Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46519
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα την Δευτερα που μας περασε , στοχευμενο περασμα θα ελεγα διοτι ηθελα σαν τρελος να πετυχω την καινουργια κορασιδα που ακουει στο ονομα Κατια , αφου μιλησα λοιπον με Φωτεινη και με διαβεβαιωσε οτι ειναι εκει η νεαρα , εφυγα βουρ μετα την δουλεια και πηγα σφαιρα να τσεκαρω το καινουργιο μωρο .
Αφου μου ανοιξε η Φωτεινη και με βαλαν κι εκατσα μαζι τους στο σαλονακι που ηταν οι δυο τους και αραζαν σε τρελο κεφι , σε καποια φαση μου λεει εγω φευγω σας αφηνω με την Κατια να τα πειτε , η Κατια λοιπον προκειτε για μια νεαρη ψηλη κοπελα , στυλ μοντελε Γλυφαδιωτισσας η και Μπουρναζιωτισσας , με πολυ ωραιο νεανικο μουτρακι , ωραια ζωηρες γατισιες ματαρες , ομορφο σωμα με αφρατη στρογγυλη καυλα κωλαρα , και ωραια λαχταριστα εφηβικα βυζκια , ηταν εμφανως λιγο τρακαρισμενη , αλλα ενω ειπαμε δυο τρεις κουβεντουλες στο χαλαρο , αρχισε να σπαει πολυ γλυκα ο παγος μεχρι που αρχισα να βαζω το χερι μου κατω απ το baby-doll της και να της χαιδευω αισθησιακα την αφρατη κωλαρα της κι ετσι λυθηκε καπως η κουκλαρα μας .....
Δεν χρειαστηκε και πολυ στο πενταλεπτο ειχα γινει πετρα , κι ενω μου λεει να σου βαλω ενα χυμο να πιεις , τις λεω ασε τους χυμους και παμε μεσα στο δωματιο διοτι θα εχουμε ατυχηματα απ το σαλονι ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
Με εβαλε στο μεσα δωματιο και μου ειπε οτι ερχετε σε 5 λεπτα να κανει ενα ντους να φρεσκαριστει . Εκανα κι εγω ενα ντους και την περιμενα στον καναπε με την πετσετα να καλυπτει το κατω μερος του σωματος μου .
Κι εκει αρχιζει το καυλερο σοου , ανοιγει η πορτα και μπαινει σιγα σιγα σαν γατουλα το μωρο , της λεω ελα και κατσε εδω πλαι μου στο καναπε και μην το βγαλεις καθολου το babydoll , ξεκιναμε ενα τρελο χαμουρεμα με γλωσσοφιλα κι αυτη να βαζει συνεχεια το χερι της κατω απ την πετσετα και να χαιδευει τον Chicha , κανει μια κινηση και τον βαζει στο στομα της κι αρχιζει την πιπα η οποια ετσι οπως εκαιγε το στομα της απ τα γλωσσοφιλα ηταν η ιδια η καυλα , πολυ καλη πιπα με αρκετα deepthroat και με μπολικο σαλιο , οπως πρεπει να ειναι η πιπα !!!! Στα καπακια την σηκωσα ορθια της εκανα στην ακρη το babydoll και στρινγκ κι αρχισα να σπατουλαρω με την γλωσσα μου το μουνακι της και το κωλοτρυπιδι της , το σπατουλαρισμα μετατραπηκε και σε λιγα δακτυλα οπου καταλαβα δυο πραγματα , πρωτον οτι ειναι αρκετα στενη και δευτερον οτι υγραινεται και κατεβαζει πολυ ευκολα μουνοζουμα , η γευση απ τα ζουμακια της ηταν ακρως καυλερη !!!!
Πολυ ωραια εικονα ειναι οπως την ειχα στα τεσσερα στο πατωμα και την εγλειφα , σηκωνομαι και παω πανω απ την μεση της την ειχα αναμεσα στα ποδια μου , της ειπα να γυρισει το κεφαλι της εσκαγα τρελα γλωσσοφιλλα και μετα αυτη γυριζε το κεφαλι και της εχωνα την πουτσα μου με μανια μεσα στο στομα της κι αυτη με τσιμπουκωνε μεχρι λαρυγγα και τον εβγαζε μονο οταν πνιγοτανε Ναι!Ναι!Ναι!
Επισης εντυπωση μου εκανε οτι οσο την τσιμπουκωνα στα ορθια συνηθως , με προετρεπε να της κραταω εγω το κεφαλι απο πισω ωστε να δινω εγω τον ρυθμο μου στην πιπα , πολυ ωραια ιδεα η νερα , πολυ λιγες μου το εχουνε απαιτησει αυτο ,επισης ειναι πολυ ωραια εικονα οταν σε τσιμπουκωνει και σε κοιτα μεσα στα ματια με τις γατισιες γαλαζιες ματαρες της οπως επισης να πω οτι οσο με πιπωνε και με καρφωνε το βλεμα της εμοιαζε αρκετα σαν να με πιπωνει η Τζουλια Αλεξανρατου δεν ξερω γιατι μου εβγαζε αυτη την εικονα μην με ρωτησετε , πολυ καυλα αυτη παντως η εικονα αυτη ..... με αυτες τις μεθοδους λοιπον και με αυτο το τσιμπουκι και δακτυλιασμα βαλαμε καποτουλα την εστησα στο μασσαζοκρεβατο με το κορμι της να ακουμπα πανω στο κρεβατι και τα ποδια κατω , κι αρχισα να την τον καρφωνω στο πολυ χαλαρο διοτι ειναι αρκετα στενη και δεν ηθελα να εχουμε προβλημα απ το πρωτο ραντεβου .

Βεβαια δεν χρειαστηκε και πολυ διοτι μετα απο ενα 7λεπτο καρφωματος με ειχε καυλωσει τοσο πολυ που της ζητησα να πεσει παλι στο πατωμα στα γονατα , εβγαλα την καποτα , με αρχισε παλι στην ζουμερη της πιπα την εβαλα να σαλιωνει επιμονα της μπαλες μου με την καυτη της γλωσσα , κι οταν ενιωσα ετοιμος ανοιξε το στοματακι της οπου αδειασα μεσα του μπολικη ποσοτητα σπερματος μεχρι που αυτη συνεχισε να με τσιμπουκωνει μεχρι τελευταιας σταγονας Ναι!Ναι!Ναι!
Πηγε τα εφτυσε σε ενα κομματι χαρτι , κι ενω εγω αραξα λιγο στο καναπε με μια γλυκια εφορια , αυτη αναιβηκε τα σκαλακια του ντους και μπηκε μεσα λεγοντας μου οτι μπαινει να φρεσκαριστει λιγουλακι .

Η εικονες και το μικρο σοου που ακολουθησε δεν νομιζω να το ειχε προσχεδιασει , διοτι εκει που εκανε το ντουζακι της κι επαιζε με τους αφρους στην αρχη αρχισε να βαζει σαπουναδες στο μουνακι της και να παιζει με αυτο δειχνοντας το μου και κολλοντας το στο τζαμι , με το αποκορυφωμα μετα να κολλαει την κωλαρα της στα διαφανες τζαμια της ντουζιερας , να κολλαει τα κωλομερια της και να τα βεντουζωνει και να ριχνει αφρους και αφρολουτρα και δωστου βεντουζαρισμα στα τζαμια του ντουζ , πραγματικα λες και εβλεπα εισαγωγη απο ταινιακι Brazzers με την ολοστρογγυλη κωλαρα της λαδωμενη να την κολλαει στα τζαμια της ντουζιερας , Brazzers εντελως ΚουλΚουλΝαι!Ναι!Ναι!

