Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαίνω στον εν λόγο οικο, η τσατσα μου παρουσιάζει τη Μπιάνκα.. Ωραίο σωματάκι, στητό νεανικό βυζάκι, φάτσα μέτρια και κωλαράκι που δε του αντιστέκεσαι με ΤΙΠΟΤΑ.. Δινω το 20ρι με ρωτάει η τσατσα τι ζώδιο ειμαι και μου λεει οτι ταιριάζω με τη κοπελα.. ok τεσπα τι να πω.
Περιμένω να αδειάσει το ενα δωματιο απ τα δύο για να μπώ και να έρθει αφού κάνει κι αλλο ενα.
Μπαινω στο δωματιο και μετά απο κανα 10λεπτο κανει την εισοδο η καβλίτσα. Ελληνικά γιοκ, τσεχα δηλωσε ok ας το πιστεψουμε.
Με καβαλάει και αρχίζει να με γλύφει στο λαιμό και στα αυτιά, με ψιλοχαλασε ο τροπος που το έκανε.. καμία καύλα δεν ένιωσα
Τη πιάνω και τη βάζω να μου πάρει πιπα.. ξεκινάει ένα αρκετά καλό τσιμπούκι έχοντας γραπώσει το καυλί μου και να το πιπώνει με ζήλο, έγλυφε κατά μήκος και το ξανάβαζε μέσα στο στόμα της ενώ γούσταρε να κοιτάζετε καθρέπτη.. φαντάζομαι θα σκεφτόταν όπως έβλεπε να παιρνει πιπα και θα λεγε "ποσο καλο πουτανάκι ειμαι, ποσο καλά γλύφω πούτσες".. Ομολογώ μου τον έκανε τέντα.. μου δινει καποτα τη φοράω και στήνετε στα 4. Οχι τοσο καλο στήσιμο αλλά της έπιασα τα 2 πόδια καροτσάκι και κάπως το έσωσα, ξεκινάω να τη γαμάω αρκετά δυνατά, τη γυρνάω ιεραποστολικό κι αυτή να φωνάζει ΑΧ ΑΧ ΑΧ Α Α Α Α Α, σε μια φάση της κάνω σσσσσσττ για να το σταματήσει γιατι μου πήρε τα αυτία.. χαμογέλασε αλλά μόλις ξεκινάω να τη γαμάω το άρχισε κατευθείαν, ok σκέφτομαι γάματο, αστην. Της ενώνω τα πόδια και τα βάζω πάνω απ τον έναν ώμο μου, μετά τη βάζω πλάγια και τέλος τη βάζω να έρθει από πάνω.. ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου έχοντας καλή εφαρμογή, της είχα πιάσει το κωλί και έδινα ώθηση, την αγκαλιάζω πιο σφιχτά κι αυτή με έντονο ρυθμό ανεβοκατέβαινε αφού ήμουν τόσο πέτρα που απλά τη κάρφωνα, μπαίνω τελική ευθεία.. της γραπώνω τα κωλομαγουλάκια και τη σφίγγω έχωντας τον βάλει βαθιά στο μουνάκι της, έχυσα δυνατά..ο πούτσος μου ειχε γεμίσει απ τα υγρά της.. μένουμε έτσι για λιγο αφού είχαμε λαχανιάσει.. σηκώνετε μου χαμογελάει πλένεται και κοιτώντας με πονηρά με αποχαιρετά.
Η Μπιάνκα ειναι ενα πιπινέτο με μέτρια φάτσα αλλά σωματάκι αρκετά καλο, αμα τη χειριστείς στο κρεββάτι μπορεί να τη γαμήσεις καλά. Το μείον είναι ότι έχει συνεχόμενα δωμάτια οπότε είναι κάπως μονοκόμματη.. προφανώς στο μυαλό της είναι να μας ξεπετάξει κι όχι να προσφέρει υπηρεσίες.. ok λογικο.. Πίπα καλή, γαμήσι πρέπει να το χειριστείς αλλιώς έχει μια τάση προς το κομοδίνο.. πολλά αχ βαχ στα αρνητικά για μένα που δε το σταμάταει ακόμη κι οταν της το ζητήσεις. Σε μου έκανε το κλίκ για 2η τσάρκα μαζί της. Για μια φορά ok κομπλέ ηταν. Ξεκάυλωσα καλά. Καλά γαμήσια! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού