Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω καιρο να γραψω για το μαγαζι οποτε με αφορμη και την επισκεψη της γνωστης πορνοσταρ Regina Moon ας κανω μια συνολικη περιγραφη.Ομολογω οτι εγω δε την ηξερα αλλα κανοντας μια ερευνα στο ιντερνετ πραγματι εχει πολυ υλικο η κυρια.Ετσι κι αλλιως ειμαι καθε βδομαδα στο μαγαζι οποτε εχω πολυ καλη εικονα...
Οπως καθε χρονο ετσι και φετος τετοια εποχη το μαγαζι φερνει καποιες πορνοσταρ καθε βδομαδα αλλες πραγματικα διασημες,αλλες εντελως αγνωστες και καποιες εγχωριες φιρμες οπως ας πουμε η Ιννα με τον Τεο που κανουν πραγματικα καλο σοου

Η Regina Moon λοιπον ειναι μια ουγγαρεζα μουναρα,γυρω στα 35 οπως την καταλαβα,ψηλη καστανοξανθη,με πλαστικα βυζια,πολλα τατου στο κορμι και κωλαρα απο τις λιγες.
Εκανε καλο σοου στην πιστα,αριστα σκηνοθετημενο,φορουσε και ασπρο στριγκακι,εχει και λιγη μουνοτριχα μπροστα...καρφωσε και εναν χοντρο δονητη στο μουνι της γενικα ηταν μια ξεχωριστη παρουσια στην πιστα του Fever
Eχω πηρα ενα απλο χορο πριβε μαζι της,ειναι τρομερα επικοινωνιακη και ευχαριστη,δε γινεται να μη την ερωτευτεις...φορουσε και ενα αερινο λουλουδατο φορεμα μου χορεψε αισθησιακα μεχρι να το βγαλει,μου προσφερε τις βυζαρες της για γλειψιμο αλλα εμενα το μυαλο μου ηταν στον κωλο της.Τρομερη αισθηση δερματος,καυλωνεις μονο που την ακουμπας...οταν λοιπον εβγαλε το φορεμα και εμεινε μονο το στρικακι εκανα φουλ επιθεση στο κωλαρακι της,την εβαλα να σκυψει μπροστα μου και εχωσα τη μουρη μου οπως συνηθιζω...αρχικα το επαιζε λιγο δυσκολη αλλα μετα αφεθηκε εντελως,παραμερισα το κορδονακι και την εριξα ενα απολαυστικο γλειψιμο στο κωλοτρυπιδι της που θα το θυμαμαι για καιρο.Χαϊδεματα παντου,ρουφηγμα στο λαιμο της,χαλαρη με το χρονο γενικα ειναι καυλιρα γυναικα και γουσταρει τα παντα.
Σειρα αυτη τη βδομαδα εχει η επισης διασημη Simone Diamond

Aπο κει και περα οι μονιμες κοπελες του μαγαζιου ειναι
-Μαρινα Ουκρανεζα,μελαχρινη μουναρα το αλογο οπως τη λενε η πιο ωραια εκει μεσα
-οι Γεωργιανες-ρωσσοποντιες Λια,Αναστασια,Χριστινα,Βανεσσα,Ναταλι,Ναστα

-οι μαυρουλες κορμαρες Ναομι και Σονια
-η μελαχρινη Ελληνιδα Νατασα που αποδεικνυεται πολυ δυνατο εργαλειο εκει μεσα
-η Μακρινα η μελαχρινη αδυνατη με τις βυζαρες
-μια καινουρια χοντρουλα σε στυλ Ναταλι αλλα ξανθια με ωραια φατσα αλλα αγουρη ακομα στη δουλεια
-η Βραζιλιανα Νελυ που δουλευε στο μπαρ τωρα ειναι απ'εξω
-η μικρουλα γυφτοβουλγαρα Ρουμπυ
-η Αλβανιδα Iωαννα που εχει κωλαρα ομως και γενικα αξιζει
Τωρα μπορει να ξεχναω και καμια...

Επισης ειναι μονιμος στο μαγαζι και ο Adam Bars ο οποιος κανει σοου στην πιστα με τη Νατασα αλλα και σολο

Απο κει και περα η συχνοτητα των χορων στην πιστα ειναι ικανοποιητικη,απο μουσικη εχει τα παντα και οσο πρεπει ωστε να μη σε κουραζει...δηλαδη και λαϊκα,και συγχρονα ελληνικα και ξενα...
Το σερβις ετσι κι αλλιως παντα ηταν αριστο οπως και τα ποτα,παντα γινεται επιβεβαιωση απο τον σερβιτορο οταν ειναι να κερασεις ωστε να μην παρεξηγουμαστε μετα.
Ο τυπος με το μικροφωνο συνεχιζει τις φοβερες ατακες του καθ'ολη τη διαρκεια της νυχτας με ευστοχα σχολια οταν χορευουν οι κοπελες στην πιστα του τυπου 'με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνι'...ή το κλασσικο πλεον 'αν ειχα ενα εκατομμυριο θα στο εδινα' ή το πιο χιουμοριστικο οταν χορευει μια μαυρουλα 'αν δεν ημουν λευκος και αδερφη θα τα φτιαχναμε' Μεγάλο χαμόγελο
Θα ηθελα καποια στιγμη να τον γνωρισω αυτον να πουμε καμια μαλακια...

Ενταξει απο κει και περα το Fever ειναι ενα πολυ μαγαλο μαγαζι,κατα τη γνωμη μου θα ηθελε κι αλλες κοπελες αλλα σε γενικες γραμμες βρισκεται σε ενα καλο επιπεδο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2016
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMEOVER, ?Ainigma?, topscorer

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2016
http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Regina+Moon/listingid:487/

http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Reggina+Moon/listingid:8677/

Θα παει και σε κανα στουντιο στη Θεσσαλονικη. Το ξερει το αθλημα.
01 Ιουνίου, 2016
Μόνο οι Βίλες στη Θεσσαλονίκη μπορούν να κάνουν τέτοια μεταγραφή
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2