Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του πρωτου οροφου.Δουλευε η πουλυδιαφημισμενη Αντριαννα με τα γυαλακια και η Νικη.Δεν την εχω ξαναδει να εχει δουλεψει αλλου.Αν δεν κανω λαθος ομως ειχε γραφτει οτι εκανε ντεμπουτο στα κεντρικα της Φυλης , νομιζω στο Φυλης 65α.Τεσπα , εχει ενα ομορφο καυλιαρικο προσωπο , μακρια μαυρα μαλλια , λευκο δερμα , ωραιο μικρομεσαιο στητο βυζι , κοντη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι.Μαλλον ειναι Μολβαδη και μιλαει σπαστα Ελληνικα.

Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Εδωσα το 10 ρικο και περασα στο δωματιο οπου ειχα γαμησει την Βικτωρια.Την διαρρυθμιση ομως την αλλαξαν παλι και το κρεββατι το βαλαν ετσι οπως ηταν παλαιοτερα.Ξαπλωσα στο κρεββατι και μετα απο λιγο ηρθε η Νικη.Αυτη αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικο.Την εβαλα να κατσει απο πανω μου.Εγλυφα τα βυζακια της και επαιζα με το μουνακι της που ηταν τιγκα στην κρεμα! Αυτη ομως δεν εκανε καθολου προκαταρκτικα.Αμεσως περασμα προφυλακτικου και μια αδιαφορη πιπα.Ηταν ξαπλωμενη πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε και μου εριχνε μερικες ματιες.Εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.

Πρωτη σταστη το ιεραποστολικο.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο.Αυτη κυριως κοιτουσε την κοιλια μου.Μου εριχνε και μερικες ματιες με τα καυλιαρικα ματακια της.Να πω οτι εχει πολυ ομορφο ροδοκκοκινο λεπτο μουνακι.Εκανα κινηση για γλωσσοφιλα αλλα αυτη αρνηθηκε ευγενικα.Την γαμουσα και αυτη το μονο που μου ελεγε ηταν ''γκαβλαρος!'' Δευτερη σταση το πισωκολλητο.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Την γαμουσα και αυτη εδειχνε να ποναει.Δεν εκανε ομως παιχνιδι με τον καθρεπτη.Το βαζω στα αρνητικα οπως βεβαια και ολα τα υπολοιπα.Ανεβασα τα ποδια μου πανω απο τους ωμους της και συνεχισα να την γαμαω μεχρι να χυσω.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα , ντυθηκε βιαστικα , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Νικη ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη ειδικα για τα δεδομενα του 10ρικου.Δεν κανει ομως προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι αδιαφορη και δεν συμμετεχει στο κυριως σεξ.Παντως ηταν καθαρη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και η τσατσα δεν ενοχλησε.Να πω την αληθεια βαριομουν να γραψω κριτικη.Ηταν ενα βαρετο Μεταξουργιωτικο γαμησι! Δεν σας την συνιστω! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, sexdreamer, ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού