αδύνατη, 20κάτι ετών, με πολύ όμορφο πρόσωπο, δυαράκια στητά βυζιά και σούπερ κωλαράκι.
Πλήρωσα κατευθείαν και πέρασα στο δωμάτιο. Αν και την έκοψα για ξεπέτα, με το ελεύθερο στοματικό και αυτή την εμφάνιση, σκέφτηκα πως θα έχυνα, όπως και να γινόταν.
Μετά από αρκετά λεπτά αναμονής η Ειρήνη μπήκε στο δωμάτιο, με καλησπέρισε και με ρώτησε αν μιλάω αγγλικά (η κοπέλα δεν μιλάει καθόλου ελληνικά). Αφού έβγαλε τα εσώρουχά της, αποκαλύπτοντας πλήρως το αλαβάστρινο κορμάκι της, έπιασε να ανοίξει την συσκευασία της καπότας. Της είπα πως θέλω πίπα χωρίς προφυλακτικό και αυτή, αφού μου σκούπισε τον πούτσο με αντισηπτικό μαντήλι, άρχισα να ρουφάει το καυλί μου μέχρι την ρίζα, κάνοντας ένα αρκετά ικανοποιητικό deepthroat.
Σε κάποια φάση σταμάτησε και με συμβούλεψε να μην τελειώσω μέσα στο στόμα της. Της απάντησα πως ήξερα τους κανόνες και το πρόγραμμα και συνέχισα να απολαμβάνω το απολαυστικό της τσιμπούκι. Να σημειώσω πως η κοπέλα δεν γλύφει καθόλου αρχίδια.
Μόλις καύλωσα για τα καλά, της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό. Αφού μου πέρασε την καπότα, της τον έβαλα μέσα και άρχισα να την γαμάω. Η κοπέλα γύρισε το κεφάλι της από την αντίθετη μεριά του προσώπου μου για να μην με βλέπει καθόλου.
Ήταν κάτι το οποίο ήμουν σίγουρος ότι θα έκανε, καθώς η συγκεκριμένη συμπεριφορά είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα της φόλας-ξεπέτας. Το προσπέρασα, αφού ήμουν απασχολημένος με τα λαχταριστά βυζάκια της, τα οποία έγλυφα καθώς την έσπρωχνα.
Της είπα να γυρίσει για πισωκολλητό, όπου σε αυτή την στάση την είδα να ζορίζεται λίγο. Την έγραψα και εδώ στα αρχίδια μου καθώς απολάμβανα τον εαυτό μου στον καθρέπτη, καθώς είχα στα τέσσερα ένα τέτοιο όμορφο μωράκι και το πηδούσα.
Μόλις κατάλαβα ότι έρχονταν το τέλος, έβγαλα την καπότα και έχυσα πάνω στο στήθος της. Αφού έχυσα και την τελευταία σταγόνα στο κορμί της, σηκώθηκα και πήγα στον νιπτήρα για να σκουπιστώ. Αυτή ντύθηκε γρήγορα, με χαιρέτισε και έφυγε, κάτι που έκανα και εγώ στην συνέχεια.
Συνοψίζοντας, εάν κάποιος θέλει να γράψει στο βιογραφικό του ότι γάμησε, με 20€, ένα πολύ ωραίο μωρό, να πάει, γιατί δεν ενδείκνυται για κάτι άλλο η συγκεκριμένη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.023
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tsakonan, ThE, mauros gatos(1) και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2016
Πολυ σωστά τα λες για την παραπληροφόρηση.
Καπέλο
12 Ιουνίου, 2016
Τα στούντιο τα ψιλοέκοψα γιατί, εκτός του ότι είναι ακριβά, οι γκόμενες πλέον είναι πολύ αποστειρωμένες και με αρκετό τουπέ, το οποίο δεν το σηκώνει ο οργανισμός μου. Ναι!Ναι!Ναι!
Εχω επανειλημμένως γραψει για την ΑΠΑΤΗ των στούντιο.Απορίας άξιον πώς ακομη υπάρχουν ανθρωποι που πάνε και τους σκάνε τά ωραια τους λεφτα. και οι κριτικες των στουντιο,κατ' εμε είναι ψεύτικες και στημενες 80 0/0 . Πώς γινεται να υπάρχη μια κριτικη για οικο ανοχης,και ταυτόχρονα,την ιδια μερα να ξεφυτρωνουν 5 για κώλ-γκερλ και άλλες πεντε για στουντιο ??? Τοσα πια λεφτα υπάρχουν ? Ελεος !
13 Ιουνίου, 2016
η πιο σωστη κριτικη για το μωρο
μονο για να βαλεις στο βιογραφικο ενα τετοιο μωρακι δυστυχως Λύπη
13 Ιουνίου, 2016
Εσένα τουλάχιστον γύρισε να σε κοιτάξει σ εμένα είτε είχε τα μάτια της κλειστά είτε καμάρωνε την αφεντιά της στον καθρέφτη.Πέραν τούτου εξαιρετική κριτική και πέρα για πέρα αληθινή από όλες τις απόψεις.
(Updated: 13 Ιουνίου, 2016) 13 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί εκπλήσσεσαι;Μπορεί ο αριθμός των εχόντων που συντηρούν την πορνεία πολυτελείας να είναι στατιστικά ασήμαντος σε σχέση με τον γενικό πληθυσμό,σε απόλυτους όμως αριθμούς είναι αρκετός.
13 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας!Και μουνάρα και σούπερ υπηρεσίες με 20€ δεν το συναντάς καθημερινά,σπανίως,από τύχη και για λίγο μπορεί να συμβεί αυτό...
14 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά ενώ μουνάρα με σκατά υπηρεσίες είναι κάτι το φυσιολογικό ας πούμε...Μήπως να την δικαιολογήσουμε κιόλας την φόλα;
14 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εννοούσα αυτό,αλλά σκέψου το ανάποδα,σ'αυτήν την τιμή πρέπει να είσαι προετοιμασμένος ότι αν είναι μουνάρα μάλλον θα είναι φόλα,γιατί απλούστατα αν παρείχε και σούπερ υπηρεσίες δεν θα την έβρισκες εκεί,θα την πήγαιναν για πιο χοντρά πορτοφόλια!(Βλέπε Ροντίκα ως πρόσφατο παράδειγμα).
15 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και στα δύο σχόλια σου κάνεις το ίδιο λάθος.Ότι δεν γίνεται να είναι μουνάρα και να παρέχει σούπερ υπηρεσίες.Το γεγονός να παρέχει απλά τυπικές νορμάλ υπηρεσίες δεν παίζει;Τη συγκεκριμένη την δοκίμασα και ήταν υπό του μηδενός.
15 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ'αυτήν την τιμή,όπως σωστά έγραψες,το καλύτερο λογικά που μπορείς να περιμένεις είναι οι τυπικές υπηρεσίες.Σαφώς και θα ενημερώσεις αν έφαγες φόλα,να γλυτώσουν όσοι διαβάζουν το forum.Τώρα,αν σου "κάτσει" για χ-ψ λόγους και σου κάνει σούπερ γαμήσι,θεωρείς τον εαυτόν σου τυχερό και δεν το λες ούτε του... παππά!Μιλάμε για μέσους όρους.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2