Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198100
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
2.0
Επισκεψη βραδυ καθημερινης, τα κοριτσια απο εμφανιση παρα πολυ καλα, εκτος απο μια ολες οι αλλες ηταν σε εξαιρετικο επιπεδο, οι ποιο πολλες Ρουμανες, υπηρχαν και καποιες μαυρες απο Αφρικη και Λατινικη Αμερικη. Θα ξεκινησω απο τα συν οπου ειναι η εμφανιση των κοριτσιων, αν το δεις σαν κωλομπαρο θα περασεις καλα, οι κοπελες ειναι ελαφρα ντυμενες και χουφτωνεις σε ακαλυπτα αλλα και καλυμενα σημεια, με ενα ποτο των 30 Ευρω περνας καλα για ενα 20λεπτο τουλαχιστον.Τα καλα ομως σταματουν εδω, καθως ενω χουφτωνεις μπουτακια και κωλαρακια η αλλη προσπαθει να σε πεισει να αναιβεις απανω για sex με 80 Ευρω το μισαωρο και 130 την μια ωρα στην Ελλαδα της κρισηςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! θεωρω αυτην την προσφορα υπερβολικη απο την αποψη της ωρας, γνωμη μου πως δεν μπορεις να ζητας απο τον αλλον 80 και παραπανω Ευρω και να τον εχεις με το χρονομετρο, ειναι προφανες πως καποιοι προσπαθουν να βγαλουν λεφτα παραπανω απο αυτα που πρεπει με αισχροκερδια πανω στην καυλα του Ελληνα. Στα μειον επισης οτι δεν μπορεις να πλασαρεσαι ως ΧΧΧ κωλομπαρο και ενω υπαρχει strip show στον χωρο να απαγορευεις στην γκομενα να ειναι με τα εσωρουχα στο δευτερο ποτο των 30. Γενικο συμπερασμα πως αν δεις το χωρο ως ενα απλο κωλομπαρο και κλεισεις τα αυτα στις σειρηνες για sex με το χρονομετρο θα περασεις καλα, αν ψαχνεις κατι αλλο ειτε για sex ειτε σε υπηρεσιες XXX κωλομπαρου οπως αυτοι πλασαρονται απλα εχασες.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2016
RB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kostas8000, numpas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2016
Αντικειμενικοτατος! συμφωνω σε ολα
23 Αυγούστου, 2016
θελω να δουλεψω εκει,ετσι οπως το ειδα πολυ ωραιος ο χωρος,και δεν ειναι μονο τα λεφτα αλλα θα μου αρεσει παραλληλα διοτι ειμαι μεγαλη λατρης του σεξ. το προβλημα ειναι ομως οτι δεν μενω μονη μου, να το ξεστομισω στους γονεις μου δεν γινεται με την καμια γιατι αμεσως θα με αποκληρωσουν και ενα αλλο προβλημα ειναι οτι δεν μενω και κοντα στη συγγρου μενω κεντρο και δεν υπαρχει τροπος να πηγαινοερχομαι και βραδυ κιολας. ουφ το εβγαλα απο μεσα μου και ξελαφρωσα.μονο εδω μπορουσα να εξομολογηθω με την ησυχια μου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2