Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βερονικα, με το που την ειδα στο σαλονι.?? Τουμπανο με καμπυλες, περασα με 40€ απλο, 50€ χαλαρο λεει και απο 60€ τα βρωμικα. Η Βερονικα δηλωνει Ουκρανεζα 26 ετων απο μεσα απο το Κιεβο, πλατεια Ανεξαρτησεις χρεσατικ 20 3ος οροφος... απο προσωπο εχει ενα σαγονι τετραγωνο γενικα ψιλοαγριο προσωπακι, με κοτσο τα μαυρα της μαλια ομορφαινει αρκετα, ρωσοφατσα θα ελεγα, βυζακι μικρο πεσμενο και απο την μεση και κατω αρχινανε τα καλα, εχει μια κωλαρα και κατι μπουταρες λες και κανει καποιο ειδος αθλητισμου. Γενικα της βρησκω αρκετες ομοιοτητες με την συναδελφο της Ελενα Ρουμανα που δουλευει στα ιδια ιδρυματα, κοινως θα τις εκανα αδερφες, βαρια ξαδελφες.
Η Βερονικα μπηκε μεσα στο δωματιο φοροντας κοκκινα εσωρουχα, Ελληνικα γιοκ, Αγγλικα μονο hi και goodbye, τα βρηκαμε με σινιαλα, 3 μηνες λεει Ελλαδα, πεταξε το σουτιεν τις και ειχαμε παιχνιδακια στα ορθια, την εριξα στο κρεβατι οπου ανοιξε τα ποδαρακια της, φουρουσε ιμιδιαφανες βρακακι που αχνοφαινοταν το μουνακι της μεσα του, της εβγαλα το βρακακι και επαιξα με το μουνακι της χωρις απροοπτα, φιλακια στα μπουτακια της θα μπορουσα ανετα να κατεβω να δοκιμασω να το γλυψω πεταχτα να δω αντιδραση, γιατι μου εδεινε πολυ χορο...δεν τολμισα. Με εβαλε απο κατω και με επαιξε αυτη τωρα, προσφερε ισπανικο με τα μικρα βυζακια της τα οποια ειναι ευχαριστα μονο οταν κρεμανε, περασε καποτα, και εκτελεσε μια καλη πιπα με πολυ καλη χρηση της γλωσσας, εγυφε και αρχιδακια πεταχτα. Αναιβηκε απο πανω αφου το ετριψε αρκετα πανω στο μουνι της και το κουμπωσε μεσα της, οι κινησεις μας δεν τεροιαζανε, προσπαθησα να αναλαβω δραση αλλα δεν με αφηνε, επεσε προς τα πισω της και εβλεπα το μουνι της να γεμιζει ωραια με τον πουτσο μου. Αλλαγη απο κατω να βλεπω τα ωραια ματια της που καρφωνανε τα δικα μου, δαγκωματα της στα χειλια μου, της τον καρφωσα ετσι καθως ενιωθα να σφιγγει το μουνι της, για μια δοση τον εβγαλα και τον χτυπησα πανω στο μουνι της να κερδισω χρονο, δεν την ηθελα στα 4αρα, την ηθελα ετσι απο κατω, η καποτα ηταν θεοστεγνη, Χμμμ; της τον ξαναεχωσα και τελειωσα σχετικα γρηγορα, καθως ξαναενιωθα να παιζει με το μουνι της και να το σφιγγει, την εχυσα και εκατσα ξαπλομενος διπλα της, προσπαθησα να κανω καποιο ειδους συζητηση, με αυτην να μιλαει στην γλωσσα της.!! Money Mouth Την καληνυχτησα και αποχωρησε.

Βερονικα, βαρυ ονομα στο χωρο, που το αξιοπιησε στο επακτο, τιμισε το 40αρι που πηρε και με το παραπανω, αξιζε η κοπελα και για αυτο θα ξαναπροτιμιθει, χαμογελαστη καθολη την διαρκεια του παιχνιδιου, συμετοχη πολυ καλη, σε βαζει κατω και σε παιζει, σωματαρα οχι μοντελε, αλλα ντυμενη με ρουχα θα προκαλει πολους αναστεναγμους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Veros, GAMEOVER

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού