Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λιζα ειναι μια μιλφαρα με σχετικα ομορφο προσωπο , καστανοξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μικρα πεσμενα βυζακια , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Δηλωνει Ελληνιδα αλλα αν κρινω απο το τραχυ της προσωπο μαλλον ειναι Αλβανιδα που εχει πολλα χρονια εδω στο Γιουνανισταν.Μιλαει παντως καλα Ελληνικα.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.
Μου αρεσε εμφανισιακα οποτε εδωσα το μπλε παραβολο.Ενα καλο μιλφακι ειναι ενας καλος τροπος για να χαλαρωσεις απο το αγχος!

Εκανε χαμογελαστο σαλοναρισμα οποτε το πορνοενστικτο μου ελεγε οτι θα περασω καλα.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε το χαμογελαστο μιλφακι.Αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε.Εγω χουφτωνα το κωλαρακι της και αυτη μου εγλυφε τα βυζακια μου και τον λαιμο μου.Υστερα απο λιγο αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε.Απλως τα φιλια στο στομα δεν ηταν πολυ βαθια.Το μιλφακι εδειχνε να γουσταρει την ολη φαση! Αυτη εβγαλε το στρινγκακι της και ξαπλωσε απεναντι απο εμενα.Με πιπωνε και εγω κοιτουσα το καυλωτικο θεαμα.Να πω οτι η πιπα της ειναι πολυ καλη! Επιπεδου Ρωσιδων μιλφαρων! Με πιπωνε αρκετα βαθια.Σχεδον ντιπφροατ! Η πιπα της δεν ειναι μονοτονη.Ειναι με παραλλαγες.Κανει κυκλικες κινησεις με το στομα της.Βεβαια τραβαει λιγο υπερβολικα την πουτσα προς τα πισω που ειναι λιγο επικινδυνο οταν η στυση ειναι πολυ δυνατη.Μου εριχνε και ματιες με τα ματια της.Με ειχε καυλωσει απιστευτα! Η στυση βαρουσε κοφτες! Ασχοληθηκε επισης και με τα μπαλακια μου! Βεβαια το καραμελωμα ηταν λιγο αγαρμπο.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλειφω το ροδοκοκκινο μουνακι της.Εχει πολυ ωραιο μουνακι! Λες και ειναι πιπινακι! Της εβαλα ενα δαχτυλο μεσα στη μουναρα της.Αυτη δεν εφερε αντιρρηση.Την εγλυφα και εχωσα και δευτερο δαχτυλο μεσα στη μουναρα της.Αυτη εβγαζε επιφωνηματα και εδειχνε να το απολαμβανει.Αυτη με κοιτουσε στα ματια και εγω την εγλυφα για αρκετη ωρα.Πρωτη σταστη το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα και την γαμουσα σε μετριους ρυθμους.Τα γλωσσοφιλα συνεχιζονταν.Αυτη με τραβουσε προς το μερος της και με κοιτουσε στα ματια.Δευτερη σταση το πισωκολητο.Καλη τοποθετηση του σωματος της.Να πω οτι εχει τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο της κατι αστερακια.Της τον εχωσα βαθια μεχρι τη μητρα της! Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και την βαρουσα στα κωλομερια! Την γαμουσα και την ειχα πιασει απο τα μαλλια! Αυτη κοιτουσε τον καθρεπτη και ελεγε οτι ειναι το πουτανακι μου!

Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο την φιλοξενη μουναρα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε στην ακρη του κρεββατιου.Εγω τον επαιζα στα βυζακια της και αυτη επαιζε με το πορνωδες στηθος μου.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω στα βυζακια της.Εχυνα και φιλιομασταν στο στομα.Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Λιζα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Κανει ωραια πιπα μεγαλης διαρκειας.Ειναι το δυνατο της σημειο.Αλλα και σε ολα τα αλλα ειναι καλη! Κανει προκαταρκτικα.Συμμετεχει στο κυριως σεξ και ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και προσεχει την καθαριοτητα της.Δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες απο το σωμα της.Απλως μιλαει πολυ στο δωματιο.Εμενα δεν με πειραζει αλλα σε καποιους μπορει να φανει ενοχλητικο.Εγω περασα πολυ καλα και εμεινα ευχαριστημενος! Σας την συνιστω! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, pattayakias και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2016
".Αυτη εκατσε στην ακρη του κρεββατιου.Εγω τον επαιζα στα βυζακια της και αυτη επαιζε με το πορνωδες στηθος μου. "

Πως φαίνεται ότι διαβάζεις Mr. Malakas 2015 Μεγάλο χαμόγελο
P
Parakmiakos
09 Ιουνίου, 2016
"...ντιπφροατ."κλαίω ρε Τ.D!Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2