Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κατ'αρχήν.Αφού σε όλα τα μπουρδέλα των Σερρών "πυροβόλησα" έπρεπε να το κάνω και στον 3ο οίκο ανοχής που ήταν κλειστός για κάποιους μήνες και τώρα ξανάνοιξε.Μπαίνω μέσα και η ξανθιά επί της υποδοχής μου παρουσίασε την Αναστασία.Ωραίο βυζάκι,κώλος και γενικά λίγο τσουπωτό σώμα(δεν ενδείκνυται για μοντελολάτρες,σας συστήνω γι'αυτό την άλλη κοπέλα στον 1ο οίκο ανοχής).Δίνω το πορνοπαράβολο των 30 ευρώ και μπαίνω.Μπαίνω μέσα και μόλις ξεντύνομαι έρχεται και η κορασίς.Κάνουμε κάποια στοιχειώδη προφυλακτικά(φιλιά δέχεται οπουδήποτε πλήν στόματος,ενώ μη τις δαγκώνετε τις ρόγες).Ξεκινά το στοματικό και εν συνεχεία πάμε στο κυρίως έργο με ιεραποστολικό και τη στάση των σκύλων και κάπου εδώ επήλθε το τέλος με τα μικρά μιμνερμάκια να γεμίζουν το προφυλακτικό.Στο τέλος μου ζήτησε να πάρω τσάμπα λυκόσκυλα που έχει η ίδια αλλά αρνήθηκα και είχε και λίγο social.Ντύνομαι και καληνυχτώ την τσατσά και φεύγω με τον αέρα του Αη-Γιάννη να με χτυπά χαρούμενο επιτελώντας το ύψιστο καθήκον ενός άντρα.Καλό καλοκαίρι και καλά βόλια μάγκες.Υ.Γ Δεν με αφήνει το σύστημα να βαθμολογήσω παραπάνω.Υ.Γ.2 Το 10 στη βαθμολογία το έβαλα γιατί πήγα με πόδια.Υ.Γ.3 Όπως λέει και ο συγαμηστής Cheyenne,Αυτά για την εμπειρία μου με την κοπέλα,χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
MaximTsigalko13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
266
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artemhss, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού