Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Λουίζα είναι μια πανέμορφη Ρουμάνα, πρώην στανταράκι μου από εποχές Βαρδάρη. Ήταν το πρώτο μωρό που με τρέλανε από άποψης εμφάνισης στα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης. Δούλευε για αρκετό καιρό κοντά στο πρώην City Gate, έπειτα Α. Γεωργίου βραδινή, και τώρα είναι μονίμως Ερημίτη πρωινή. Για πολύ καιρό ήταν η κοπέλα στην οποία μπορούσα να βασίζομαι για να περάσω υπέροχα με 100% πιθανότητα επιτυχίας ανά επίσκεψη. Σε καιρούς που είμουν άπειρος και έκανα τα πρώτα βήματα στον χώρο του πληρωμένου έρωτα, αλλά και του έρωτα γενικότερα μπορώ να πω. Και ενώ σαν νέος μαχόμενος αντιμετώπιζα συνεχείς επιδρομές και λεηλασίες του πορτοφολιού μου από τις γύρω ξεπέτες, είχα πάντα ένα καταφύγιο για να επιστρέψω. Αν κάποια μέρα χρειαζόμουν λίγο περισσότερο χρόνο μου τον έδινε απλόχερα. Οτιδήποτε της ζητούσα μου το προσέφερε και έκανε την προσπάθειά της να με ικανοποιήσει και όχι σαν αγκαρία. Υπήρχε μεγάλη συμπάθεια (όχι έρωτας) από πλευράς μου γιατί δεν είχα ξαναδεί τόσο φιλότιμη ιερόδουλη. Αλλά και η ίδια μου έλεγε διάφορα όμορφα που μόνο αν συμπαθείς κάποιον τα λες. Ήταν μια σχέση τυπική χωρίς αγάπες, μια σχέση που δούλευε ρολόι. Την ευχαριστώ για όσα έζησα μαζί της, όσο κράτησε.
Έρωτας Έρωτας

Όμως η Λουίζα είναι και ιδιόρυθμος χαρακτήρας. Είναι ήσυχη, παρορμητική, κυνική, δυναμική, αναίσθητη και ένα σωρό άλλα, όχι όμως η τυπική κοπελίτσα που δουλεύει στα μπουρδέλα της πόλης. Είναι από τις λίγες αν όχι η μοναδική που ανοίγει πλέον μόνο σε όσους γουστάρει και σε νέους πελάτες. Θεωρώ με βάση όσα (πολλά) έχω ακούσει για αυτήν, και όσα έχω ζήσει ότι δεν ανοίγει και σε άλλες "κατηγορίες" ατόμων. Καλά κάνει κατά τη γνώμη μου. Επίσης μου έχει πει ότι δεν ανοίγει σε όσους απλά κάνουν "τσάρκα για χαβαλέ", οπότε αν σας έχει συμβεί και αυτό ξέρετε πια γιατί. Εγώ ειλικρινά δεν γνωρίζω σε ποιά "κατηγοριά" είμαι καθώς μέχρι πρότινως με είχε στα όπα όπα Μαλακία. Είμαι τουλάχιστον ο τρίτος τακτικός πελάτης που μια μέρα αποφάσισε απλά να μην του ξαναανοίξει. Δεν μου αρέσει να μπαίνω στα πολύ βαθιά με λεπτομέριες, απλά νομίζω ότι το χαρακτηριστικό αυτό μπορεί να επηρρεάσει την εμπειρία φίλων συμπουρδελιάριδων, γι' αυτό το αναφέρω. Και απορώ πως δεν έχει ξανααναφερθεί αφού δεν είναι μεμονομένο περιστατικό. Ντρέπεστε να μιλήσετε ρε κουφάλες. Γαμήσου

Ας πάμε όμως και στην εμφάνιση της κορασίδας που είναι άψογη. Κανονικό ανάστημα. Θεϊκό πρόσωπο, που θυμάμαι έκανε αρκετούς πειραματισμούς με μεϊκαπ και κομμώσεις, αλλά και χωρίς μπογιά είναι και γαμώ τα μωρά. Τέλεια επιδερμίδα με κανονικά κιλά χωρίς σημάδια πουθενά. Βυζί τουλάχιστον 2άρι, μάλλον μεγαλύτερο και στητό που μπορεί να σε κάνει εύκολα πύραυλο, ειδικά σε ισπανικό. Υπομονετική και αισθησιακή στο σεξ. Ξέρει πολύ καλά να στήνεται στο πισοκολλητό. Από ποδολαγνικά κόλπα αρχικά δεν ήταν και τόσο καλή, αλλά μετά από καιρό που δοκιμάζαμε μαζί κάτι άρχισε να μαθαίνει χαχα. Γερο-μύστης Τώρα πρέπει να είναι άριστη και σ' αυτό. Το μόνο που δε δεχόταν ήταν γλωσσόφιλα, γι' αυτό και δεν έγινε ποτέ η "εκλεκτή" μου παρά το ότι είχε όλα τα προσόντα.

Εύκολα μπορεί κάποιος να βγάλει γούστα μαζί της. Δεν θα πετάξει τα λεφτά του, όπως κι εγώ δεν θεωρώ ότι τα πέταξα, παρά τον άθλιο τρόπο που μου φέρθηκε στο τέλος.
Αξίζει λοιπόν να είναι το πρώτο 10ρι που βάζω στις κριτικές μου, όχι όμως απόλυτο δεκάρι. Για το απόλυτο θα σας γράψω άλλη φορά! Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πουτσαρας4, jimiadis, kostkast

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού