Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συναντηση εγινε σε χοτελ καπου στα Βορεια, μπαινει το μωρο στο δωματιο φορωντας στενο φορεματακι και ψιλοτακουνες γοβες, καυλα εισαι το πρωτο που σκεφτηκα να της πω, μου λεει ενα ζωντανο hi με χαμογελο και αμηχανια, απλα εγνεψα το κεφαλι μου χωρις να ανταποδωσω. Μολις ειχα βγει απ το μπανιο φορωντας τη πετσετα. Ξεντυνετε το μωρο αποκαλυπτωντας το πετιτ μοντελε σωματακι της, παει για ντουζακι. Οτι βλεπετε στις φωτος με λιγα σπυρακια στο προσωπο της. Βγαινει και ενω ημουν ορθιος διπλα στο κρεββατι στεκεται μπροστα μου και με κοιταει καπως ερευνητικα. Την πιανω απ το κωλι, τη φερνω πιο κοντα και ξεκιναμε τα γλωσσοφιλιασματα, της δινω λιγα χαστουκακια στο κωλι, της τραβαω και λιγο το μαλακι ενω την φιλαω. Αρχιζει να κατεβαινει φιλωντας μου το στηθος, τη κοιλια, τη γυρω περιοχη. Αρχιζει το καραμελωμα ενω με κοιταει στα ματια, ριχνει γλυψιματα κατα μηκος του πεους και τον βαζει στο στομα της, ok καλη προσπαθεια εκανε το μωρο, δε τα παει ασχημα στη πιπα. Τη βαζω να κατσει στο κρεββατι και ξεκιναω mouthfucking, της εχω πιασει το κεφαλι και τα μαλλια ενω αυτη ακουμπαει τα χερια της στον κωλο μου. Το στομα της εσταζε σαλια, φροντζαα να κραταω ρυθμο που να αντεχει, φτανω στη τελικη ευθεια, ψιλοσταματαω το mouthfucking, το μωρο ενω καταλαβε οτι θα βγει το υγρο πυρ μου τον πιανει και με ταυτοχρονη μαλακια/πιπα τα παιρνει στο στομα κι ενω εγω βογγαω σαν μουλαρι. Σηκωνετε να παει τουαλετα ενω διεκρινα ενα μορφασμο σιχαμαρας. Δευτερος γυρος με το μωρο αφου την εγλυψα λιγο τη στηνω στα τεσσερα, εγω ορθιος με το ενα ποδι πανω στο κρεββατι, αυτη στη ακρη του κρεββατιου, ποτε τη πιανω απ το μαλλι ποτε της δινω σκαμπιλακια, ποτε ποτε γυρνουσε και με κοιταζε με υφος ατακτης μαθητριας, στα σκαμπιλια που ετρωγε εβγαζε φωνη πονου και καυλας μαζι, σφυροκοπουσα για ωρα το ωραιο της κωλι, την γυρναω σε μενα, βγαζω τη καποτα και της χυνω τα μισα στο προσωπο τα μισα στο στομα της μεσα, αυτη τη φορα δε πηγε τουαλετα να φτυση, καταπιε μια μικρη ποσοτητα σπερματος. Ξαπλωσα σεκος στο κρεββατι, η μικρη ντουζακι, βγαινει ντυνετε ερχετε μου δινει ενα φιλακι ενω επαιζα με το κινητο και με αποχαιρετα. Το συμπερασμα για τη καυλιτσα ειναι οτι εχει την εμπειρια να προσαρμοστει σε αυτο που θελει ο πελατης, πιανει το βαιμπ και μπαινει στον ρολο της. Τη ζορισα οσο μπορεις να ζορισεις μια μικροκαμωμενη τανα και αντεπεξηλθε μια χαρα, δεν ειναι για πιο ζορικο pse πιστευω, για πιο light καταστασεις ισως, εκτος και αμα δε το δειχνει. Καλο γαμησακι μου κανε η μικρη δε περιμενα κατι περισσοτερο. Χαμόγελο Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2016
Ωραία κριτική φίλος,αλλά μία απορία..στον τιμοκατάλογο λέει οτι η 1,5 ώρα=230 ευρά..+30 το cim,πάμε στα 260..
Εσύ πώς έδωσες 180??Χμμμ;
08 Ιουνίου, 2016
Κι εγώ αυτό σκέφτηκα! Με extra και 180 € λίγο περίεργο...
08 Ιουνίου, 2016
1 ώρα + cim 180 euro + hotel 210 euro. Καταστράφηκα..
09 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι εξηγείται... Οπότε έκανες λάθος στη διάρκεια της συνάντησης, στο αντίστοιχο πεδίο της κριτικής...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4