Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Σαρα.Προκειται για μια νεαρη κοπελα απο την Γεωργια με μακρυ ισιο μαυρο μαλλι , ομορφο γλυκο προσωπο με ομορφα ματια , ψηλο αναστημα , μικρα στητα βυζακια , λευκο δερμα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Στο προσωπο μοιαζει με την τραγουδιστρια Ταμτα.Παντως παλια ειχε ραστα μαλλι και εκανε ντροπαλο σαλοναρισμα.Τωρα μου φανηκε πιο ομορφη και εκανε πιο ζεστο σαλοναρισμα.Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Μετα απο λιγο ηρθε αυτη.Ξαπλωσε απο διπλα μου.Την εβαλα να ξαπλωσει απο πανω μου.Αυτη μου ελεγε διαφορες μαλακιες.Την ειδα οτι θελει να λουφαρει! Με εμενα θα ιδρωνει την φανελα μεχρι και το τελευταιο σεντς!!! Αυτη τοτε αρχισε να μου δινει γλωσσοφιλα.Δεν ηταν ομως βαθια γλωσσοφιλα.Φιλιομασταν και εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Τον στηθοδεσμο τον εβγαλε υστερα απο υποδειξη μου.Αλλα προκαταρκτικα δεν ειχε το μενου.Αυτη ξαπλωσε απεναντι απο εμενα και αρχισε να με πιπωνει.Η πιπα της ειναι αδιαφορη.Εγλυφε κυριως το κεφαλι της πουτσας.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Μπαλακια δεν εγλυψε.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το ωραιο και καθαρο μουνακι της.Εχει ωραιο μουνακι! Δεν χορτανα να το γλυφω! Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και με κοιτουσε στα ματια! Της τον εχωσα και αρχισαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και τα γλωσσοφιλα συνεχιζονταν.Αυτη μετα απο μερικα λεπτα μου ελεγε γιατι δεν χυνω.Ενταξει μου το ελεγε ευγενικα αλλα σαφως και το βαζω στα αρνητικα της συναντησης μας.Δευτερη σταση το πισωκολητο.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω.Αυτη κοιτουσε κατω και εβγαζε επιφωνηματα.Μετα αρχισε να κοιταει τον καθρεφτη.Την γαμουσα και της εριχνα κωλοχαστουκακια.Αυτη παλι μου θυμισε τον χρονο! Ανεβασα ρυθμο και μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.

Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.Προκαταρκτικα η κοπελα δεν κανει.Δινει γλωσσοφιλα αλλα δεν ειναι βαθια και παθιασμενα.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Πιπα αδιαφορη και μετριας διαρκειας.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν ειναι καμια καραμουναρα αλλα ειναι εμφανισιμη ιεροδουλη.Εμφανισιακα ειναι μια καλη επιλογη για τους μοντελακηδες.Στις υπηρεσιες ομως υστερει.Μου φανηκε οτι θελει να λουφαρει! Ροκανιζει τον χρονο στην αρχη με αγαπουλιστικους διαλογους και μετα σου θυμιζει τον χρονο!!! Βαζω στα αρνητικα οτι εθεσε θεμα χρονου.Για αυτο εφυγα με αναμεικτες εντυπωσεις! Α , και κατι αλλο.Παραλιγο να το ξεχασω! Να πληροφορησω τους αγαπουληδες του σαιτ οτι η κοπελα δεν εχει γκομενο!!! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, SteliosGRX, Μάκης Τσατσαρίδης και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού