Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156333
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέο αίμα επιτέλους στην πόλη, έδιχνε αξιόλογη στην πρώτη τσάρκα με τα παιδιά χθες που την πρωτοείδα. Ξαναπέρασα από το μαγαζί σήμερα και εν τέλει καταλήγω ότι είναι αρκετά εμφανίσιμη για δοκιμή των 30€. Ψιλούτσικη γυναίκα, ξανθό, σχετικά μικρής ηλικίας με τρυφερό σώμα, αλλά δεν μπορώ να πω το ίδιο για το πρόσωπο, ειδικότερα στα μάγουλά της.. Είναι ευγενική και γλυκιά στη συνεννόηση αν και γνωρίζει ελάχιστα τη γλώσσα.

Με το που μπαίνει καταφέρνω να χαλάσω την ατμόσφαιρα, αδέξιος κ απροετοίμαστος λίγο χεχε. Κακή πρώτη εντύπωση δικιά μου. Το προσπερνάμε στο χαλαρό, οπότε συνεχίζει βγάζοντάς μου τα εσώρουχα και φιλόντας με στο σώμα κι εγώ στο λαιμό της. Όχι πολλά προκαταρκτικά, αλλά πως να 'χει και περισσότερα έτσι όπως ξεκίνησα! Μεγάλο χαμόγελο Δύσκολα θα μου τον σήκωνε έτσι οπότε μου έκανε ένα περιποιημένο hand job, επαγγελματικό και ερωτικό και μου τον σήκωσε καθώς την χάιδευα και απολάμβανα το στήθος της. Έχει βυζάρες κανονικού μεγέθους αλλά με περίεργες και χαλαρές ρόγες. Μου βάζει καπότα και ξεκινάει τσιμπούκι πολύ καλό, βαθύ και για αρκετή ώρα. Άριστη λοιπόν σ' αυτό.

Την βάζω στα τέσσερα και ξεκινάμε σεξάκι σε πολύ φυσιολογικούς ρυθμούς με πολλά χουφτώματα. Ήταν φανταστικά και καυλώναμε ρίχνοντας συνεχώς ματιές στον καθρέφτη. Ατυχές το γεγονός ότι δεν είχε καθόλου μουσική το μαγαζί κατά την επίσκεψή μου, που πλάκα πλάκα είναι μεγάλο μειονέκτημα. Βέβαια έτσι δεν σκεπάστηκαν και τα βογγητά πάθους της κοπέλας, που δεν έμοιαζαν καθόλου προσποιητά και με αποζημίωσαν. Αρκετά λεπτά αργότερα της ζήτησα να αλλάξουμε στάση, ανάσκελα στην άκρη. Εκεί λόγω του ότι η κοπέλα είναι αρκετά λεπτή δεν γούσταρα ιδιαίτερα το θέαμα και δεν μπορούσα να τελειώσω. Της το είπα και φιλοτιμήθηκε να μου τον ξανακάνει κάγγελο με την ωραία πίπα της και να ανέβει από πάνω.

Η αίσθηση ήταν πολύ καλή σε αυτή τη στάση και θα έλεγα ότι σε τεχνική το έχει, βέβαια πολύ περισσότερο στα 4. Σύντομα λοιπόν πλησίαζα στο να τελειώσω. Δυστυχώς όμως στο ένα λεπτό κουράστηκε. Είχαμε γίνει μούσκεμα κι από πριν. Γλώσσα Σηκώθηκε και μου τον έπαιξε λίγο και την άφησα μα συνεχίσει μέχρι να τελειώσω, με ελεύθερα χουφτώματα βεβαίως στην κορμάρα της. Μου ζήτησε συγνώμη, είπε έχει ένα θεματάκι αυτές τις μέρες και την πονάει η πλάτη.

Νομίζω ότι είναι μια καλή περίπτωση που κάποιος μπορεί να περάσει ωραία, όπως περιγράφει ο Πατσίνο από κάτω. Μόνο μην περιμένετε το εξαιρετικό που θα ταράξει τα νερά στην πόλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού