Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 198 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 443281
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική, η συνάντηση έγινε περίπου πριν 10 μέρες.

Μετά από αρκετά μεγάλο διάστημα μάλλον 2-3 χρόνια, βρέθηκα με την παλιά καραβάνα γνωστή στον μέσο στουντιάκια Πατρίτσια. Εμφάνιση μια μέσης γυναίκας, σκουρόχρωμη λατινογενής, κοντούλα με φυσικά και φυσιολογικά προσόντα. Δεν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο από πλευράς εμφάνισης, παρόλα αυτά μέσα στην κρίση η δουλειά της δεν έχει μειωθεί καθόλου. Ίσως γιατί στον τομέα των υπηρεσιών είναι σαφώς στις καλύτερες του χώρου, στις δικές μου συνευρέσεις με διαφορά η καλύτερη.

Με χαμόγελο, φιλιά, γλωσόφυλλά και πολύ ελεύθερο πιάσιμο ξεκίνησαν οι επανασυστάσεις μαζί με την κουβέντα για το ότι χαθήκαμε.

Τα προκαταρκτικά είχαν από μέρους της γλείψιμο παντού, περιποίηση όλης της περιοχής, ισπανικό, φιλιά με ενέργεια και πάθος.

Το στοματικό βαθύ και υγρό αφήνοντας με να πιάνω αυτού και να διεισδύω με το δάχτυλο.

Στο κυρίως πιάτο, ιεραποστολικό, στα τέσσερα και με αυτήν από πάνω, με ένταση πάθος αλλά και επαφή και παρουσία, χωρίς πίεση χωρίς εκβιασμούς τελειώματος, με ρυθμός εναλλασσόμενος.

Το τέλος χαλαρά με κουβεντούλα και χάδια σε μια συνάντηση που ξεπέρασε τα 25 λεπτά.

Το μαγαζί στο μέσο όρο των καλών Αθηναϊκών Studio

Προτείνεται: Σε όσους ξέρουν τι θέλουν, σε άντρες έμπειρους που ψάχνουν βάθος στην ποιότητα των υπηρεσιών και θέλουν χρόνο, ηρεμία και ησυχία.
Δεν προτείνεται: Σε όσους θέλουν την γυναίκα των ονείρων τους που δεν θα μπορούσαν να είχαν αλλιώς, το 18χρονο πιπίνι ή το μοντελέ σώμα.

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Πατρίτσια και το Studio Λ. Κηφησου 30. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
78
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ena Vima Mprosta, LEON79, flyingdutchman

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2016
Έχω να πάω μαζί της της περίπου τρία χρόνια. Δεν ξέρω αν θα τιμήσω ξανά....όντως υπηρεσίες Α+, αλλά θα ήταν Α+++ αν είχε λιιιιιιιγο καλύτερο πρόσωπο.
23 Αυγούστου, 2016
ενδιαφερομαι να δουλεψω σε στουντιο ή σε κωλομπαρο.να ρωτησω τι πελατες ερχονται σε εκεινα τα στεκια? η τσατσα πώς φερεται στην κοπέλα την πρωταρα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2