Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Στριπτιτζάδικα 64271
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
1.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενώ είμουν ήδη υπερικανοποιημένος με 2 επισκέψεις στα μπουρδέλα την ίδια μέρα, παρατηρώ βολτάροντας στη νυχτερινή Θεσ/νίκη, τον νέο χώρο που ετοιμάζεται για να φιλοξενήσει τις κοπέλες του Καλιγούλα, σε μια κάθετη της Πολυτεχνίου και κοντά στα Λαδάδικα. Εκεί λοιπόν θα μετακομίσει το μαγαζί ελπίζοντας σε καλύτερες μέρες. Παίρνω λοιπόν την απόφαση να περάσω κι από το original Καλιγούλα πριν εγκαταληφθεί οριστικά, έτσι για την εμπειρία.

Κόσμος δεν υπήρχε όταν μπήκα, μεταμεσονύχτια και Κυριακή. Μετά ήρθαν 2 παρέες και ένας ακόμη τυπάς μα κανείς δεν είχε πολύ όρεξη για ποτά και πριβέ. Κανείς εκτός από εμένα! Ναι! Πέντε οι κοπέλες στο μαγαζί, η μια από αυτές ήταν στο μπαρ και δεν περίμενα να μου έρθει, αλλά τελικά ήρθε. Οι δύο είναι μαύρες, οπότε πρακτικά για 'μένα, ο αριθμός των γυναικών μειώνεται στις 3, όλες τους Ρωσσίδες.

Η Κατερίνα, αν θυμάμαι καλά το όνομά της, με πολύ ωραίο σώμα, και γαμάτη σεξουλιάρικη συμπεριφορά, ήταν η πρώτη που ήρθε. Με αυτήν περάσαμε κατ' ευθείαν στο παρασύνθημα, χωρίς πολλά πολλά. Φιλιά, χουφτώματα παντού, δεν γνωριστήκαμε τόσο εμείς οι ίδιοι, αλλά τα σώματά μας. Αφού της πήρα ποτάκι κάναμε πολλά περισσότερα, απόλαυσα το ωραίο της στήθος, μουνάκι, και άλλα "έξτρα" μιας και είμουν μόνος στο μαγαζί. Την πήρα για χωρό όπου ήταν απίστευτα value for money εμπειρία και θα το ξανάκανα άνετα. Δεν μπαίνω σε λεπτομέριες. Θα ξανατιμηθεί στο μέλον.

Συνέχεια με την Ειρήνη, φανταστική πανέμορφη τυπική Ρωσίδα. Δεν ήταν τόσο θερμή όσο η Κατερίνα. Παρόλ' αυτά της πήρα ποτάκι και περάσαμε σχετικά ωραία. Όχι όσο θα ήθελα παρά το εντυπωσιακό της εμφάνισής της.

Τέλος πρέπει να γράψω για το μωράκι που ήταν στο μπαρ. Ήρθε τελευταίο και μου λέει δεν συνηθίζω να κάνω πολλά αλλά σε είδα από το μπαρ πόσο κούκλος είσαι και δεν μπορώ να κρατηθώ!! Κουλ Της λέω δεν έχει περισσέψει τπτ από χρήμα κτλ. Αυτή εκεί να επιμένει να μου κάνει κόλπα και νάζια και να υπόσχεται παπάδες στο πριβέ. Τέσπα με έψησε και μπήκα με 50€ για πριβέ και πάλι ήταν επική φάση και γουστάραμε και οι δύο. Κάναμε πολλά! Είναι ξανθιά γεμάτη γκόμενα μετρίας ομορφιάς αλλά εντάξει έχει γλυκό πρόσωπο. Και μου φέρθηκε πολύ όμορφα.

Το αρνητικό στην όλη εμπειρία είναι οι λίγες γυναίκες και ότι μάλλον εκτός από ΣΚ δεν έχει καθόλου show και στριπτίζ στην πίστα. Έλεος δηλαδή. Κρίση ταυτότητας το μαγαζί.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2016
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mpouxos, travestolagnos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού