Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μπήκε ο Ιούνιος και μαζί με αυτόν οι νέοι μας φόροι, που αποφασίστηκαν μετά από υπερήφανη διαπραγμάτευση. Τσακάλι πράγματι ο τύπος! Και πληρώνουμε και μας πηδάνε! Αισθάνθηκα αμφιβολίες για τη σεξουαλικότητα μου και την ανάγκη να το ξεκαθαρίσω. Σκέφτηκα ας πληρώσω αλλά τουλάχιστον ας πηδήξω. Η ετυμηγορία της σύσκεψης με το συνονόματο μου επαΐοντα: Monika.

Στο ταπεινό δωμάτιο που μου παραχώρησε ο διακριτικός ξενοδόχος, εισέρχεται ακριβώς στην ώρα της μια χαμογελαστή κοπέλα μετρίου αναστήματος, ηλικιακά μάλλον στα 28, με ένα φίνο ολόσωμο σορτσάκι που αποκάλυπτε τα γυμνασμένα πόδια της. Με ξαφνιάζει με ένα υπέροχο γλωσσόφιλο διαρκείας, επιτρέποντας μου ταυτόχρονα άσεμνες χειρονομίες. Δεν ασχολήθηκε με χρήματα και άλλα πεζά, λίγο χρόνο μόνο μου ζήτησε για ντουζάκι και κράτησε την υπόσχεση της. Με πλησίασε χωρίς την πετσέτα της, δίνοντας μου την ευκαιρία να θαυμάσω το σώμα της. Μεγάλο στήθος, φυσικό και στη θέση του. Υπάρχει μια ανεπαίσθητη διαμήκης τομή και στους δύο μαστούς που την κρύβει επιδέξια και πρέπει να έχει γίνει για αφαίρεση ή για ανόρθωση στήθους. Το πρόσωπο της στην αρχή μου φάνηκε μέτριο αλλά κατά τη διάρκεια της συνάντησης μας το έβλεπα όμορφο. Πρέπει να οφείλεται σε άστοχη επιλογή κραγιόν που φορούσε στην είσοδο της και δεν άντεξε στη μετέπειτα σκληρή χρήση. Ελαφρά μαυρισμένη, πάντα χαμογελαστή και προσηνής, ξάπλωσε δίπλα μου και συνέχισε το γλωσσόφιλο από εκεί που το είχαμε αφήσει.

Η συνέχεια ήταν απρόσμενα παθιασμένη. Το κορίτσι δεν έφυγε αμέσως για τις κάτω χώρες. Επέμενε στα παθιασμένα φιλιά, στις αγκαλιές, στα τριψίματα, στους ψίθυρους αγγλικά και ρωσικά στο αυτί μου, με τόξευσε σε κάθε Αχίλλειο πτέρνα μου. Τα χέρια μου δε χόρταιναν και δε χώραγαν τα κάλλη της. Κάποια στιγμή, που αυτή έκρινε, μου ξεφεύγει και μου όρμησε με τα όμορφα χείλη της. Η πίεση είχε ανέβει και ο έλεγχος ξέφευγε. Της ζήτησα να σμίξουμε, και πάλι το ίδιο πάθος, δυο στάσεις κι αποτραβήχτηκα. Η Monika το κατάλαβε, πετάει το προφυλακτικό και μένει το στόμα της με το αγαπημένο της παιχνίδι … Δεν αστειεύεται, δεν έφυγε απ’ εκεί … Κοιτάζω την ώρα και πετάχτηκα: «Τι διάολο, είναι μόνο και 10!» Η κούκλα σήκωσε μόλις τότε το όμορφο κεφάλι της με τα γυαλιστερά της χείλη και χαμογελαστή: «Don’t worry, we have plenty of time for more sex!»

Πρώτες καυτές μέρες της χρονιάς κι ο ιδρώτας μας κατέτρεχε. Το σύντομο ντουζάκι ήταν απολαυστικό. Μετά εμφανίστηκε η Monika με ένα πολύ κοντό εφαρμοστό ροζ δικτυωτό που μόνο τόνιζε, δεν έκρυβε. Ξεκινήσαμε μια ενδιαφέρουσα συζήτηση. Τα αγγλικά της καλά, για το χώρο της πολύ καλά. Μπορούσε να περιγράψει με άνεση συναισθήματα, τη πρόζα του Νίτσε δεν χρειάστηκε να την αναλύσουμε. Τη συζήτηση την έκοψε μόνη της και άρχισε πάλι αυτά τα παθιασμένα φιλιά. «Τι θέλεις να σου κάνω» με ρωτά με λάγνα φωνή … «Ότι μου έκανες και πριν …». Πάλι τα ίδια λοιπόν! Το παράδοξο είναι ότι η συνεύρεση με τη Monika προσφέρει ενέργεια αντί να απορροφά. Αυτή τη φορά το σφιχταγκαλιασμένο μας σμίξιμο κράτησε πολύ περισσότερο. Να ξεκαθαρίσω ότι επανάληψη στην ώρα με αυτό το τρόπο δε τη βγάζω. Η Monika όμως τη βγάζει! Ήταν έντονο, σα να ‘χαμε μόλις σμίξει, σα να ‘μουν 20 χρόνια νεότερος! Όταν ένοιωσα τη δεύτερη παρουσία δε μπόρεσα να ξεχάσω όσα μου πρόσφερε το στόμα της (μάλλον της πρόσφερα στο στόμα της) και από τη λάγνα ανάμνηση ανατράπηκα … Η Monika το ‘πιασε, μεταφορικά και κυριολεκτικά, ωσάν αποχυμωτής ώριμο πορτοκάλι και μ’ έκανε να σπαρταράω κεραυνοβολημένος από ηδονή …

Το κορίτσι στον επαγγελματισμό της διακατέχεται, ας μου επιτραπεί η λόγια αναφορά, από μια αρμονία. Τίποτα στην εμφάνιση και στη συμπεριφορά της δεν είναι υπερβολικό, τουλάχιστον όχι παραπάνω απ’ όσο χρειάζεται. Έχει όμως μια βαθιά αντίληψη του ρόλου της που σε συνδυασμό με το χαρακτήρα της, βγάζει αυτή τη χάρη όταν είναι δίπλα σου. Το αποτέλεσμα είναι ότι στη συνεύρεση μαζί της φαίνονται όλα τόσο απλοϊκά, λογικά, όμορφα και ερωτικά, σαν να έχεις δραπετεύσει από τη φυλακή της πραγματικότητας. Αν ήμουν νεότερος, πριν γίνω κακόψυχος, θα μπορούσα να την ερωτευτώ. Και μη μου πείτε για το επάγγελμα της! Μήπως τα δικά μας είναι καλύτερα σε τελικά ανάλυση;

ΥΓ1 Προς την καφενειακού μαρξισμού αγωνιούσα κυβέρνηση σχετικά με τη συγκέντρωση εσόδων: Κρατικοποιήστε τα κορίτσια του Glamour ή αν σας απαγορεύει η ανάλγητη τρόικα τις κρατικοποιήσεις, διορίστε γενικό γραμματέα δημοσίων εσόδων τον ατζέντη τους. Θα λύσετε πολλά θέματα …

ΥΓ2 Το κορίτσι σκέφτεται ν’ ανέβει Θεσσαλονίκη. Θα πάρει και τον ΜΠΑΟΚ από τα καρντάσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2016
[...] Το παράδοξο είναι ότι η συνεύρεση με τη Monika προσφέρει ενέργεια αντί να απορροφά. [...]
Προσόν δυσεύρετο και ανεκτίμητο! Ιδίως για εμάς τους παππούληδες... Ματάκι
Εύγε φίλε μου, για μια ακόμα ουσιαστική και ταυτόχρονα απολαυστική κριτική, όπως μας έχεις, άλλωστε, συνηθίσει. Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
05 Ιουνίου, 2016
Ωραία κριτική κύριε Βλανδή Καπέλο
05 Ιουνίου, 2016
Ένα πολύ ωραίο κείμενο, που ξεπερνά την πεζότητα της καθημερινότητας και αποτελεί εφαλτήριο και έμπνευση για όλους εμάς τους υπόλοιπους να συνεχίσουμε τον αγώνα της ανηθικότητας! Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3