Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αποφάσισα να δοκιμάσω την Μαρίνα η οποία και έχει αναφερθεί ως Ρωσοκορεάτισα, μάλλον Καζακστανή πρέπει να είναι και για την οποία έχει ειπωθεί απο συναγωνιστές ότι έχει περάσει και απο μασατζίδικο.
Σαν πρόγραμμα ανακοινώνεται το ελεύθερο στοματικό, το μασάζ body to body και το αυταρχικό.Ομολογώ πως στο μυαλό μου είχα σχηματίσει την εικόνα με αυτά που είχα διαβάσει των έντονων Ασιατικών χαρακτηριστικών,με σχιστά μάτια και στο μυαλό μου είχε περάσει η εικόνα της θρυλικής Μαρίνας της γκέισας που περιποιούνταν επαρκώς τον πελάτη. Από άποψη παρεχομένων υπηρεσιών συνεπώς είχα συνδέσει τον πήχη αρκετά ψηλά και απογοητεύτικα και πράγματι η κοπέλα τόσο σε εμφάνιση όσο και σε υπηρεσίες δεν ήταν αυτο που πράγματι περίμενα.
Αρχικά να τονίσω ότι η κοπέλα δεν είναι και τόσο μιλφ αλλά δείχνει νεαρότερη,είναι λεπτή με ωραίο σώμα και μακριά καστανόξανθα μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα πάνω,δεν είναι σχιστομάτα σε έντονο βαθμό και δεν θυμίζει σε καμία περίπτωση Κορεάτισα.Το όμορφο σύνολο πλαισιώνει ένα μεγάλο tribal τατού πίσω στην μέση.
Το δωμάτιο διαθέτει ντουσιέρα και κλειστή σφραγισμένη πετσέτα.Παλιότερα δεν υπήρχαν ντουσιέρες.
Η κοπέλα έφθασε στο δωμάτιο και άρχισε φουριόζα να γδύνεται, δεν μιλάει καλά Ελληνικά απότι κατάλαβα και κυρίως η συνεννόηση έγινε στα Αγγλικά.Ως προκαταρκτικά ξάπλωσε πάνω μου και μου έδωσε μερικά απαλά φιλιά με τα χείλη της στον λαιμό μου.Φιλιά στο στόμα δεν ήταν δεκτική.Περίμενα να με γλύψει αλλά περισσότερο με φιλούσε απαλά στο σώμα. Κατόπιν πέρασε σε ένα ακρογλωσσιαίο γλύψιμο στις θηλές του στήθους μου.'Οσο ήταν ξαπλωμένη πάνω μου μπορούσα να την γλύφω στο λαιμό και να την χαιδεύω στα κωλομέρια της αλλά τα μπούτια της τα είχε σφιγμένα για να αποφεύγει τα πιασίματα στην περιοχή.
Κατόπιν άρχισε να τρίβει τα μικρά της στήθη με τις μεγάλες ρώγες της πάνω στην βάλανο μου.Η ανόρθωση είχε επιτευχθεί αλλά τα προκαταρκτικά της δεν ήταν τόσο εμπλουτισμένα και ήταν αρκετά τυποποιημένα και υποτυπώδη.Μπορώ να πω ότι δεν καλύφθηκα.
Καθάρισε το πέος και τους όρχεις με μωρομάντηλο και πέρασε σε ένα το ίδιο υποτυπώδη τσιμπούκι.Αρχικά τον έγλυψε απαλά και ακρογλωσσιαία στην βάλανο και κατόπιν τον πήρε απαλά στο στομά της σε ένα τσιμπούκι μέτριου βάθους και μέτριας ηδονικότητας.Σε προτροπη μου να γλύψει τα αρχίδια, η κοπέλα ίσα που τα ακουμπούσε με την γλώσσα της και ήταν σαν να κορόιδευε. Να προσθέσω ότι μπάνιο είχα κάνει τόσο στο σπίτι μου όσο και στο μαγαζί μιας και διέθετε ντουσιέρα και συνεπώς δεν τίθονταν θέμα καθαριότητας απο μέρους μου.
Όταν της πρότεινα να περάσουμε σε 69 συνέχισε το τσιμπούκι της με πιο γρήγορο ρυθμό χωρίς να αποκριθεί.Αφού με είδε να επιμένω,απλά μου έγνεψε αρνητικά το κεφάλι και συνέχισε το πρόγραμμα της.Η θέση που είχε πάρει στο τσιμπούκι της ήταν φυσικά μπροστά στα πόδια μου για να μην μπορώ να πιάνω τίποτα.
Της είπα να περάσουμε στο σεξ και η κοπέλα πέρασε καπότα και ανέβηκε απο πάνω μου.Στην στάση αυτή είχε έρθει πολύ κολλητά με μένα και είχε απλώσει τα χέρια της διάπλατα κλειδώνοντας με,με τα πόδια της. Στην στάση αυτή έγλυφα τα μικρά της στήθη τα οποία και χωρούσαν όλα μέσα στο στόμα μου και πιπίλισα και λίγο τις πρισμένες της ρώγες.Της είπα να με γλύψει αλλά αυτή περιορίστηκε σε δύο τρία φιλάκια με τα χείλη της.
Στην στάση του πισοκωλητού στήθηκε αρκετά ικανοποιητικά και είχα καλή θέα και βαθιές διεισδύσεις.Εκεί άρχισα να την γαμάω δυνατά,χουφτώνοντας το κωλαράκι της και θαυμάζοντας το θέαμα που μου προσέφεραν οι τρύπες της.
Στο ιεραποστολικό επίσης τον δεχόταν κανονικά μέσα της αλλά κάπως βαρυγγομούσε, μάλλον πονούσε απο τις διεισδύσεις.Την πήρα γονατιστός,σε μία πιο στενή επαφή όπου εκεί της έγλυψα λίγο τον λαιμό καθότι αλλά φιλιά δεν δεχόταν και λίγο στο πλάι με το ένα της πόδι πάνω στον ώμο μου μου.
Κατόπιν την έβαλα να μου κάνει τσιμπούκι αλλά μου τόνισε ότι τελειωτικό δεν κάνει, μου έγλυψε λίγο τα αρχίδια πιο πολύ τα ζουλούσε με το χέρι της και έτσι την ξάπλωσα ανάσκελα και έκανα παιχνίδι με το μουνάκι της.Αρχικά μου απέτρεψε την πρόσβαση στο μουνί της αλλά κατόπιν με άφησε να τις το τρίβω ενώ της έριξα μία αρκετά γενναία ποσότητα σπέρματος στα στήθη της και στην κοιλιακή της χώρα.
Εν κατακλείδι η Μαρίνα δεν είναι τόσο δεκτική στο γλύψιμο τόσο προς όσο και από τον πελάτη, παρέχει σαν προκαταρκτικά κάποιο υποτυπώδης μασαζ που το ονομάζει body to body, στο γαμήσι η καλύτερη στάση για να την πάρει κάποιος είναι το πισοκωλητό και κατόπιν απο πάνω.Στο ιεραποστολικό δείχνει να ζορίζεται αρκετά. Ένα απο τα θετικά είναι ότι επιτρέπει την ολοκλήρωση στο κορμί της. Θα την πρότεινα μόνο απουσία κάποιας καλύτερης εναλλακτικής επιλογής. Οι απαιτητικοί πελάτες καλό είναι να ψάξουν κάτι διαφορετικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2016
26 χρονών είναι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1