Δεν ξερω αν το ειχε προσχεδιασει διοτι εκτος οτι ειναι καινουργια στο χωρο του μασσαζ , φανηκε σαν να ηταν εμπνευση της στιγμης , εκτος αν το εχει ξανακανει στους γκομενους της που ξερει οτι ειναι καβλωτικη εικονα και ειπε κατσε να το κανω και σε αυτον να γουσταρει κι αυτο το μαναρακι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Με αυτα και με αυτα ειχα ηδη καυλωσει παλι , μπηκα εκανα κι εγω το ντουζακι μου , και οταν βγηκα με περιμενε αυτη στον καναπε καθιστη , δεν εχασα χρονο ανεβηκα απο πανω της ορθιος της τον εδωσα στο στοματακι της ετσι βρεγμενος και καθαρος που ημουν απ το ντουζ ξεκινησαμε τσιμπουκοπνιξιματα σε ολες τις πιθανες στασεις , κι οταν ημουν ετοιμος βαλαμε καποτουλα και ξεκινησαμε το γαμησι .
Στην αρχη στον καναπε στα τεσσερα , και μετα μασσαζοκρεβατο που την εβαλα απο πανω μου , στην αρχη χαλαρα και οταν ενιωσα οτι ανοιξε λιγο τοτε ανεβασα κι εγω στροφες .
Ολη την διαρκεια που την ειχα απο πανω μου γλωσσοφιλα καργα οπως και δεν ελεγα να βγαλω με τιποτα απ το στομα μου τα ωραια ζουμερα της βυζια που πιπιλαγα και βυζαινα συνεχως , οσο της ανεβαζα στροφες αυτη καυλωνε και το καταλαβαινα διοτι η ανασα της εκαιγε καθε φορα που πλησιαζε το προσωπο μου , εντυπωση μου εκανε οτι καθε φορα που εβγαζα τον Chicha να αλλαξουμε σταση η καποτα ειχε αρκετα ζουμακια πανω της , οποτε κατεβαζε φουλ υγρα η νεαρα οσο γαμιομασταν , μετα απο ενα μισαωρο γαμησι με διαλλειματα λογο οτι ειναι στενη και θελει λιγο διαλλειματα για πιπα και ξαναπαλι γαμησι .
Μετα απο αυτο λοιπον το ποικιλομορφο γαμησι με αναλλαγες στασεων και γλειψιματα κι απ τους δυο , εβγαλα τον καποτουλι την εβαλα παλι σε θεση πιπας μεχρι που αδειασα παλι ολο τον καυτο μου ζωμο στο στοματακι της κι αυτη συνεχισε να με τσιμπουκωνει πιο χαλαρα κι αισθησιακα στις τελευταιες σταγονες , ωσπου τον αφησε μονο οταν καταλαβε οτι δεν ειχε αλλο να βγαλει , επισης κορυφαια εικονα οταν τον εβγαλε πολυ αργα κι αισθησιακα απ το στομα της αφηνοντας να σταξουν ολα τα καυτα μου ζουμια και να πεσουν πανω στο στρογγυλο και νεανικο της στηθος .

Ετσι λοιπον θα κλεισω ανακεφαλαιωνοντας οτι η Κατια εκτος οτι ειναι μια ωραια νεαρη κι εκφυλη κορασιδα οπτικα , με το ξανθο μαλλακι της , τις ωραιες γατισιες ματαρες της ( που σε αρκετες φασεις πανω στην πιπα και στο σεξ εμοιαζε σαν να πιπωνω και να γαμαω την Τζουλια Αλεξανδρατου δεν ξερω γιατι μου το εβγαζε αυτο η συγκεκριμενη Χμμμ;Χμμμ; Ματάκι ) τον ζουμερο ποπουδακο της με τα μπουτακια του και το πολυ ωραιο νεανικο της στηθος , εκτος απο ολα αυτα τα καλουδια που διαθετει για την αισθητικη του ματιου μας , χαριζει πολυ καλο σερβις στο δωματιο , ειναι τιμια , εχει ωραιες εμπνευσεις και ιδεες πανω και κατα την διαρκεια του αγωνα , και πιστευω οτι αν της φερθεις ομορφα κι ευγενικα μεσα θα σε αποζημιωσει με πολυ ωραιες και ζουμερες υπηρεσιες !!!!

Αυτα τα ολιγα λοιπον απο Chicha που σκαουταρισε με επιτυχια για αλλη μια φορα , αξιζει να δοκιμαστει ξανα η νεαρα , και σιγουρα θα υπαρξει και δευτερη επαναληπτικη να δουμε κατα ποσο κρατα τις υπηρεσιες της σε καλα επιπεδα ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2016
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κάτια
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.274
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, PEODAS, ILIAS1339 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2016
τηλέφωνο ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1