Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οταν ρώτησα την Βερόνικα τί πρόγραμμα έχει , μου απάντησε πως προγράμματα έχουν μόνο τα πλυντήρια...... εκείνη μου είπε πως γλύφει από πάνω μέχρι κάτω , πιπώνει ακάποτα , μπλαμπλαμπλα. Την έκοψα για να την ρωτήσω εάν έκανε αυταρχικόΚουλ. Απάντησε με φυσικότητα πως έκανεΝαι!. Επειτα την ρώτησα εάν θα μπορούσα να κάνω ζεστό ντουζ στο δωμάτιο Κουλ. Απάντησε πως θα μπορούσα Ναι!.
Λίγο πριν μπει είχα ξαπλώσει στο πλευρό στηριζόμενος στον αγκώνα μου , με τα πόδια ανοιχτά ψαλίδι και έβαζα εβγαζα , αργά , τον δεκαπεντάρι Ντοκ Τζόνσον στην κωλοτρυπίδα μου Μεγάλο χαμόγελο.
Με το που με είδε της ξέφυγε ένα WOW!
Μαζί της είχε φέρει ένα νεσεσέρ που μέσα είχε έναν καλό ,θα έλεγα, δεκαπεντάρι πούτσο του οποίου όμως το δέσιμο ήταν γάμησέ τα!....
Θα χρησιμοποιούσαμε λοιπόν το δικό μου στραπόν.
Την βοήθησα να το δέσει στην μέση της.
Η Βερόνικα δεν είναι μικρούλα , το αντίθετο, είναι μεγαλούλα, έχει όμως καλό σώμα για την ηλικία της , ξανθό μαλλί , αλλά μέτρια μάπα.
Από μόνη της ξεκίνησε να με γλύφει από τον έναν καρπό μέχρι τον άλλο και από το μέτωπο μέχρι τα μπούτια Γλώσσα. Επίσης δεν ήταν αρνητική στα γλωσσόφιλα που της ζήτησα και κυρίως δεν ήταν αρνητική να μου κάνει ενεργητικά γλωσσόφιλα ΓλώσσαΓλώσσα. Δηλαδή δεχόταν να της πιπώνω την γλώσσα, την οποία και έχωνε βαθιά μέσα στο στόμα μου (δυχτυχός ήταν καπνίστρια......) , μου ρούφαγε τα χείλη και γενικά ήταν εκείνη που είχε τον έλεγχο του φιλιού.
Κάποια στιγμή σύρθηκε ανάμεσα στα μπούτια μου και παράλληλα με το γλυφοκώλι Γλώσσα μου έβαζε δάχτυλο (με καπότα ) Γλώσσα, μου έγλυφε τα αρχίδια Γλώσσα και μου έκανε ακάποτο τσιμπούκι Γλώσσα , ενώ περιστασιακά έφτανε , γλύφωντας , μέχρι τον αφαλό μου Γλώσσα .
Από μόνος μου γύρισα στα 4 .
Εκεί μου ξαναέγλυψε για άλλη μια φορά τον κώλο , μου ξαναέβλαε δαχτυλάκι και παράλληλα μου έπαιξε το καβλάκι Γλώσσα, πριν με καρφώσει και ξεκινήσει το κωλογαμήσι. Κατά την διάρκεια του οποίου είχε καλές εναλλαγές πιασιμάτων (στον κώλο, στην μέση , στους ώμους, στον αυχένα μου)Γλώσσα , αραιά κωλοχάστουκα Γλώσσα, ενώ μια δυο φορές την ένιωσα να ξαπλώνει στν πλάτη μου φιλώντας και γλύφοντάς την Γλώσσα, ενώ μια φορά προσπάθησε και τα κατάφερε , να με γλωσσοφιλίσει , τραβώντας το κεφάλι μου στα πλάγια και πίσω, καθώς συνέχιζε να με γαμάει ΓλώσσαΓλώσσα.
Την άφησα να με κωλογαμήσει έτσι την περισσότερη ώρα.
Γούσταρα που με τα χέρια της πίεζε τον κώλο μου προς τα κάτω , τα σύντομα διαστήματα που τον γαμούσε δυνατά , έτσι ώστε να τον φέρνει στην ίδια ευθεία με τον πούτσο της Γλώσσα. Επίσης γούσταρα έτσι όπως βογκούσε από την προσπάθεια Γλώσσα , όπως γούσταρα και αυτά που μου έλεγε με βαριά ρωσική προφορά : "Πάρτο καργιόλα μου!! " , "ΕΤσι καύλα!!" , "Ναι, πουτάνα μου!!" Γλώσσα.
Οταν κουράστηκα γύρισα ανάσκελα.
Εκεί , αφού πρώτα με γλωσσοφίλησε και μου ρούφηξε τον λαιμό (χωρίς να μου αφήσει πιπιλιά Ναι!) βάζοντάς μου ταυτόχρονα δάχτυλο (πάντα με καπότα) , μου σήκωσε τα πόδια , μου τον ξαναέχωσε και συνέχισε το γαμήσι μου Γλώσσα. Τότε την ρώτησα εάν θα μπορούσε να με κλειδώσει με τα μπράτσα της , περνώντας τα πίσω από τα σηκωμένα πόδια μου γέρνοντας μπροσ΄τα και διπλώνον΄τας με στα δύο, και να με γαμήσει έτσι , με το πρόσωπό της κοντά στο δικόμου. Το προσπάθησε ,μάλιστα ανταλλάξαμε και κάποια γλωσσοφιλα ενώ μου έγλυψε και τις ρώγες Γλώσσα , αλλά δυστυχώς ο πούτσος της έβγαινε συχνά και εκείνη μάλλον είχε κουραστεί οπότε δεν το συνεχίσαμε Λύπη. Και σε αυτή την στάση (με μένα απλά ανάσκελα, χωρίς να με διπλώνει) κατά διαστήματα με γαμούσε δυνατά Γλώσσα.
'Οταν κάποια στιγμή τραβήχτηκε , την είδα να πε΄ρνει ένα μαντηλάκι και να σκουπίζει με αυτό το πουτσοκέφαλο. Τί είχε γίνει? Είχε γίνει πως είχα κατεβάσει λίγη μερέντα , αυτό είχε γίνει..... Θυμός Ελάχιστη από ότι είδα, αλλά μερέντα.... Θυμός Η ίδια δεν έδωσε ιδιαίτερη σημασία και μπράβο της! Μάλιστα μου είπε πως αυτό είναι μέσα στο παιχνίδι και έχε ι τύχει και σε κείνη Προσκύνημα.
Ευτυχώς έγινε στο τέλος Ντροπή . Οταν της είχα πει να τραβηχτεί , μιας και είχα αποφασίσει να χύσω με μαλακία έχοντάς τη να με γλύφει και να με κωλοδαχτυλιάζει.
Ετσι και έγινε μέχρι που έχυσα πα΄νω στην κοιλιά μου.
Οσο για τον χρόνο που ήταν μαζί μου, μέσα?.... Τεταρτάκι Ναι!. Και όσο για τον χρόνο , μετά , που έκανα ντουζάκι , ντύθηκα και τακτοποίησα τα πράματά μου?..... Εικοσαλεπτάκι!! Αφού λιγο πριν βγω από το δωμάτιο , άνοιξε την πόρτα και ρώτησε μήπως έχω πάθει τίποτα! Χαχαχαχαχαχ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2016
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Οξαποδω, pepermint και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού