Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322866
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τη Μαριάννα την έχω δει καιρό τώρα όποτε περνάω από το εν λόγω κατάστημα...Από εμφάνιση για να είμαι ειλικρινής δεν μου αρέσει και πολύ αλλά από υπηρεσίες αρκετοί συναγωνιστές πιο παλιά έχουν γράψει καλά λόγια...Πιο παλιά όμως...!!!
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε πριν περίπου 12 με 15 μέρες καθώς ήμουν στη περιοχή.Να σημειώσω και κάτι βασικό,είχα πάνω μου 55 ευρώ και όχι 60 που είναι το πρόγραμμα,βέβαια το θυμήθηκα λίγο πριν περάσω στο δωμάτιο και ενημέρωσα την υπηρεσία να ενημερώσει και να συνεννοηθεί με τη Μαριάννα...Έδειξε πως δεν την ενοχλεί και αφού έκανα ντουζ πέρασα στο δωμάτιο...
Μπήκε μετά από λίγο και αφού με ρώτησε πως με λένε ξάπλωσε και έβγαλε τα εσώρουχά της...Μου έβγαλε το εσώρουχο ξεκίνησε να με φιλά ελαφρά στο στήθος και πέρασμα προφυλακτικού...Για μασάζ ούτε λόγος...Αν μιλάμε για φάουλ όχι απλά κίτρινη αλλά κατακόκκινη κάρτα...!Εν το μεταξύ ξέχασα ότι είμαι σε μασάζ...!
Στη πορεία μόλις ολοκλήρωσε το στοματικό γύρισα να την φιλήσω,δέχτηκε στην αρχή και μετά απότομα΄μου είπε πως σεξ κάνουμε φτάνουν τα φιλάκια...!!!Μετά από λίγο αφού προσπάθησα καθώς είχα ξενερώσει αφαιρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στα κωλομέρια της....
Σκουπίστηκε και αποχώρησε...Συνολικός χρόνος συνεύρεσης 11 λεπτά κύριοι...!Ναι πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό...

Αποχώρησα φυσικά ξενερωμένος κάτι που σπάνια μου έχει ξανατύχει...
Συμπερασματικά ίσως να έφταιξε το γεγονός ότι το ποσό ήταν μειωμένο ακόμη και για 5 ευρώ ίσως κάτι να την χάλασε...Θα προτιμούσα όμως να μου το λέγαν απ΄την αρχή και όχι να περάσουμε έτσι...
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Μαριάννα,όπως σε κάθε κριτική έτσι και τώρα αυτά συνέβησαν με εμένα τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη...!
Κόστος συνάντησης
55
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, n.smirni76 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2016
Δυστυχώς άργησες πολύ να τη δοκιμασεις! Όταν ήταν ακόμα στις αρχές προσέφερε την κορυφαία pse με καραφούλ πρόγραμμα και λύσσα στο βασικό πακέτο χωρίς έξτρα και μαλακίες. Τα τελευταία χρόνια όσο πάει και βαριέται περισσότερο,βγάζει ξινίλα, ζητάει έξτρα κι άλλες παπαριές. Καλά, μασάζ ποτέ δε προσέφερε αφού έπαιζε φουλ επίθεση από παλιά, αλλά ξεπέτα δε τη χαρακτήριζες με τίποτα. Δε ξέρω ίσως τη χάλασε κι αυτό το Ουκρανίδι η Βικτώρια, αλλά παλιά γενικά το μαγαζί πέταγε με το ρόστερ που είχε.
30 Αυγούστου, 2016
Εγινε αφεντικο και στ' αρχιδια της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2