Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήταν μια απ' τις μέρες που είχα συγκεκριμένο στόχο, την Ισαμπέλα, πρωινή στο Red Diamond. Δυστυχώς μέχρι να ετοιμαστώ και να φτάσω η κοπέλα είχε ήδη βάλει τα ρούχα της κι ετοιμαζόταν να φύγει. Παρόλ' αυτά βγήκε με χαρά να μου μιλήσει, να δει με ποιόν παρολίγο δεν έσμιξε στο κρεβάτι. Ελκυστικότατο μωράκι, παρά το ότι δε μιλάει ελληνικά πάντα χαίρομαι να ακούω την όμορφη γλώσσα της! Καπέλο

Δεν χρειάστηκε να περιμένω πολύ μέχρι να έρθει η Βερόνικα και να αναλάβει την επόμενη βάρδια. Δεν περίμενα ότι θα είναι αυτή. Πολύ τυχερός γιατί ήταν 2η στη λίστα μου προς δοκιμήν! Μεγάλο χαμόγελο Σκέφτομαι, τι συμβαίνει ρε μλκ, φεύγει το ένα θεόμουνο και έρχεται το άλλο, άλλες φορές ολόκληρη πρωινή/βραδινή βάρδια δεν έχει τπτ. Χμμμ; Τη Βερόνικα την είχα δει άλλη μέρα να σαλονάρεται και είναι πολύ επιβλητική παρουσία, με ψηλά πόδια, ωραίο τατού και αέρα μοντέλου. Οπότε μπαίνω κατ' ευθείαν με απλό.

Μπαίνει μετά από λίγο και το μωρό, κινείται αισθησιακά προς τη μεριά μου, και μου λέει κάτι στα Ουκρανικά το οποίο φυσικά δεν έπιασα. Τη ρωτάω τι λές, και μου απαντάει "έχεις ωραία μάτια!". Έρωτας Ακολούθησαν παθιασμένα φιλίά στο σώμα της, και η απάντηση η δική της με φιλιά και χάδια. Έπαιζε και λίγο το καυλί μου που άρχισε να ξυπνάει στα γρήγορα. Απίστευτος κώλος για πολύ χούφτωμα. Έβγαλε και το σουτιέν της και μου έκανε αισθησιακό τρήψιμο με το στήθος της από πάνω μέχρι κάτω. Δυστυχώς έχει μικρό στήθος και κάπως χαλαρό.

Περνάμε στο κορυφαίο κομμάτι της συνάντησης που ήταν η πίπα... Όνειρο. Θεϊκή εμπειρία. Τρομερή αίσθηση, με ιδανική πίεση των χειλιών, χρήση γλώσσας, ερωτικό κούνημα σώματος και παράλληλα χάδια με τα χέρια της. Σοβαρά δεν έχω ξαναζήσει τέτοια πίπα 5 αστέρων και ας μην ασχολήθηκε με όρχεις. Η πίπα κράτησε ΠΟΛΥ ώρα και αυτό μάλλον ήταν το μεγάλο λάθος που έκανα, καθώς ήδη είχα αρχίσει να περνάω σε θεόρατα επίπεδα ηδονής και αν συνέχιζε κι άλλο μπορεί να έχυνα και επι τόπου. Μόλις τελείωσε της έριξα ένα κομπλιμαν σε βλαχοουκρανικά το οποίο χάρηκε πολύ που άκουσε αλλά η σύντομη κουβέντα δεν μου κέρδισε πολύ χρόνο. Χεχε! Επόμενο λάθος την άφησα να ανέβει αυτή από πάνω και είχε τον πλήρη έλεγχο. Έτσι καθώς η καύλα με τη συγκεκριμένη γκόμενα για κάποιον μυστήριο λόγο ήταν σε διαστημικά επίπεδα, γρήγορα ήρθε το τέλος. Μάλιστα σημειώνοντας ατομικό ρεκόρ γρηγορότερης εκσπερμάτωσης. Γλώσσα Καλά το μωράκι σίγουρα χάρηκε, γιατί ούτε την κούρασα και όσο να 'ναι όταν ξεπετάς έτσι κάποιον σαν 18ρη σημαίνει ότι μετράς σα γυναίκα. Και πράγματι μετράει η θεάρα Βερόνικα αν αναλογιστούμε ότι κανείς δεν πέρασε άσχημα μαζί της ως τώρα.

Μόνο για πρόσωπο και στήθος δεν μπορώ να πω ότι είναι τέλεια, σε όλα τα άλλα είναι. Συμφωνώ 100% ότι μοιάζει εξαιρετικά με την Έλενα την Ουκρανή των βιλών. Σε όλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Karaman 7, mpampis23

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού