Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το αυταρχικό δεν ανακοινώθηκε. Ηξερα όμως πως η Κατερίνα το έκανεΚουλ. Χωρίς να το ζητήσω πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Οταν εκείνη ήρθε είδε εμένα γυμνό και το δεκαπεντάρι στραπόν έτοιμο δίπλα μουΜεγάλο χαμόγελο. Δεν φάνηκε να εκπλήσεται. Μόνο ,πιάνοντάς το , αναρωτήθηκε εάν θα κατάφερνε να το φορέσει. Της είπα πως δεν θα ήταν δύσκολο και θα την βοηθούσα εγώ αλλά εάν ήθελε δεν θα είχα αντίρηση να φέρει το δικό της , που μου είπε ότι έχει. Τελικά στάθηκε όρθια πάνω στο κρεβάτι και της το έδεσα σφιχτά γύρω από την μέση.
Αμέσως με έβαλε να το γλείψωΓλώσσα.
Επειτα από λίγο , από μόνος μου , ξάπλωσα μπρούμητα και μισοσήκωσα προκλητικά τον κώλοΓλώσσα . Από τον καθρέφτη την έβλεπα να αλήφει την πούτσα με κρέμαΓλώσσα. Στην συνέχεια γονάτισε , έσκυψε μπρος και προσπάθησε να μου την χώσει. Δυσκολεύτηκε όμως να βρει την τρύπα μου και όταν την βρήκε δυσκολευτηκε να την παραβιάσει. Της είπα πως αυτό συνέβενε επειδή είμαι στενόςΜεγάλο χαμόγελο. Τότε μου έδωσε ένα μπατσάκι στον κώλο και μου είπε να σηκωθώ στα τέσσεραΓλώσσα. Στα τέσσερα κατ'άφερε να μου την χώσειΝαι!. Αρχισε να γαμάει. Γαμούσε όμως γρήγορα και ρηχά (περισσότερο κουνιόταν)Λύπη. Της είπα να δουλεύει όλη την διαδρομή του στραπόν. Το έκανε. Από τον καθρέφτη έβλεπα την πούτσα να εξαφανίζεται και να εμφανίζεται ρυθμικάΓλώσσα. Μάλιστα αυξομείωνε και τον ρυθμόΓλώσσα. Με γάμησε έτσι για λίγο μέχρι που της ζήτησα να ξαπλώσω ανάσκελα.
Εβαλα ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση μου και σήκωσα τα πόδια. Τότε εκείνη τα έπιασε σπρώχνοντάς τα προς τα πίσω έτσι ώστε να σηκωθεί κι άλλο η τρύπα μου ( μου άρεσε αυτή η κίνησή της)Γλώσσα. Πάλι όμως δυσκολεύτηκε να μου την χώσει και όταν τελικά τα κατάφερε αντί να συνεχίσει το γαμήσι άρχισε να παίζει γρήγορα και αντιερωτικά το ξεκάβλωτο πουτσάκι μουΛύπη. Οταν έπιασα τις πατούσες μου και τράβηξα τα πόδια μου προς τα πίσω τότε σταμάτησε να με μαλακίζει και συνέχισε το γαμήσι. Με κούνημα στην αρχήΛύπη, καλές παλινδρομησεις στην συνέχειαΓλώσσα. Κάποια στιγμή με έπιασε και από τους αστραγάλους Γλώσσα. Οση ώρα με γαμούσε το βλέμα της ήταν στραμένο στην πούτσα που μπαινόβγαινεΛύπη. Οταν της είπα "κύττα τι μικρή πούτσα που έχω", συμφώνησε με ένα νευμα χωρίς να με κυττάξει , ενώ στην ερώτησή μου εάν θα ήμουν σε θέση να γαμήσω γυναίκα , την οποία ερώτηση έκανα δύο φορές , απάντησε και τις δύο φορές , ναι (εντάξει, έπρεπε να της είχα εξηγήσει τι θα ήθελα να ακούσω μιας και ενιάμισι στης δέκα απαντάνε ναι).
Κάποιες φορές όταν ανέβαζε ρυθμό με πονούσε (ήταν ένας πόνος εσωτερικός , χαμηλά στην κοιλιά , μάλλον από την πίεση του αέρα που δημιουργείται μέσα στο έντερο) και την σταματούσα (μαλακία αυτό μιας και την έκοβα πάνω στο ανέβασμα , αλλά και πάλι τι να έκανα......Λύπη )
Ανάσκελα με γάμησε την περισσότερη ώρα.
Οταν η πούτσα έβγαινε την έπιανε για να την βάλει (δεν την έβαζε χωρίς χέριαΛύπη), ενώ όποτε της ερχόταν μου την έπαιζε.
Τελικά έχυσα τραβώντας μαλακία , με εκείνη να γλύφει τις ρώγες μου Γλώσσα, τον λαιμό Γλώσσακαι το πρόσωπό μουΓλώσσα ενώ με φίλησε και στα χείλη. Εχει μαύρα δόντια και το στόμα της μύριζε (όχι έντονα) σκόρδοΛύπη.
Δεν ήταν άσχημα. Πρέπει να την ξαναεπισκεφτω για να βγάλω οριστικα συμπεράσματα Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Reuzel, Pegging Slave, pepermint και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού