Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 198772
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.
Θέλω να υποστηρίζω τα στούντιο εκείνα που κάνουν εκπτωσεις στην τιμή σύμφωνα με το πνεύμα της εποχής διότι σέβονται με αυτόν τον τρόπο τον πελάτη και μας βοηθάνε να γνωριζουμε συχνοτερα τις κοπελες τους. Επιπλέον είμαι φαν των αυταρχικών προγραμμάτων οχι απο την άποψη του στραπ αλλά απο την άποψη να μου τις βρέχει μια σεχυ γυναίκα.
Αφού λοιπόν διάβασα πως το εν στουντιο προσφερει το αυταρχικό πρόγραμμα στην τιμη των 50 € το θεωρησα τιμια επιλογή (είναι αραγες?) είδα τις βάρδιες και ανηφόρησα μια καθημερινη κατα τις 23:00 στο βουνό της Βριλησσού. Πηγα τετοια ωρα για να μην εχει κινηση και τελικα συνεβει ακριβως το αντιθετο. Χαμος στο βουνο, αυτοκινητα και μηχανακια πανε κι ερχονται, πάει ο κόσμος για να γαμησει επειδη δεν μπορει να βρει γκόμενα. Βρήκα να σταθμεύσω όξω απο το πορνείο και εισήλθα μεσα. Στα θετικά οτι εχει περισσοτερα απο ενα σαλονακι κι ετσι ημουν μονος μου οταν εκανε πασαρελα η πουτανα. Αφού συμφωνησαμε σε τιμη και προγραμμα ο συμπαθεις τσατσος με οδηγησε στο δωματιο κι εκει αρχισαν τα σοκ!!!! Το δωματιο ειχε εναν νιπτηρα μικρο και κακοφωτισμενο. Δεν ειχε αντισηπτικα μαντηλια και για πιασει κανεις χαρτι να σκουπιστει επρεπε να πατησει ξυπολητος στο μπανιο, εκει δηλαδη που το χαλι εχει μυκητες ή μπορει να εχουν σταξει τα χυσια προηγουμενων πελατων.
Το δεύτερο σοκ ήταν ο μεγαλος χρόνος παραμονης μου στο δωματιο μεχρι να ερθει η πουτανα. Για κακη μου τυχη καποιος "ξεναγος" είχα παει στο μαγαζι τουριστες να γαμησουνε πραγμα που δεν αντιληφθηκα οταν εισηλθα εγω, το διαπιστωσα ομως με πικρα οταν ακουγα τα γαμησια τους περιμενοντας την σειρα μου. Ενας μαλακας μαλιστα τουριστας δεν μπορουσε να χυσει κι αναστατωσε ολο το μαγαζι! Πρεπει να περιμενα στο δωματιο πάνω απο μιση ωρα παιδια κι ημουν ετοιμος να ντυθω και να βγω εξω να ζητησω τα λεφτα απο τον τσατσο και να φυγω!
Μετα απο ωρα και αφου ειχανε σπασει τα νευρα μου ήρθε επιτελους η Σαμανθα με το Βαλιτσακι. Το τι καναμε, το ποσο μου αρεσε δεν θελω να το πω για να μην μακρυγορω. Η αληθεια ειναι πως αλλιως τα περιμενα. Περι της Σαμανθας τωρα, προκειται για καλλιγραμμη νεαρα κοντα στα 28 με σφιχτο σωμα και πολυ πουτανιαρικο βλεμμα. Μιλαει πολυ καλα ελληνικα κι εχει μικρο στηθος. Δεν βιαστηκε να με ξεπεταξει ηταν επικοινωνιακη μαζι μου και μου έκανε τα γουστα. Καποια απο αυτα πετυχανε καποια αλλα οχι. Την κοπελα ναι θα την ξαναεβλεπα, ως στουντιο ομως μου αφησε αρνητικη εντυπωση, έχει υποδομές μπουρδελου εξου κι ο τιτλος του θεματος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Υπηρεσίες
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.277
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, mad_max, CHEYENNE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού